NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7332 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pamiętacie Państwo jeszcze " PACJENTA ZERO" ? Przeczytajcie !!
Mega kłamstwo z Indii. Hindusi umierają z całkowicie innej przyczyny.
PO PRZEGRANYM PROCESIE POLICJI - POLICJA POSTANOWIŁA ZGNOIĆ 77 LETNIA KOBIETĘ - 5 NOWYMI AKTAMI OSKARŻENIA
7 czerwca 2021 Bez  głosowania w Parlamencie Europejskim wejdzie w życie TERREG.
Ruszył program zaszczep się zapłacimy ci 25 euro !
PILNE !! Zgony dzieci krótko po przyjęciu szczepionki..
Wałbrzych. Prezydent Szełemej przedstawiony jako SS-man i porównany do Josefa Mengele
Małżeństwa szczepią się razem, razem chorują i razem umierają ...
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Eksperci ONZ: Libia jest nowym celem ekstremistów z Państwa Islamskiego

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NARODY ZJEDNOCZONE (AP) – Eksperci ONZ twierdzą, że ingerencja bojowników czadyjskich i sudańskich w Libii jest „bezpośrednim zagrożeniem” dla bezpieczeństwa i stabilności kraju rozdartego wojną, który lider grupy ekstremistycznej Państwa Islamskiego ogłosił „jednym z główne osie ”przyszłych operacji.

Panel ekspertów powiedział w 376-stronicowym raporcie dla Rady Bezpieczeństwa ONZ opublikowanym we wtorek, że obecność Chadyjczyków i Sudańczyków „stała się bardziej widoczna” w 2019 r. W wyniku intensyfikacji konfliktu w Libii. Stwierdzono, że ich ciągła obecność jako zorganizowanych grup lub najemników „może prowadzić do dalszej niestabilności”.

Libia była zamieszana od czasu wojny domowej w 2011 r., Która obaliła Moammara Kaddafiego, który później został zabity. W chaosie, który nastąpił, kraj został podzielony, słaba administracja wspierana przez ONZ w Trypolisie nadzorowała zachodni kraj i rywalizujący rząd na wschodzie z libijską armią narodową dowodzoną przez gen. Khalifa Hiftera, każdy wspierany przez szereg milicje i zagraniczne rządy.

Hifter rozpoczął niespodziewaną ofensywę wojskową 4 kwietnia, mającą na celu schwytanie Trypolisu, pomimo zobowiązania do wzięcia udziału w krajowej konferencji tydzień później, mającej na celu utworzenie zjednoczonego rządu i przejście do wyborów. W ostatnich miesiącach walka o Trypolis utknęła w martwym punkcie, gdy obie strony wkopały się i ostrzeliwały nawzajem wzdłuż południowych krańców miasta coraz bardziej wyrafinowaną bronią.

Podczas gdy LNA i rząd wschodni cieszą się poparciem Francji, Rosji, Jordanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i innych kluczowych krajów arabskich, rząd oparty na Trypolisie jest wspierany przez Włochy, Turcję i Katar.

„Według raportu Jordania, Turcja i Zjednoczone Emiraty Arabskie rutynowo, a czasem rażąco dostarczały broń, bez większego wysiłku, aby ukryć źródło”, naruszając embargo na broń ONZ.

Eksperci zidentyfikowali wiele przypadków nieprzestrzegania embarga na broń, większość transferów do LNA Hiftera z Jordanii lub Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz większość do rządu Trypolisu z Turcji.

Jednak panel powiedział: „Żadna ze stron nie ma zdolności wojskowych do skutecznego decydowania o wyniku na swoją korzyść”.

Eksperci stwierdzili, że operacje antyterrorystyczne w Libii przeciwko państwu islamskiemu i ekstremistom z Al-Kaidy przez rząd i siły Hiftera oraz wzrost aktywności przez dowództwo Afryki w Stanach Zjednoczonych nadal zakłócają strukturę obu grup i tymczasowo ograniczają ich zdolność do prowadzić operacje.

Ale panel poinformował także o nowym skupieniu się na Libii przez Państwo Islamskie, znanym również jako ISIL, cytując w lipcu wideo lidera Państwa Islamskiego w Libii Mahmuda Massuda al-Baraassiego, znanego również jako Abu Musab Allibi. W filmie raport powiedział: „podkreślił, że Libia jest obecnie jedną z głównych osi przyszłych operacji ISIL, które mają na celu zrekompensowanie utraty ziemi” w Syrii.

„ISIL w Libii finansuje swoją działalność poprzez rabunek, porwanie dla okupu, wymuszenia obywateli Libii oraz transgraniczny przemyt artefaktów i innych towarów” – powiedział panel. „Opodatkowanie sieci handlu ludźmi nadal stanowi źródło finansowania ISIL w Libii”.

Jeśli chodzi o zagranicznych bojowników, eksperci wymienili pięć sudańskich grup zbrojnych działających w Libii – cztery wspierające LNA Hiftera i jedna wspierająca siły rządowe. Wymienili cztery czadyjskie grupy zbrojne – jedną wspierającą LNA, dwie wspierające rząd i jedną ze 100 bojownikami, których frakcje popierają obie strony.

W jednym z przykładów panel oszacował, że 1000 sudańskich żołnierzy z Sudańskich Sił Szybkiego Wsparcia zostało rozmieszczonych w Libii 25 lipca przez gen. Mohameda Hamdana Dagalo, początkowo w celu ochrony infrastruktury krytycznej, aby żołnierze Hiftera mogli przeprowadzać operacje ofensywne.

Panel powiedział, że Sudan i Dagalo, którzy są odpowiedzialni za dowodzenie, naruszyli sankcje ONZ.

Associated Press poinformowała w zeszłym tygodniu, że libijscy urzędnicy rządowi planują skonfrontować Moskwę z powodu rzekomego rozmieszczenia rosyjskich najemników walczących wraz z LNA Hiftera. Urzędnicy amerykańscy oskarżają także Rosję o rozmieszczenie bojowników za pośrednictwem prywatnego wykonawcy ochrony w kluczowych obszarach bitew w Libii w ostatnich miesiącach.

Panel ekspertów ONZ, który monitoruje sankcje wobec Libii, nie wspomniał w raporcie o rosyjskich najemnikach. Kilku dyplomatów stwierdziło, że oczekują podniesienia kwestii rosyjskiego najemnika w Radzie Bezpieczeństwa.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: