NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7332 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pamiętacie Państwo jeszcze " PACJENTA ZERO" ? Przeczytajcie !!
Mega kłamstwo z Indii. Hindusi umierają z całkowicie innej przyczyny.
PO PRZEGRANYM PROCESIE POLICJI - POLICJA POSTANOWIŁA ZGNOIĆ 77 LETNIA KOBIETĘ - 5 NOWYMI AKTAMI OSKARŻENIA
7 czerwca 2021 Bez  głosowania w Parlamencie Europejskim wejdzie w życie TERREG.
Ruszył program zaszczep się zapłacimy ci 25 euro !
PILNE !! Zgony dzieci krótko po przyjęciu szczepionki..
Wałbrzych. Prezydent Szełemej przedstawiony jako SS-man i porównany do Josefa Mengele
Małżeństwa szczepią się razem, razem chorują i razem umierają ...
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Co dalej: Jak czwartkowe wybory w Wielkiej Brytanii wpłyną na Brexit

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

LONDON (AP) – Krajowy Wybory w Wielkiej Brytanii w czwartek przyniesie nowy Parlament do władzy i może doprowadzić do zmiany na górze, jeśli Partia Konserwatywna premiera Borisa Johnsona nie dobrze radzą sobie z wyborcami. Johnson zwołał przedterminowe wybory w nadziei na pozyskanie prawodawców do wsparcia jego polityki Brexitu. Oto spojrzenie na to, jak różne wyniki wyborów prawdopodobnie ukształtują trudny proces Brexitu.

KONSERWATORY JOHNSONA WYGRYWAJĄ JASNĄ WIĘKSZOŚĆ W PARLAMENCIE

Jeśli Johnson osiągnie swój cel, nowy parlament prawdopodobnie szybko przejdzie do uchwalenia umowy o wystąpieniu Brexitu, którą premier osiągnął z przywódcami Unii Europejskiej.

Johnson twierdzi, że wszyscy kandydaci na torysów wycofują się z umowy rozwodowej, więc zdecydowana większość dałaby mu dobry szansę na osiągnięcie celu, jakim jest wyprowadzenie Wielkiej Brytanii z UE do 31 stycznia.

Gdyby tak się stało, niewiele by się zmieniło natychmiast, ponieważ umowa zawiera okres przejściowy dla Wielkiej Brytanii na wynegocjowanie nowego porozumienia handlowego z UE. Podczas transformacji Wielka Brytania nadal przestrzegałaby unijnych zasad i przepisów, a swoboda przemieszczania się między narodami UE byłaby kontynuowana.

Kolejny kryzys może nadejść pod koniec 2020 roku. Johnson powiedział, że nie przedłuży rozmów handlowych w grudniu przyszłego roku, co oznacza, że Wielka Brytania odejdzie bez nowego porozumienia handlowego, zamiast kontynuować rozmowy. Większość ekspertów uważa, że osiągnięcie porozumienia przez obie strony potrwa dłużej niż rok.

KONSERWATYWY JOHNSONA UPADKUJĄ KRÓTKOŚĆ ZEWNĘTRZNEJ WIĘKSZOŚCI

Wyjście z wyborów bez kontroli ponad połowy mandatów udaremniłoby główny cel Johnsona w zwołaniu wyborów i podważyło wynik Brexitu. Możliwe, że uda mu się stworzyć koalicję z mniejszą partią, która może dać mu głosy potrzebne do uchwalenia ustawy o rozwodzie Brexitu. Możliwe jest również, że koalicja kierowana przez Partię Pracy ze Szkocką Partią Narodową i Liberalni Demokraci mogą utworzyć rząd, najprawdopodobniej z premierem Partii Pracy Jeremy Corbynem.

Jeśli tak się stanie, oczekuje się, że Corbyn spróbuje wdrożyć dwuczęściowy plan Brexitu swojej partii: wynegocjowanie kolejnej umowy o wystąpieniu z przywódcami UE w ciągu trzech miesięcy, a następnie referendum w sprawie głosowania w ciągu sześciu miesięcy. Brytyjska opinia publiczna zostanie zapytana, czy woli uchwalić nową umowę, aby kontynuować Brexit, czy też całkowicie zatrzymać proces Brexitu, pozostając częścią UE. Corbyn mówi, że jako premier pozostanie neutralny w referendum.

PARTNER PRACY CORBYN WYGRYWA JASNĄ WIĘKSZOŚĆ W PARLAMENCIE

Ankieterzy sugerują, że jest mało prawdopodobne, że Partia Pracy zdobędzie większość parlamentarną, ale gdyby tak się stało, Corbyn miałby silne poparcie dla mapy drogowej swojej partii Brexit. Jednym z potencjalnych problemów jest to, że przywódcy innych krajów UE, zmęczeni tym, jak Brexit ciągnął się z powodu długiego impasu w brytyjskiej polityce, powiedzieli, że nie chcą renegocjować umowy o wystąpieniu, którą już podpisali z rządem Johnsona.

Mogłoby to jednak ulec zmianie, gdyby do władzy doszedł zupełnie nowy rząd, zwłaszcza że perspektywa obiecanego referendum Labour stwarza realną możliwość, że cały proces Brexitu zostanie złomowany.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: