NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1157 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zarzuty impeachmentu Demokratów mówią, że Trump zdradził naród

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (AP) – Demokraci domowi ogłosili dwa artykuły o impeachmentu przeciwko prezydentowi Donaldowi Trumpowi, deklarując, że „zdradził naród” swoimi działaniami wobec Ukrainy, pchając się w kierunku historycznych postępowań, które z pewnością pomogą określić jego prezydenturę i ukształtować wybory w 2020 roku.

Te koszty szczególne mające na celu usunięcie prezydenta 45th Stanów Zjednoczonych: nadużycia władzy i niedrożności Kongresu.

Marszałek Nancy Pelosi, obok przewodniczących komisji śledczych ds. Impeachmentu w Kapitolu USA, powiedziała, że dotrzymują uroczystej przysięgi na obronę Konstytucji. Trump ze złością odpowiedział na Twitterze: „Polowanie na czarownice!”

Głosowanie spodziewane jest w ciągu kilku dni przez Komitet Sądownictwa, który rozpoczyna obrady w środę, a także w Boże Narodzenie w całej Izbie. Oskarżenia, jeśli zostaną zatwierdzone, zostaną następnie przesłane do Senatu, gdzie republikańska większość raczej nie skazałaby Trumpa, ale nie bez potencjalnie gorzkiego procesu, podobnie jak wyborcy w Iowa i innych wczesnych stanach prezydenckich zaczynają dokonywać wyborów.

oficjalnych artykułach ogłoszonych we wtorek Demokraci stwierdzili, że Trump zaciągnął obcą potęgę do „skorumpowania” amerykańskiego procesu wyborczego i zagroził bezpieczeństwu narodowemu , prosząc Ukrainę o zbadanie jego rywali politycznych, w tym demokraty Joe Biden, jednocześnie powstrzymując amerykańską pomoc wojskową jako dźwignię. Demokraci powiedzieli, że przyniosło to korzyść Rosji nad USA, gdy sojusznik Ameryki walczył z rosyjską agresją.

Miniatura wideo z YouTube

Następnie Trump utrudnił Kongres nakazując obecnym i byłym urzędnikom przeciwstawienie się wezwaniom do sądu w celu złożenia zeznań oraz blokując dostęp do dokumentów, jak twierdzą zarzuty.

Swoim postępowaniem Trump „pokazał, że pozostanie zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego i konstytucji, jeśli pozwoli mu pozostać na stanowisku”, mówi dziewięciostronicowa rezolucja w sprawie impeachmentu.

„Gdybyśmy nie pociągnęli go do odpowiedzialności, nadal podważałby nasze wybory”, powiedział później Pelosi na forum sponsorowanym przez Politico. „Stawką jest nie mniej niż centralny punkt naszej demokracji – wolne i uczciwe wybory”.

Trump napisał na Twitterze, że oskarżenie prezydenta, „że NIC NIE zrobił źle, jest czystym szaleństwem politycznym”.

Później udał się do Pensylwanii na wiec kampanii reelekcyjnej, gdzie nazwał wysiłek „impeachment lite” i obiecał, że doprowadzi to do jego reelekcji w 2020 roku.

Wynik pojawia się coraz ustawione jako Dom naciska naprzód w kierunku impeachmentu, ponieważ ma tylko trzy razy w historii wobec prezydentów USA, test systemu narodu kontroli i równowagi.

Demokraci powiedzieli, że mają obowiązek działać w ramach przedsięwzięcia ściśle partyzanckiego, ponieważ republikanie stoją przed prezydentem, ponieważ Trump wykazał wzorzec zachowania, który, jeśli pozostanie bez kontroli, stanowi ryzyko dla procesu demokratycznego.

Reprezentant Jerrold Nadler, DN.Y., prezes sądownictwa, powiedział, że prezydent „ma najwyższe zaufanie publiczne. Kiedy zdradza to zaufanie i stawia siebie przed krajem, zagraża Konstytucji; zagraża naszej demokracji; zagraża naszemu bezpieczeństwu narodowemu. ”

„Nikt, nawet prezydent, nie stoi ponad prawem” – powiedział, ogłaszając zarzuty przed portretem George’a Washingtona.

Przewodniczący Adam Schiff z Komisji Wywiadu powiedział: „Stoimy tu dzisiaj, ponieważ nadużycie władzy przez prezydenta nie pozostawia nam wyboru”.

Sojusznicy Trumpa natychmiast przystąpili do walki, która potrwa do nowego roku. Sekretarz prasowy Białego Domu Stephanie Grisham powiedziała, że Demokraci próbują „obalić” administrację. Kierownik kampanii, Brad Parscale, powiedział, że Demokraci „nie mają realnego kandydata na 2020 r. I wiedzą o tym”. Syn prezydenta, Eric, przyjął upodobanie ojca do wzywania imienia, atakując Pelosi i „jej bagienne stworzenia”.

Przewodniczący większości Senatu Mitch McConnell powiedział, że byłby „całkowicie zaskoczony”, gdyby w sali było 67 głosów w celu skazania Trumpa, i zasygnalizował opcje szybkiego procesu. Powiedział, że nie podjęto żadnej decyzji, czy wezwać świadków.

Przygotowując zarzuty wobec prezydenta, Pelosi stanęła przed wyzwaniem prawnym i politycznym, jakim było wyważenie poglądów większości, jednocześnie uderzając w konstytucyjny próg „zdrady, przekupstwa lub innych wysokich przestępstw i wykroczeń”.

Niektórzy liberalni prawodawcy chcieli bardziej ekspansywnych zarzutów obejmujących ustalenia sondażu specjalnego radcy Roberta Muellera o rosyjskiej ingerencji w wybory w 2016 r. Centrystyczni Demokraci woleli bardziej skupiać się na artykułach impeachment na działaniach Trumpa wobec Ukrainy.

Ostateczna rezolucja, szczupła, ale szeroka w koncepcji, usiłowała znaleźć wspólny grunt, łącząc śledztwo Ukrainy z sondą Muellera w dwóch osobnych liniach. Stwierdzono, że nadużycie władzy było zgodne z wcześniejszymi zaproszeniami Trumpa do ingerencji zagranicznych w Stanach Zjednoczonych wybory ”, podczas gdy zarzut przeszkody był zgodny z jego wysiłkami podważającymi„ dochodzenia rządu USA w sprawie ingerencji zagranicznych ”.

Demokratyczni przywódcy twierdzą, że Trump postawił swoje interesy polityczne ponad interesami narodowymi, gdy poprosił prezydenta Ukrainy Wołodymyra Żeleńskiego w lipcowym telefonie, aby zbadał swoich rywali, w tym demokratę Joe Bidena, a następnie wstrzymał pomoc militarną w wysokości 400 milionów dolarów, gdy sojusznik USA stanął w obliczu agresji Rosja. Mówią, że następnie zablokował Kongres, blokując śledztwo w Izbie.

Artykuły mówią, że Trump „wykorzystał uprawnienia prezydencji w sposób, który zagroził bezpieczeństwu narodowemu Stanów Zjednoczonych i podważył integralność procesu demokratycznego Stanów Zjednoczonych”.

W pierwszym artykule na temat nadużycia władzy Trump „skorumpowany” wezwał Ukrainę do zbadania swoich politycznych rywali.

Drugi artykuł, utrudniający Kongres, mówi, że Trump skierował sprzeciw wobec zdolności Izby do sprawowania nadzoru prawnego jak żaden inny prezydent „w historii republiki”.

Trump nalegał w nowym tweecie, że kiedy poprosił prezydenta Ukrainy „aby wyświadczył nam przysługę” w dochodzeniach, „„ nas ”jest odniesieniem do USA, a nie do mnie!” Demokraci twierdzą jednak, że znaczenie Trumpa nie mogło być wyraźniejsze szukając politycznego brudu na Biden, jego potencjalnym przeciwniku w wyborach w 2020 roku.

Republikanie stoją z prezydentem, nawet jeśli nie zajmują się w pełni jego działaniami. Lider GOP Domu, Kevin McCarthy, powiedział, że głosowanie będzie dotyczyło impeachmentu, a nie „czy połączenie jest idealne”.

Podczas gdy impeachment koncentruje się na kwestii ukraińskiej, działania Trumpa wobec Rosji nadal leżą u podstaw debaty. We wtorek Trump spotkał się w Białym Domu z Siergiejem Ławrowem, rosyjskim ministrem spraw zagranicznych, który właśnie wrócił z wysiłków Paryża na rzecz ożywienia rozmów pokojowych z Ukrainą.

Jednocześnie główny doradca prezydenta Ukrainy, Andrij Jermak, zakwestionował kluczowe oświadczenie o oskarżeniu ambasadora Stanów Zjednoczonych Gordona Sondlanda, mówiąc w czasopiśmie Time, że nie rozmawiali o dochodzeniach, których Trump chciał podczas warszawskiego spotkania.

Kolejne kroki mają nastąpić szybko po miesiącach śledztwa w sprawie Ukrainy i dwuletniej sondy specjalnej rady Muellera w Rosji.

W swoim raporcie Mueller powiedział, że nie może ustalić, czy kampania Trumpa spiskowała lub koordynowała z Rosją w wyborach w 2016 roku. Powiedział jednak, że nie może oczyścić Trumpa z utrudniania sprawiedliwości i pozostawił to Kongresowi do ustalenia.

Nawet gdy posuwała się naprzód z postępowaniem w sprawie impeachmentu, Pelosi ogłosiła porozumienie z Białym Domem w sprawie nowej umowy handlowej między USA a Meksykiem i Kanadą, co jest najwyższym priorytetem dla prezydenta, a także wielu centrowych demokratów. To również może uzyskać głosowanie w przyszłym tygodniu.

___

Powiązani pisarze prasowi Julie Pace, Alan Fram, Colleen Long, Laurie Kellman, Matthew Daly i Eric Tucker przyczynili się do tego raportu.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: