DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

WARSZAWA: OGROMNA AWARIA CIEPŁOWNICZA. KŁĘBY PARY NAD MIASTEM

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Do ogromnej awarii sieci ciepłowniczej Veolia doszło w rejonie ulic Powsińskiej w Warszawie. Ruch został tam wstrzymany. Tworzą się korki. Nad miastem unoszą się gęste kłęby pary wodnej. Służby przekazały, że nie wiadomo w tym momencie, ile potrwa naprawa. – W wyniku awarii nikt nie ucierpiał. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zarządził zwołanie sztabu kryzysowego – przekazał rzecznik ratusza Kamil Dąbrowa.

Awaria ciepłownicza przy u. Powsińskiej /Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy /facebook.com
Awaria ciepłownicza przy u. Powsińskiej /Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy /facebook.com

W rejonie awarii wylała się ogromna ilość gorącej wody. „Unosi się potężna chmura gęstego dymu. Zaczynają tworzyć się olbrzymie korki w tym miejscu Mokotowa” – relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Awaria sieci ciepłowniczej

„Otrzymaliśmy zgłoszenie o awarii ciepłowniczej na wysokości adresu Powsińska 67. Zgłoszenie wpłynęło do nas ok. godz. 9.45. Uszkodzeniu uległa rura ciepłownicza z gorącą woda, z której nastąpił wyciek. W związku z tym wytworzyły się duże ilości pary wodnej” – przekazał kpt. Wojciech Kapczyński z warszawskiej straży pożarnej.

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez służby. Z rejonu awarii ewakuowano samochody.

Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej oraz pogotowie ciepłownicze.

Przedstawiciel straży pożarnej przekazał, że zalanych zostało kilka piwnic i garaży podziemnych w rejonie miejsca awarii.

Michał Dobrołowicz@MDobrolowicz

Awaria ciepłownicza w Warszawie. Tak wyglada skrzyżowanie ulic Powsińskiej i Limanowskiego @RMF24pl

Zobacz obraz na Twitterze

Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu linii 131, 159, 162, 164, 180 ,185 i 187.

ZDM Warszawa@ZDM_Warszawa

💦Na ul. Powisińskiej przy skrzyżowaniu z ul. Idzikowskiego i Gołkowskiej doszło do dużej awarii ciepłowniczej.
🚒Na miejscu pracuje już pogotowie drogowe ZDM, policja i straż pożarna.
🚧Musicie być przygotowani na spore utrudnienia w ruchu.
🚓Policja wyznacza objazdy.

Zobacz obraz na Twitterze

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zarządził zwołanie sztabu kryzysowego – przekazał rzecznik ratusza Kamil Dąbrowa.

Nie wiadomo na razie, co było przyczyną awarii.

Kamil Dąbrowa@dabrowa_k

Wstrzymaliśmy ruch w związku z awarią sieci ciepłowniczej w @warszawa. Na miejscu jest straż pożarna, policja, straż miejska, ZTM oraz przedstawiciele ratusza. Nie mamy informacji o poszkodowanych. Za usunięcie awarii odpowiedzialna jest spółka Veolia, która pracuje na miejscu.

Spadek ciśnienia ciepłej wody w całej stolicy

Cała Warszawa odczuje skutki awarii sieci ciepłowniczej w rejonie ulic Powsińskiej, do której doszło w środę rano – poinformował dział kontaktu z klientami Veolia Energia Warszawa S.A.

Według informacji podanej przez pracownika działu kontaktu z klientami Veolia Energia Warszawa Łukasza Mizerskiego, awaria jest bardzo poważna, spada ciśnienie w sieci ciepłowniczej w całej Warszawie. Dotyczy to zarówno ciepłej wody wykorzystywanej do ogrzewania, jaki ciepłej wody w kranie.

„Nasze służby w pierwszej kolejności będą pracowały nad tym, aby ograniczyć zasięg awarii” – poinformowała Aleksandra Żurada, rzecznik Veolia Energia Warszawa S.A.

Jak przekazała Żurada, w wyniku awarii na terenie całej Warszawy występują zakłócenia w dostawie ciepłej wody i ogrzewania do budynków. „Na razie jeszcze nie mówimy o braku dostaw ciepła. Na razie wiemy, że są zakłócenia tzn., że ciśnienie wody i temperatura mogą być niższe” – powiedziała Żurada.

PAP/INTERIA.PL
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: