NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

WARSZAWA: OGROMNA AWARIA CIEPŁOWNICZA. KŁĘBY PARY NAD MIASTEM

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Do ogromnej awarii sieci ciepłowniczej Veolia doszło w rejonie ulic Powsińskiej w Warszawie. Ruch został tam wstrzymany. Tworzą się korki. Nad miastem unoszą się gęste kłęby pary wodnej. Służby przekazały, że nie wiadomo w tym momencie, ile potrwa naprawa. – W wyniku awarii nikt nie ucierpiał. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zarządził zwołanie sztabu kryzysowego – przekazał rzecznik ratusza Kamil Dąbrowa.

Awaria ciepłownicza przy u. Powsińskiej /Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy /facebook.com
Awaria ciepłownicza przy u. Powsińskiej /Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy /facebook.com

W rejonie awarii wylała się ogromna ilość gorącej wody. „Unosi się potężna chmura gęstego dymu. Zaczynają tworzyć się olbrzymie korki w tym miejscu Mokotowa” – relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Awaria sieci ciepłowniczej

„Otrzymaliśmy zgłoszenie o awarii ciepłowniczej na wysokości adresu Powsińska 67. Zgłoszenie wpłynęło do nas ok. godz. 9.45. Uszkodzeniu uległa rura ciepłownicza z gorącą woda, z której nastąpił wyciek. W związku z tym wytworzyły się duże ilości pary wodnej” – przekazał kpt. Wojciech Kapczyński z warszawskiej straży pożarnej.

Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez służby. Z rejonu awarii ewakuowano samochody.

Na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej oraz pogotowie ciepłownicze.

Przedstawiciel straży pożarnej przekazał, że zalanych zostało kilka piwnic i garaży podziemnych w rejonie miejsca awarii.

Michał Dobrołowicz@MDobrolowicz

Awaria ciepłownicza w Warszawie. Tak wyglada skrzyżowanie ulic Powsińskiej i Limanowskiego @RMF24pl

Zobacz obraz na Twitterze

Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu linii 131, 159, 162, 164, 180 ,185 i 187.

ZDM Warszawa@ZDM_Warszawa

💦Na ul. Powisińskiej przy skrzyżowaniu z ul. Idzikowskiego i Gołkowskiej doszło do dużej awarii ciepłowniczej.
🚒Na miejscu pracuje już pogotowie drogowe ZDM, policja i straż pożarna.
🚧Musicie być przygotowani na spore utrudnienia w ruchu.
🚓Policja wyznacza objazdy.

Zobacz obraz na Twitterze

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zarządził zwołanie sztabu kryzysowego – przekazał rzecznik ratusza Kamil Dąbrowa.

Nie wiadomo na razie, co było przyczyną awarii.

Kamil Dąbrowa@dabrowa_k

Wstrzymaliśmy ruch w związku z awarią sieci ciepłowniczej w @warszawa. Na miejscu jest straż pożarna, policja, straż miejska, ZTM oraz przedstawiciele ratusza. Nie mamy informacji o poszkodowanych. Za usunięcie awarii odpowiedzialna jest spółka Veolia, która pracuje na miejscu.

Spadek ciśnienia ciepłej wody w całej stolicy

Cała Warszawa odczuje skutki awarii sieci ciepłowniczej w rejonie ulic Powsińskiej, do której doszło w środę rano – poinformował dział kontaktu z klientami Veolia Energia Warszawa S.A.

Według informacji podanej przez pracownika działu kontaktu z klientami Veolia Energia Warszawa Łukasza Mizerskiego, awaria jest bardzo poważna, spada ciśnienie w sieci ciepłowniczej w całej Warszawie. Dotyczy to zarówno ciepłej wody wykorzystywanej do ogrzewania, jaki ciepłej wody w kranie.

„Nasze służby w pierwszej kolejności będą pracowały nad tym, aby ograniczyć zasięg awarii” – poinformowała Aleksandra Żurada, rzecznik Veolia Energia Warszawa S.A.

Jak przekazała Żurada, w wyniku awarii na terenie całej Warszawy występują zakłócenia w dostawie ciepłej wody i ogrzewania do budynków. „Na razie jeszcze nie mówimy o braku dostaw ciepła. Na razie wiemy, że są zakłócenia tzn., że ciśnienie wody i temperatura mogą być niższe” – powiedziała Żurada.

PAP/INTERIA.PL
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: