NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1157 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ustawa o specjalnym statusie Donbasu powinna zostać przedłużona o rok – Zełenski

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezydent Ukrainy uważa za optymalne przedłużenie ustawy o cechach samorządu lokalnego w ORDLO na kolejny rok, a następnie wdrożenie w nim „formuły Steinmeiera”.

Zełenski powiedział to podczas spotkania z ukraińskimi mediami po spotkaniu normandzkim w Paryżu – donosi korespondent Ukrinform.

Ustawa o specjalnym statusie Donbasu powinna zostać przedłużona o rok -  Zełenski

„To bardzo skomplikowane rozwiązanie techniczne. Łatwiej jest nam teraz przedłużyć tą Ustawę (o cechach samorządu lokalnego w niektórych obszarach Donbasu – przyp. red.), a następnie wprowadzić „formułę Steinmeiera”, widząc pewne kroki ze strony, że zbliżamy się do deeskalacji, niż czekać, kiedy ta Ustawa przestanie obowiązywać … Dlatego uważam, że powinniśmy ją przedłużyć – powiedział Zełenski.

W tym kontekście dodał, że zgodnie z umowami z Mińska nowy projektu specjalnego statusu musiałby zostać uzgodniony ze wszystkimi stronami w TGK.

„Wydaje mi się, że jest to bardzo trudne i wtedy mogą nam wykręcać ręce. A ta Ustawa już istnieje, przedłużymy ją – powiedział prezydent.

Powiedział, że podczas omawiania tej kwestii na spotkaniu liderów „Czwórki Normandzkiej” zapytano go, dlaczego jego zdaniem Ustawa powinna zostać przedłużona o rok, a nie o pięć lub dziesięć.

„Odpowiedziałem szczerze, że nie wiemy, co będzie za pięć lat i dziesięć lat, a rok to normalnie” – podsumował Zełenski.

Przypomnijmy, 9 grudnia w Paryżu odbyło się spotkanie przywódców krajów „formatu normandzkiego”. Uczestniczyli w nim prezydenci Ukrainy – Wołodymyr Zełenski, rosyjski -Władimir Putin, francuski – Emmanuel Macron i niemiecka kanclerz – Angela Merkel.

 

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: