DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

USA nie odpuszczają: kolejne restrykcje wobec Iranu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Donald Trump

Sekretarz stanu USA Mike Pompeo oświadczył, że irańskie przedsiębiorstwa transportowe, które znalazły się na liście sankcyjnej, zajmowały się transportem broni masowego rażenia i dostarczały broń do Jemenu z przeznaczeniem dla irańskich formacji paramilitarnych.

Zdaniem amerykańskiego sekretarza stanu Mike’a Pompeo nowe sankcje pozwolą zachować kontrolę nad cywilnym programem jądrowym Iranu. Ograniczeniami objęto cztery rodzaje materiałów, które Teheran wykorzystuje w swoim programie produkcji rakiet i broni jądrowej.

Departament Stanu jest też zdania, że irański sektor budowlany podlega bezpośredniej lub pośredniej kontroli ze strony Korpusu Strażników Islamskiej Rewolucji, uznanego przez USA za międzynarodową organizację terrorystyczną.

Przedsiębiorstwo Mahan Air, które było już objęte amerykańskimi sankcjami z powodu podejrzenia „wspierania terroryzmu”, trafiło na dodatkową listę sankcyjną za „konkretną rolę w propagowaniu broni masowego rażenia” – oświadczył Pompeo.

Firmy shippingowe, wpisane na listę, dostarczały broń do Jemenu – powiedział sekretarz stanu USA.

USA rozszerzyły sankcje wobec Iranu i dodały do listy przedsiębiorstwo Mahan Air, a także kilkadziesiąt jego samolotów – czytamy na stronie Departamentu Skarbu USA.

Ponadto USA wniosły na listę jednego Irańczyka, pięć irańskich firm, ChRL i ZEA, a także dwa okręty.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: