NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA będą reklamować swoją broń i odstraszać Rosję: szykują się wielkie manewry w Europie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

Wczoraj, na specjalnej konferencji prasowej, dowódca amerykańskich wojsk lądowych w Europie gen. Christopher Cavoli oficjalnie zapowiedział ćwiczenia wojsk NATO, które mają „pokazać potęgę armii amerykańskiej” wobec „takich przeciwników jak Rosja”. Rozpoczęła się właśnie wielka operacja logistyczna przerzucenia sprzętu dla dodatkowych 20 tys. wojsk Stanów Zjednoczonych do Europy Zachodniej, lecz ćwiczenia odbędą się również częściowo w Polsce i krajach bałtyckich.

Porównanie ćwiczeń NATO z roku 1988 i zaplanowanych na 2020. fot. USArmy

W razie domniemanego napadu Rosji na Europę, strategiczną linię obronną NATO wyznaczyło na Odrze, ale „wschodnia flanka” nie zostanie zapomniana: Amerykanie wraz z Polakami będą u nas ćwiczyć przekraczanie rzeki, na której nie ma mostu, oraz przetestują drogę przez tzw. przesmyk suwalski do krajów bałtyckich, aż po Estonię, co ma być sprawdzianem trasy ewentualnego „ataku obronnego”. Manewry „Defender-Europe 20” mają być pokazem możliwości amerykańskiego sprzętu wojskowego, który zostanie specjalnie ściągnięty ze Stanów przez porty Francji, Belgii, Holandii i Niemiec.

„Największe od ponad 30 lat ćwiczenia NATO” zostały zapowiedziane już kilka miesięcy temu, na wystawie przemysłu obronnego Association of the United States Army (AUSA 2019), lecz wówczas chodziło głównie o wymiar komercyjny tych manewrów. Jak wiadomo, prezydent Trump ciągle narzeka, że Europejczycy kupują za mało amerykańskiej broni i w ogóle wydają za mało na obronność (oprócz Polski), więc przyszłorocznym manewrom nadano wielką rangę: porównywano je na targach do ćwiczeń „Roforger 1988”, ostatnich w czasach zimnej wojny, kiedy wzięło w nich udział prawie 200 tys. żołnierzy krajów NATO.

Prawdę mówiąc „Defender-Europe 20” mają być dużo mniejsze – przewidziano je ogółem na ok. 38 tys. żołnierzy (w tym 29 tys. Amerykanów), lecz gen. Cavoli podkreślał ich „wyjątkowy” wymiar polityczny i strategiczny. Jego zdaniem, wraz z przyłączeniem Krymu do Rosji w 2014 r. „wszystko się zmieniło”: to dlatego Amerykanie zaplanowali „ważne ćwiczenia uboczne”, jak to określił generał, po naszej stronie Odry. W Polsce pojawią się co najmniej dwie amerykańskie brygady pancerne, które po sforsowaniu polskiej rzeki przemieszczą się do Estonii, by stamtąd wrócić do Stanów, w maju, gdy manewry się skończą. Będzie to jednak przede wszystkim pierwszy wielki test tzw. APS, tj. magazynów amerykańskiej broni w Europie przewidzianych na wypadek konfliktu. Według USA, należy je jeszcze uzupełnić, za co powinny zapłacić kraje zachodnioeuropejskie. Pokazy amerykańskiej broni rozpoczną się już w lutym, a same ćwiczenia w kwietniu.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: