DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„SE”: KARETKA PRZED DOMEM JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dzień po tym, jak prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński opuścił szpital, przed jego dom na warszawskim Żoliborzu przyjechała karetka pogotowia – informuje „Super Express”.

Siedemdziesięcioletni Jarosław Kaczyński przeszedł operację kolana – wszczepiono mu endoprotezę stawu kolanowego. Teraz czeka go rehabilitacja.

Jak podaje „SE”, pogotowie ratunkowe pojawiło się przed domem lidera partii rządzącej w poniedziałek wieczorem, czyli dzień po tym, jak polityk opuścił szpital. Ratownicy medyczni mieli spędzić w domu prezesa PiS około pół godziny. Karetka nie przyjechała na sygnale.

Politycy partii nie komentują tego zdarzenia. Pojawiają się jedynie głosy, że Kaczyński niebawem wróci do pracy. „Optymistyczne prognozy mówią o połowie grudnia, a pomóc w tym mają regularne wizyty opiekunki i rehabilitanta” – czytamy w „SE”.

Kaczyńskiego odwiedzają też politycy jego partii. We wtorek wieczorem – jak podaje „SE” – miał się u niego pojawić premier Mateusz Morawiecki.

Jarosław Kaczyński przeżywa zdrowotny horror. Ból nogi był nie do zniesienia, konieczna była operacja i wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego. To nie koniec cierpienia, bo wkrótce znów pójdzie pod nóż „na drugą nóżkę”. Jednak niespodziewanie w nocy pod jego domem pojawiła się karetka!

Prezes PiS ukrywa swój dramatyczny stan zdrowia? Media podejrzewają, że jest z nim źle i zbliża się koniec jego kariery politycznej. Operacje nóg, chodzenie o kulach, potworny ból, rehabilitacja… wódz walczy i zapewnia, że wróci do polityki. Czy aby na pewno stanie na nogi?
Karetka pod domem Kaczyńskiego
Jak podaje „Super Express”, pod jego domem na Żoliborzu w nocy zjawiła się karetka (nie na sygnale), a „całe zdarzenie wyglądało naprawdę dramatycznie”. Ratownicy w towarzystwie ochroniarza weszli do domu i przebywali w nim ok. 30 minut.
Wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego zrujnowało jego zdrowie? To zabieg bardzo ryzykowny. Oczymlekarze.pl informuje, że 18% opublikowanych badań opisuje wystąpienie powikłań pooperacyjnych po wspomnianym zabiegu. Są to m.in. zakażenia powierzchniowe i głębokie miejsca operowanego, zatorowość płucna, zakrzepica żył głębokich oraz uszkodzenia nerwów kończyny. Ostrzega również, że spośród ok.l 100 tys. pacjentów w okresie pierwszych 4 lat po operacji każdego roku umiera148 osób, co daje łączną liczbę 600 zgonów.
Jedną nogą na emeryturze
Politycy PiS mają nadzieję, że Kaczyński szybko wróci do Sejmu. On sam powiedział niedawno, że po operacji chodząc o kulach „nie da się normalnie funkcjonować”. Czy to koniec Kaczyńskiego jako prezesa i zostanie emerytem?

https://www.planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: