DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Prezydent Trump podpisze jutro zarządzenie nakazujące interpretować Judaizm jako narodowość, a nie tylko religię.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_8

Zarządzenie będzie walczyć z tym, co jest postrzegane jako antysemityzm na kampusach uniwersyteckich – powiedział urzędnik Białego Domu. Ma ono pomóc w zwalczaniu nastrojów antyizraelskich wymagając od kolegiów i uniwersytetów traktowania tych ruchów jako dyskryminujących w celu zatrzymania finansowania. Posunięcie to ma uruchomić część federalnej ustawy o prawach obywatelskich z 1964 r., która wymaga od instytucji edukacyjnych otrzymujących fundusze federalne niedyskryminowania ze względu na pochodzenie narodowe. Departament Edukacji może wstrzymać finansowanie federalne jakiegokolwiek programu szkolnego lub edukacyjnego, który dyskryminuje ze względu na rasę, kolor skóry lub pochodzenie narodowe.
Według The New York Times to Jared Kushner nalegał na tą zmianę.

Mój komentarz: Na tym przykładzie widać jak ewoluuje pojęcie antysemityzmu, które tutaj zostaje rozszerzone o antysyjonizm.

Trochę tak wygląda jakby przyczynkiem dla tego zarządzenia był protest studentów Uniwersytetu Harvarda, którzy 13 listopada 2019 roku zbojkotowali wykład izraelskiego konsula w Nowym Jorku Danny’ego Dayana.

Został on poproszony o referat na temat legalności osadnictwa izraelskiego na okupowanych terytoriach palestyńskich, w szkole prawniczej na Harvardzie. Gdy rozpoczynał swoją prelekcję około 100 studentów opuściło w milczeniu salę.

Można obejrzeć film z tego wydarzenia wchodząc w poniższy link.

https://www.latestly.com/world/harvard-law-school-students-boycott-israeli-ambassador-dani-dayans-address-to-express-solidarity-with-palestine-watch-video-1341762.html?fbclid=IwAR3BWnFZZZ1G45vhc1bJ-zu9mSIIE6yo-J3yhlj9ob4b1Aqd7yTobpmK1cQ

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

2 thoughts on “Prezydent Trump podpisze jutro zarządzenie nakazujące interpretować Judaizm jako narodowość, a nie tylko religię.

  1. @ Peter Kowalski ; ja tez tak uwazam . ale mysle ze do polski to jeszcze nie dotrze i nadal zydzi beda udawac polakow .no ale chociaz w usa nie beda mogli udawac amerykanow . moze trump to robi celowo w odwecie za ciagle szarpanie go impeachmentem . moze przechytrzyl zydow . no czas pokaze ….pzdrawiam …

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: