NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dostał pismo z ING. Chcą wiedzieć, skąd ma pieniądze.  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Wulkan nowozelandzki wydziela parę, opóźnia odzyskiwanie ciał

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

WHAKATANE, Nowa Zelandia (AP) – wulkan na wyspie Nowej Zelandii wydmuchał w środę więcej pary i błota, co skłoniło władze do opóźnienia planów odzyskania ciał ofiar po śmiertelnej erupcji dwa dni temu.

Agencja monitorowania sejsmicznego GeoNet powiedziała, że wstrząsy wulkaniczne na Białej Wyspie nasilają się do poziomu niespotykanego od erupcji w 2016 r., Obliczając od 40 do 60% szansy na kolejną erupcję w ciągu najbliższych 24 godzin.

W międzyczasie Australia wysyłała samolot wojskowy, aby sprowadzić niektórych Australijczyków rannych podczas erupcji do Australii na specjalistyczną opiekę medyczną. Oczekuje się, że władze odtransportują 10 rannych pacjentów do Nowej Południowej Walii i stanów Victoria od czwartku.

Sześć zgonów zostało potwierdzonych podczas poniedziałkowej erupcji, która spowodowała, że wieża z parą i popiołem wyniosła w przybliżeniu 3600 metrów. Uważa się, że ciała ośmiu innych osób pozostają na pokrytej popiołem wyspie. A 30 osób pozostaje hospitalizowanych, w tym 25 w stanie krytycznym. Wielu rannych doznało ciężkich oparzeń i było leczonych w szpitalnych oddziałach oparzeń w Nowej Zelandii.

GeoNet powiedział we wczesnej wieczornej aktualizacji, że płytka magma w wulkanie wydaje się napędzać zwiększoną aktywność. Stwierdzono także, że ryzyko dla kontynentu jest niskie. Wulkan znajduje się około 50 kilometrów od głównej wyspy północnej Nowej Zelandii.

Miniatura wideo z YouTube

Policja uważa, że 47 osób było na wyspie w momencie wybuchu, w tym 24 Australijczyków, 9 Amerykanów, 5 Nowozelandczyków i inni z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Chin i Malezji. Wielu było pasażerami na statku wycieczkowym Royal Caribbean Ovation of the Seas.

Ci, którzy przeżyli, uciekli do morza, aby uciec od oparzonej pary i popiołu, i pojawili się w poparzeniach, powiedzieli ci, którzy im pomogli. Geoff Hopkins obserwował wybuch z łodzi po wizycie na wyspie i powiedział New Zealand Herald, że wybuch szybko zmienił się w groźny.

Powiedział gazecie, że ranni ludzie przewożeni na łodzi zostali przerażająco poparzeni na odsłoniętej skórze, a nawet pod ubraniem.

Pierwsza potwierdzona śmierć dotyczyła miejscowego mężczyzny, Haydena Marshalla-Inmana, przewodnika, który oprowadzał turystów po wyspie. Były burmistrz Whakatane Tony Bonne powiedział, że Marshall-Inman był zapalonym rybakiem i bardzo lubiany.

W mieście reklamowanym jako brama do Białej Wyspy, wulkan ma niemal mistyczne znaczenie, a jego regularne nadmuchiwanie jest cechą krajobrazu. Nie wiadomo, czy wyspa, znana również pod nazwą Maaka Whakaari, będzie kiedyś gospodarzem.

Wiele osób pytało, dlaczego turystom pozwolono odwiedzić wyspę po tym, jak eksperci ds. Monitorowania sejsmicznego podnieśli alarm wulkanu w zeszłym miesiącu.

Wyspa była wydobywana dla siarki aż do wypadku w 1914 r., W którym zginęło co najmniej 10 osób, a osunięcie się ziemi zniszczyło wioskę górników i samą kopalnię. Wyspa stała się prywatnym rezerwatem krajobrazowym w 1953 roku.

Codzienne wycieczki pozwalają ponad 10.000 osób odwiedzać każdego roku.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: