NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7332 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pamiętacie Państwo jeszcze " PACJENTA ZERO" ? Przeczytajcie !!
Mega kłamstwo z Indii. Hindusi umierają z całkowicie innej przyczyny.
PO PRZEGRANYM PROCESIE POLICJI - POLICJA POSTANOWIŁA ZGNOIĆ 77 LETNIA KOBIETĘ - 5 NOWYMI AKTAMI OSKARŻENIA
7 czerwca 2021 Bez  głosowania w Parlamencie Europejskim wejdzie w życie TERREG.
Ruszył program zaszczep się zapłacimy ci 25 euro !
PILNE !! Zgony dzieci krótko po przyjęciu szczepionki..
Wałbrzych. Prezydent Szełemej przedstawiony jako SS-man i porównany do Josefa Mengele
Małżeństwa szczepią się razem, razem chorują i razem umierają ...
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Parlament Izraela zaczyna się rozpadać na 3 wybory

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

JEROZOLIMA (AP) – parlament Izraela zaczął głosować, aby rozwiązać się w środę i utorować drogę do bezprecedensowych trzecich wyborów w ciągu roku. Głosowanie wstępne zostało przyjęte bez zastrzeżeń. Poza niemal niezgłębionym obliczem, spodziewane są trzy kolejne środki i zwołanie nowych wyborów 2 marca 2020 r.

Jeśli ustawa nie zostanie przyjęta przed północą, nowe wybory zostaną automatycznie ustawione na 10 marca.

Ten ruch przedłuża polityczny impas, który sparaliżował rząd i podważył wiarę wielu obywateli w proces demokratyczny.

Zarówno premier Benjamin Netanjahu, jak i jego główny pretendent Benny Gantz od tygodni upierali się, że chcą uniknąć kolejnej kosztownej kampanii wyborczej, która ma przynieść podobne wyniki. Ale żaden z nich nie był skłonny iść na kompromis w sprawie swoich podstawowych żądań porozumienia o podziale władzy. Niedawny akt oskarżenia Netanjahu o zarzuty korupcyjne dodał mętne prawne zamieszanie do sagi.

Po wrześniowych wyborach obaj mężczyźni nie zdołali samodzielnie utworzyć oficjalnej koalicji rządzącej. Następnie, w ostatnim trzytygodniowym okresie, nie mogli połączyć sił, aby uniknąć kolejnego głosowania.

Obie strony stwierdziły, że pracują do ostatniej chwili, aby znaleźć wyjście z impasu. Przełom wydawał się jednak bardzo mało prawdopodobny.

Biorąc pod uwagę podzielone państwo Izraela i głęboką nieufność między przeciwnymi obozami, nie ma gwarancji, że kolejny głos przerwie pętlę wyborów i niestabilność, która wstrząsnęła krajem w ubiegłym roku.

Kolejna kampania i święto narodowe Dnia Wyborów będzie kosztować izraelską gospodarkę miliardy.

Ale będzie jeszcze droższa cena spowodowana przez prawie 18 miesięcy rządów-opiekunów, które nie mogą przeprowadzić ważnego prawodawstwa, umówić się na spotkania lub uchwalić budżetów, powiedział Yohanan Plesner, prezes bezstronnego Izraelskiego Instytutu Demokracji.

„Cały aparat decyzyjny utknął w martwym punkcie i ma to szerokie implikacje we wszystkich obszarach” – powiedział. „Izraelczycy są sfrustrowani faktem, że nie ma decydującego wyniku. Ale istnieje również zrozumienie, że znajdujemy się w bardzo wyjątkowej i bezprecedensowej sytuacji, w której premier, który jest bardzo popularny w swoim okręgu wyborczym, jest także oskarżany o bardzo poważne przestępstwa. ”

Najprostszym wyjściem z impasu byłoby utworzenie centralnej partii Niebiesko-Białych Gantza w celu utworzenia rządu jedności z Likudem Netanjahu. Razem kontrolują zdecydowaną większość w 120-osobowym Knesecie.

Ale partia Gantza odmawia spotkania z Netanjahu, który został oskarżony w zeszłym miesiącu pod zarzutem przyjmowania łapówek, oszustw i nadużywania zaufania. Netanjahu, najdłużej służący przywódca Izraela, desperacko przylgnął do władzy, aby toczyć legalną bitwę ze sprzyjającego stanowiska premiera. Nalegał, aby zająć pierwsze miejsce w naprzemiennych układach przywódczych i odmówił porzucenia sojuszu z innymi nacjonalistycznymi i ultraortodoksyjnymi partiami żydowskimi.

Gantz powiedział, że zawrze umowę z innym przywódcą Likud. Ale Netanjahu do tej pory udało się odeprzeć rozrastające się powstanie w swojej partii, a tylko jedna ważna postać, Gideon Saar, odważyła się rzucić mu wyzwanie.

„Jeśli zostanę wybrany na szefa Likudu, poprowadzę go do zwycięstwa”, ogłosił we wtorek Saar, cytując sondaże, że bardziej prawdopodobne jest, że uda mu się zbudować stabilną koalicję. „Z drugiej strony jest bardzo jasne, że jeśli utrzymamy obecny kurs, nie osiągniemy lepszego wyniku niż w dwóch ostatnich wyborach”.

Po tym, jak ustawią się za nim inni czołowi urzędnicy Likud, Netanyahu ma pokonać Saar w pierwszym głosowaniu. Likud ogłosił w środę, że odbędzie głosowanie w sprawie przywództwa 26 grudnia.

Netanjahu nie jest prawnie zmuszony do ustąpienia po oskarżeniu, ale izraelskie prawo jest niejasne w kwestii tego, czy po kolejnych wyborach mógłby uzyskać uprawnienia do utworzenia nowego rządu. Prokurator generalny Avichai Mandelblit, który był ostro krytykowany przez obie strony podczas długiego procesu podjętego w związku z oskarżeniami prasowymi, będzie musiał teraz wypowiedzieć się również w tej kwestii przed prawdopodobnym zaskarżeniem przez sąd.

Ostatnie badania opinii publicznej zapowiadają podobny impas w przypadku nowych wyborów.

Twardy liniowiec Avigdor Lieberman, były sojusznik Netanjahu, wyrósł na upartego króla, odmawiając poparcia któregokolwiek z kandydatów, nie przekonując ich jednocześnie do rządu jedności.

Indywidualny polityk, który stawia twardą linię przeciwko Palestyńczykom, zyskał nowe poparcie w kręgach liberalnych, również stanowczo przeciwstawiając się ultra-ortodoksyjnym partiom, które mają wielki wpływ na rządy Netanjahu. Ale wziął również dużo ciepła na przedłużający się impas.

„Głosowanie na Liebermana jest pewną drogą do czwartych wyborów”, napisał Matti Tuchfeld w Israel Hayom. „Lieberman zmienił się w jednoosobową większość blokującą. Możesz go polubić, zgodzić się z jego opiniami, możesz pokochać jego zygzak. Nie ma problemu. Ale musisz wiedzieć, że głosowanie na niego to głosowanie za kontynuacją próżni politycznej i rządem nieustannych przemian. ”

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: