NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Afgański bombowiec uderza w placówkę medyczną w pobliżu bazy lotniczej Bagram

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

KABUL, Afganistan (AP) – W środę w pobliżu bazy lotniczej Bagram, głównej amerykańskiej bazy na północ od stolicy Afganistanu, potężne samobójcze zamachy bombowe skierowały się na budowany obiekt medyczny, a sześciu Afgańczyków zostało rannych.

Pracownicy ochrony przybywają w pobliżu miejsca ataku w pobliżu bazy lotniczej Bagram w prowincji Parwan w Kabulu w Afganistanie, środa, 11 grudnia 2019 r. Potężne samobójcze zamachy bombowe w środę skierowane były na budowany obiekt medyczny w pobliżu bazy lotniczej Bagram, głównej Amerykańska armia powiedziała, że amerykańska baza na północ od stolicy Kabulu. (AP Photo / Rahmat Gul)

Talibowie później przejęli odpowiedzialność za atak.

Amerykańskie wojsko powiedział, że napastnik uderzył w budowany obiekt, aby pomóc Afgańczykom mieszkającym w okolicy. Rzecznik USA powiedział w kolejnym oświadczeniu, kilka godzin później, że niektórzy uzbrojeni napastnicy pozostają w placówce medycznej i że nadal trwają, sytuacja jest odizolowana od budynku kliniki. Lotnisko Bagram nie jest zagrożone, dodał płk Sonny Leggett.

Rzecznik powiedział również, że obwód bazy powietrznej Bagram nigdy nie został naruszony, ale niektórzy członkowie amerykańskiej służby zostali oceniani pod kątem drobnych obrażeń w wyniku pierwszego ataku.

Talibowie kontrolują lub kontrolują prawie połowę Afganistanu, organizując regularne ataki na siły obce i afgańskie, a także urzędników rządowych w Kabulu, ale także zabijają dziesiątki cywilów.

Poza rozległą bazą zniszczono kilka domów, w większości należących do biednych. Duży meczet w okolicy również został poważnie uszkodzony.

Krótko po bombardowaniu wojska afgańskie, siły specjalne i oficerowie wywiadu odgrodzili obwód bazy wraz z opancerzonymi transporterami. Ciężko uzbrojeni żołnierze trzymali mieszkańców z dala od bram bazy.

Według świadków w ciągu kilku minut od samobójczych bombardowań amerykańskie samoloty myśliwskie zbombardowały ten obszar.

Wcześniejsze raporty sugerowały, że konwój wojskowy USA mógł być celem środowego ataku.

Dr Abdul Qasim Sangin, lekarz prowadzący główny szpital w prowincji, powiedział, że szpital w pobliżu obwodu bazy płonął. Nie było od razu jasne, czy w szpitalu są cudzoziemcy.

Gen. Mahfooz Walizada, dowódca policji prowincji Parwan, w której znajduje się baza, potwierdził atak, ale nie podał żadnych szczegółów na temat ofiar.

Sangin powiedział, że jego szpital otrzymał sześciu rannych, wszystkich Afgańczyków. Pięć było w stabilnym stanie, a jeden był krytyczny, powiedział. Więcej wyników zostało potraktowanych i wypuszczonych przez lekarzy na miejscu zdarzenia. Większość cierpiała na skaleczenia i siniaki od latającego szkła i gruzu.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: