NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1157 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Litewski polityk o pośle z AWPL: on dyskredytuje polską społeczność na Litwie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Członek sejmowej frakcji Związku Ojczyzny-Litewskich Chrześcijańskich Demokratów poseł Justas Džiugelis zwrócił się do Prokuratury Generalnej Litwy w sprawie posła reprezentującego Polaków na Litwie Michała Mackiewicza, poinformował portal zw.lt.

Fot. Joanna Bożerodska

Konserwatysta oczekuje wyjaśnienia, czy  prokuratura zwracała się do litewskiego wymiaru sprawiedliwości w sprawie posła  Michała Mackiewicza.

Mackiewiczowi stawiane są między innymi zarzuty fałszowania faktur, w ramach działalności prowadzonej przez niego jako prezesa Związku Polaków na Litwie (ZPL).

Konserwatysta zauważa, że  nie odpowiedział na przesłane mu wezwanie do prokuratury. Co więcej, od czasu rozpoczęcia śledztwa w sprawie zgłoszonej przez jedną z polskich organizacji, za pośrednictwem której otrzymywał dotację Senatu RP na działalność ZPL, nie odwiedzał Polski ani Ambasady RP w Wilnie, na terenie której również obowiązują prawa tego kraju.

Džiugelis zauważa, że takie zachowanie parlamentarzysty rodzi wiele pytań.

„Takie działania parlamentarzystów rodzą wiele pytań, a także powodują nieufność wobec polskiej społeczności na Litwie w oczach naszych przyjaciół w Polsce. Przykro, że członek partii politycznej, określającej siebie jako najbardziej uczciwą, dyskredytuje nie tylko polską społeczność naszego kraju, ale także cały Sejm Litwy” – twierdzi  Džiugelis.

Kresy24.pl za zw.pl/ba

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: