NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Komunikat Kancelarii Prezydenta Ukrainy ze szczytu „czwórki normandzkiej” w Paryżu

Kancelaria Prezydenta Ukrainy opublikowała pełny tekst komunikatu z ustaleniami szczytu tzw. czwórki normandzkiej w Paryżu.

W dokumencie podkreślono szczere zaangażowanie uczestników spotkania w pełne wdrożenie porozumień mińskich. „Podkreślają oni [przywódcy Francji, Niemiec, Rosji i Ukrainy – red.] wspólne dążenie do stałej i kompleksowej architektury zaufania i bezpieczeństwa w Europie, opartej na zasadach OBWE, dla której rozstrzygnięcie konfliktu na Ukrainie jest jednym z wielu ważnych kroków” – czytamy w dokumencie.

Na tej podstawie przywódcy uczestniczący w szczycie w Paryżu zdecydowali, co następuje:

1.Podjęcie pilnych środków w celu ustabilizowania sytuacji w strefie konfliktu, a więc zobowiązania się do pełnego i kompleksowego wdrożenia zawieszenia broni, wzmocnionego przez przedsięwzięcie niezbędnych środków w celu utrzymania zawieszenia broni do końca 2019 r. Wspieranie opracowywania i wdrożenia zaktualizowanego planu działań w zakresie zawieszenia broni w oparciu o decyzję Trójstronnej Grupy Kontaktowej w sprawie działań przeciwminowych z 3 marca 2016 r. Będą wspierać porozumienie w ramach Trójstronnej Grupy Kontaktowej w sprawie utworzenia do końca marca 2020 roku trzech dodatkowych miejsc wycofania oddziałów wojskowych i broni. Zachęcą Trójstronną Grupę Kontaktową do osiągnięcia porozumienia w sprawie zwolnienia i wymiany jeńców i więźniów do końca roku, na podstawie zasady „wszyscy za wszystkich”, poczynając od „wszystkich osób ustalonych po obu stronach”, przy założeniu, że organizacjom międzynarodowym, w tym Międzynarodowemu Komitetowi Czerwonego Krzyża, zostanie zapewniony pełny i bezwarunkowy dostęp do wszystkich zatrzymanych. Będą wspierać osiągnięcie w przeciągu miesiąca porozumienia w ramach Trójstronnej Grupy Kontaktowej w sprawie nowych punktów kontrolnych wzdłuż linii rozgraniczenia w Donbasie. Uczestnicy szczytu przypominają, że specjalna misja monitorująca Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie powinna uczestniczyć w zmniejszeniu napięcia i wprowadzeniu pokoju, stabilności i bezpieczeństwa, przy wykorzystaniu wszystkich możliwości swojego mandatu (z 21 marca 2014 r.) i dysponować bezpiecznym i skutecznym dostępem do wszystkich punktów na terenie całej Ukrainy.

2. Środki służące wdrożeniu postanowień politycznych porozumień mińskich: Strony wyrażają zainteresowanie osiągnięciem porozumień w ramach „formatu normandzkiego” i Trójstronnej Grupy Kontaktowej w sprawie wszystkich aspektów prawnych ustawy o specjalnej procedurze dla samorządu lokalnego na niektórych obszarach obwodów donieckiego i ługańskiego – jak zostało to wymienione w zestawie środków służących realizacji porozumień z Mińska z 2015 r. – w celu zapewnienia jej funkcjonowania. Uczestnicy szczytu uważają za konieczne włączenie „formuły Steinmeiera” do prawa ukraińskiego zgodnie z wersją uzgodnioną przez „czwórkę normandzką” i Trójstronną Grupę Kontaktową.

3. Czynności dodatkowe: uczestnicy szczytu zwracają się do swoich ministrów spraw zagranicznych i doradców politycznych o zapewnienie realizacji osiągniętych porozumień i uzgodnienia, uzgodnili też, że kolejne spotkanie w tym formacie odbędzie się w ciągu czterech miesięcy. Dotyczyć ono będzie ustalenia kwestii politycznych i bezpieczeństwa, a także organizacji wyborów lokalnych w Donbasie.

Opr. TB, https://www.president.gov.ua/ru

fot. http://www.kremlin.ru

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: