NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Karzai z Afganistanu mówi AP, że korupcja jest podsycana przez amerykańskie pieniądze

KABUL, Afganistan (AP) – były prezydent Afganistanu argumentował we wtorek, że Waszyngton pomógł podsycić korupcję w swoim kraju, wydając setki milionów dolarów w ciągu ostatnich dwóch dekad bez odpowiedzialności.

W wywiadzie dla The Associated Press Hamid Karzai odpowiedział na ustalenia z wielu nowo opublikowanych dokumentów, że kolejne administracje USA wprowadziły społeczeństwo w błąd w sprawie wojny w Afganistanie.

Karzai powiedział, że dokumenty uzyskane przez Washington Post potwierdzają jego długotrwałe skargi na wydatki USA.

Dokumenty opisują także Karzai, prezydenta Afganistanu od 14 lat, który kierował rządem, który „samoorganizował się w kleptokrację”. Karzai zaprzeczył przestępstwom, ale nie zaprzeczył udziałowi w korupcji ze strony urzędników swojego rządu.

Karzaj został prezydentem Afganistanu po inwazji pod dowództwem USA w 2001 r., Która obaliła rząd talibów. Tysiące stron dokumentów ostatnio uzyskanych przez Post przedstawia kolejne rządy USA kłamiące na temat sukcesów i ukrywania niepowodzeń. Po 18 latach i ponad 1 trylionie dolarów amerykańskich pieniędzy podatników wydanych na wojnę talibowie są teraz najsilniejsi i kontrolują lub kontrolują połowę kraju.

Karzai powiedział, że USA wydały setki milionów dolarów na wojnę z terroryzmem, a pieniądze trafiły do kontrahentów i prywatnych firm ochroniarskich, i że sprzyjało to korupcji.

„Co możemy zrobić? Przybyły tu amerykańskie pieniądze, które zostały przez nich wykorzystane i wykorzystane na środki, które nie pomogły Afganistanowi – powiedział Karzai.

Twierdził, że nie ma odpowiedzialności.

„Cieszę się, że ten raport został opublikowany i mam nadzieję, że stanie się on otwieraczem dla narodu amerykańskiego i że rząd USA zacznie teraz zmieniać swoje podejście do Afganistanu”, powiedział, opisując popieranie korupcji przez Amerykę jako „narzędzie ”, Aby narzucić swój plan gry.

Michael Kugelman, zastępca dyrektora programu azjatyckiego w amerykańskim Wilson Center, ocenił komentarze Karzai, mówiąc: „Nie jestem pewien, czy posunę się aż do stwierdzenia, że USA używały korupcji jako narzędzia, ale ma od dawna podejrzewano – a te nowe dokumenty jasno pokazują – że amerykańscy urzędnicy wrzucili ogromne kwoty pieniędzy do Afganistanu, wiedząc doskonale, że doprowadziłoby to do większej korupcji niż rozwoju lub pokoju ”.

Pentagon powiedział w poniedziałek, że „nie było intencji” wprowadzenia w błąd Kongresu ani opinii publicznej oraz że Departament Obrony regularnie informował ustawodawców o wyzwaniach USA w Afganistanie.

Tymczasem administracja Trumpa próbuje zawrzeć porozumienie pokojowe, które utoruje drogę wycofaniu sił USA.

W sobotę amerykański wysłannik pokoju Zalmay Khalilzad przeprowadził pierwsze oficjalne rozmowy z talibami Afganistanu, odkąd poprzednie pozornie udane wysiłki miały miejsce na mieliźnie we wrześniu.

Według oświadczenia USA rozmowy będą początkowo koncentrować się na obietnicy talibów ograniczenia przemocy, a ostatecznym celem jest trwałe zawieszenie broni. Khalilzad próbuje także położyć podwaliny pod negocjacje między Afgańczykami po obu stronach przedłużającego się konfliktu.

Jednak Suhail Shaheen, rzecznik talibów w Katarze, powiedział AP, że „zawieszenie broni i ograniczenie przemocy nastąpi po podpisaniu porozumienia pokojowego”.

„Kwestie te – wycofanie obcych wojsk i niedopuszczenie do wykorzystania ziemi afgańskiej przeciwko innym – są wymienione w umowie, w tym negocjacjach wewnątrz Afganistanu, które rozpoczną się po podpisaniu umowy”, powiedział Shaheen.

Tymczasem Karzaj wezwał USA do podjęcia pierwszego kroku i ogłoszenia jednostronnego zawieszenia broni.

„Amerykanie wzywali do zawieszenia broni przez ostatni rok (jeszcze), podczas gdy oni domagali się zawieszenia broni, prowadzili także najcięższe operacje, jakie kiedykolwiek przeprowadzili w Afganistanie. To sprzeczność – powiedział.

„Poprosiłeś o zawieszenie broni, a następnie zrzuciłeś setki bomb w ciągu miesiąca na nasz kraj. Jak to możliwe? Jak to może doprowadzić nas do zawieszenia broni? ”Zapytał Karzai. „Jeśli USA generalnie chcą pokoju i zawieszenia broni, powinny dawać przykład”.

Khalilzad, wysłannik pokojowy USA, wcześniej spotkał się w Kabulu z przywódcami afgańskimi, w tym afgańskim prezydentem Ashrafem Ghani. Talibowie do tej pory odmawiali bezpośredniej rozmowy z Ghani, nazywając go marionetką, ponieważ jego rząd został w 2014 r. Skompletowany przez USA po sondażach prezydenckich sfałszowanych.

Tymczasem talibowie nadal organizują niemal codzienne ataki skierowane przeciwko afgańskim siłom bezpieczeństwa i urzędnikom rządowym, ale także zabijają dziesiątki cywilów.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: