DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ile afer PiS było tuszowanych i nie ujrzało światła dziennego?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Screenshot_1

„Raport NIK nie tylko pokazuje, że mogło dojść do przekrętów w programie Patryka Jakiego. Rodzi też o wiele gorsze pytania: ile afer PiS było tuszowanych i nie ujrzało światła dziennego – skoro ta wypłynęła dopiero wówczas, gdy się tam zaczęli nawzajem okładać po pyskach?” – napisał jeden z internautów.

To bardzo trafne spostrzeżenie. Sprawa ta pokazuje również po co PiSowi sądy – one zapewne mogłyby stanowić gwarancję bezkarności dla wskazanych funkcjonariuszy partyjnych. Dzisiaj takiej możliwości nie ma – sądy przynajmniej częściowo są niezależne i pełnią rolę kontrolną.

PiS ma też poważny problem z Senatem – jego zdobycie przez opozycję to krok w celu odzyskania władzy przez siły prodemokratyczne. Jeśli PiS przegra wybory prezydenckie – a wszystko na to wskazuje – rozpocznie się bezprecedensowy okres rozliczeń i komisji śledczych a politycy układu władzy będą odpowiadali za szereg afer, które dzisiaj są albo nierozliczne albo niewidoczne jeszcze dla społeczeństwa.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: