DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Eksperci rzucili policyjną sondę w wyniku uderzenia rządu Hongkongu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

HONG KONG (AP) – Zagraniczni eksperci zrekrutowani w celu zwiększenia legitymacji policyjnego strażnika Hongkongu odeszli w środę, twierdząc, że agencja nie ma zębów.

Decyzja panelu ekspertów o odstawieniu się na bok prawdopodobnie zwiększy presję na rząd terytorium, aby przeprowadził niezależną próbę zachowania policji podczas sześciu miesięcy protestów prodemokratycznych.

Krytycy policyjnego organu nadzoru wcześniej twierdzili, że agencja nie ma niezależności i uprawnień do wiarygodnego dochodzenia w sprawie kontroli protestów.

Panel międzynarodowych ekspertów, do którego agencja zwróciła się we wrześniu o doświadczenie i porady, doprowadził do podobnych wniosków.

W oświadczeniu o decyzji o odejściu eksperci z Wielkiej Brytanii, Kanady, Australii i Nowej Zelandii stwierdzili, że organ nadzorczy cierpi z powodu „istotnego niedoboru” w zakresie „uprawnień, zdolności i niezależności dochodzeniowej”.

Kontrola protestów doprowadziła do załamania zaufania publicznego do niegdyś bardzo szanowanej siły policyjnej liczącej 30 000 osób.

Od czasu rozpoczęcia protestów w czerwcu oficerowie wystrzelili 26 000 pocisków z gazem łzawiącym i gumową pałką do demonstrantów, aresztowali ponad 6000 osób i zostali skazani na szerokie potępienie za domniemane nadużycia.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: