DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Działaczka klimatyczna Greta Thunberg jest „osobą roku”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NEW YORK (AP) – Grecka Thunberg, nastoletnia szwedzka działaczka klimatyczna, została w środę nazwana najmłodszą „osobą roku”.

Zdjęcie dostarczone przez magazyn Time pokazuje Gretę Thunberg, która została nazwana najmłodszą „osobą roku” w środę, 11 grudnia 2019 r. Franszyza medialna powiedziała w środę na swojej stronie internetowej, że Thunberg jest uhonorowany za pracę wykraczającą poza tło i granice. (Czas przez AP)

16-letnia Thunberg stała się twarzą młodzieżowego ruchu klimatycznego, przyciągając tłumy swoimi protestami i konferencjami w ciągu ostatniego półtora roku. Niektórzy z zadowoleniem przyjęli jej aktywizm, w tym jej wystąpienia, w których wzywa przywódców światowych do uczynienia więcej, aby powstrzymać globalne ocieplenie. Ale inni krytykowali jej czasami wojowniczy ton.

„Za alarmowanie o drapieżnym związku ludzkości z jedynym domem, jaki mamy, za doprowadzenie do rozdrobnionego świata głosu wykraczającego poza tło i granice, za pokazanie nam, jak mogłoby wyglądać, gdy nowe pokolenie prowadzi, Greta Thunberg to czas TIME 2019 Osoba roku ”, powiedział w środę franczyza na swojej stronie internetowej .

Thunberg była w środę w Madrycie, gdzie przemawiała do negocjatorów podczas rozmów klimatycznych ONZ podczas COP25.

W zeszłym roku zwycięzcami „Time” byli zabity dziennikarz saudyjski Jamal Khashoggi; pracownicy Capital Gazette w Annapolis w stanie Maryland, gdzie zginęło pięć osób; Filipińska dziennikarka Maria Ressa; oraz dwóch dziennikarzy Reutersa, Wa Lone i Kyaw Soe Oo.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: