NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Działaczka klimatyczna Greta Thunberg jest „osobą roku”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NEW YORK (AP) – Grecka Thunberg, nastoletnia szwedzka działaczka klimatyczna, została w środę nazwana najmłodszą „osobą roku”.

Zdjęcie dostarczone przez magazyn Time pokazuje Gretę Thunberg, która została nazwana najmłodszą „osobą roku” w środę, 11 grudnia 2019 r. Franszyza medialna powiedziała w środę na swojej stronie internetowej, że Thunberg jest uhonorowany za pracę wykraczającą poza tło i granice. (Czas przez AP)

16-letnia Thunberg stała się twarzą młodzieżowego ruchu klimatycznego, przyciągając tłumy swoimi protestami i konferencjami w ciągu ostatniego półtora roku. Niektórzy z zadowoleniem przyjęli jej aktywizm, w tym jej wystąpienia, w których wzywa przywódców światowych do uczynienia więcej, aby powstrzymać globalne ocieplenie. Ale inni krytykowali jej czasami wojowniczy ton.

„Za alarmowanie o drapieżnym związku ludzkości z jedynym domem, jaki mamy, za doprowadzenie do rozdrobnionego świata głosu wykraczającego poza tło i granice, za pokazanie nam, jak mogłoby wyglądać, gdy nowe pokolenie prowadzi, Greta Thunberg to czas TIME 2019 Osoba roku ”, powiedział w środę franczyza na swojej stronie internetowej .

Thunberg była w środę w Madrycie, gdzie przemawiała do negocjatorów podczas rozmów klimatycznych ONZ podczas COP25.

W zeszłym roku zwycięzcami „Time” byli zabity dziennikarz saudyjski Jamal Khashoggi; pracownicy Capital Gazette w Annapolis w stanie Maryland, gdzie zginęło pięć osób; Filipińska dziennikarka Maria Ressa; oraz dwóch dziennikarzy Reutersa, Wa Lone i Kyaw Soe Oo.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: