NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dobre wiadomości! Jest akt oskarżenia dla niedoszłych prawicowych terrorystów z Lublina

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

Chodzi o słynny plan użycia ładunków wybuchowych przeciwko zwolennikom otwartego społeczeństwa i wzajemnej tolerancji, którzy brali udział w lubelskim Marszu Równości. Widać wyraźnie, że ekstremistyczna prawicowa szajba staje się coraz bardziej niebezpieczna.

Śledczy nie mają wątpliwości. Ewentualna detonacja materiałów i urządzeń wybuchowych, która została przewidziana w planie małżeństwa obłąkanego nienawiścią do gejów, lesbijek i „lewactwa” – 20-letniej Karoliny S. i jej 26-letniego męża Arkadiusza S. – mogła doprowadzić do ofiar śmiertelnych. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił do Sądu Rejonowego Lublin-Zachód.

Młode prawicowe małżeństwo z Lublina odpowie przed sądem za przygotowanie, a następnie przyniesienie ładunków wybuchowych na tegoroczny Marsz Równości. Para uczestniczyła w demonstracji, która miała zablokować tęczową manifestację. Prawicowcy rzucali różnymi przedmiotami w stronę uczestników pochodu i policjantów. Będą odpowiadać m.in. za udział w nielegalnym zgromadzeniu. Jednak najpoważniejszy zarzut dotyczy przygotowania w domu ładunków wybuchowych. Chodzi o art. 171 kodeksu karnego, który mówi o nielegalnym wytwarzaniu i posiadaniu urządzeń wybuchowych, które mogą sprowadzić niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób.

Miłość Nie Wyklucza@milosc_

W ubiegły weekend małżeństwo z Lublina przyniosło na Marsz Równości ładunki wybuchowe. Eksplozja bomb w tłumie mogłaby zabić ludzi.
Politycy! Nie chcemy wieńców na naszych grobach. Macie głośno i wyraźnie potępić nagonkę na ludzi LGBT+ prowadzoną przez władze, media i Kościół!

Zobacz obraz na Twitterze
Według prokuratury, małżeństwo przyniosło ze sobą na manifestację duże pojemniki z gazem, do którego przytwierdzone zostały petardy. Ich wybuch miał doprowadzić do detonacji całego ładunku. Zdaniem biegłych zatrudnionych do zbadania sprawy te prowizoryczne bomby były niezwykle niebezpieczne dla uczestników marszu. Ewentualny wybuch w tłumie mógł doprowadzić do bardzo wielu ofiar śmiertelnych.

Arkadiusz S. przyznał się do winy. Jego małżonka zaprzecza wszystkim zarzutom. Oskarżonym grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, Marsz Równości w Lublinie zorganizowano we wrześniu br. Podczas manifestacji policjanci zatrzymali 38 osób, które uczestniczyły w kontrmarszu. Wśród nich było czworo nieletnich, których zwolniono do domów. Pozostali trafili do policyjnego aresztu, a stamtąd do prokuratury. Wszystkim postawiono zarzuty. Dotyczą one przede wszystkim udziału w nielegalnym zbiegowisku oraz nawoływania do popełniania przestępstw. Wśród zatrzymanych był 35-latek, który tuż przed marszem zaatakował fotoreporterkę OKO Press. Rzucił w nią puszką z napojem i zranił w czoło. Po analizie nagrać z manifestacji, mundurowi zatrzymywali kolejne osoby. Zatrzymano także inkryminowane, terrorystycznie usposobione małżeństwo.

Podczas ubiegłorocznego Marszu Równości w Lublinie również doszło do starć z jego przeciwnikami. Ponad 20 uczestników zamieszek postawiono później przed sądem.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: