NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dostał pismo z ING. Chcą wiedzieć, skąd ma pieniądze.  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„CHCĘ UŁOŻYĆ SOBIE ŻYCIE” TYMOTEUSZ SZYDŁO WYZNAJE PRAWDĘ. MÓWI O… PIS I OJCOSTWIE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_11

Tymoteusz Szydło wyznaje prawdę. Mówi o… PiS i ojcostwie Fot: ŁUKASZ

Tymoteusz Szydło przerwał milczenie i w końcu, po wielu tygodniach plotek i domysłów oznajmił: już nie chcę być księdzem. Informuje, że przechodzi kryzys wiary, a w swoim oświadczeniu… wspomina o zawodzie, jaki przyniósł rodzinie i plotkach o tym, że zostanie tatą.

Rok 2017 – Tymoteusz Szydło przyjmuje święcenia kapłańskie. We mszy prymicyjnej towarzyszą mu kamery TVP, uroczystość transmitowana jest w telewizji, na niej czołowi politycy PiS…

Minęły zaledwie dwa lata i najbardziej znany, młody ksiądz w Polsce, staje się obiektem niewybrednych plotek. Syn byłej szefowej rządu – Beaty Szydło – ma uciekać od kapłaństwa i zakładać rodzinę. Pojawiły się głosy, że będzie miał dziecko.

KONIEC PLOTEK… WYJDZIE SZYDŁO Z WORKA?
Ojciec Tymek Szydło został ojcem? Jest oświadczenie rodziny

CELIBAT NIE DLA TYMKA
Tymoteusz Szydło chce uprawiać seks. Prosi biskupa o łóżkową dyspensę
„Poukładać sobie życie”
Zaraz po pojawieniu się plotek, prawnik Tymoteusza oznajmił: mój klient NIE ZOSTAŁ ojcem. Minęło kilka kolejnych tygodni, a ptaszki dalej o rzekomej ciąży ćwierkają. W końcu sam zainteresowany nie wytrzymał i postanowił opowiedzieć prawdę na swój temat.

Szydło nie chce już być księdzem. Biedny młodzieniec przyznaje: chcę żyć jak normalni mężczyźni w moim wieku, ale to sprawia, że zawiodłem swoich najbliższych. Za to publicznie przeprosił, w swym oświadczeniu wymieniając między innymi rodzinę, bliskich znajomych i Polaków, którzy poczuli się przez niego okłamani.

Zdaję sobie sprawę, że moja decyzja jest bolesna dla wielu osób, ale nie mogę postąpić inaczej. Przepraszam wszystkich, których zawiodłem, zwłaszcza moją rodzinę, przyjaciół, znajomych, przełożonych, współpracowników, parafian z Przecieszyna, Osieka, Buczkowic i Oświęcimia, a także wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób czują się dotknięci lub zgorszeni – napisał.

Czemu Tymoteusz Szydło poszedł w wakacje na urlop? Bo, jak wyjawił w swym najnowszym oświadczeniu, chciał poukładać swoje życie.

W ostatnich miesiącach przeżywałem głęboki kryzys wiary i powołania. Z bólem przyznaję, że z czasem zacząłem tracić sens mojej posługi i coraz częściej nachodziły mnie myśli o odejściu ze stanu duchownego. Po głębszym namyśle postanowiłem jednak dać sobie jeszcze jedną szansę i poprosiłem o kilka miesięcy urlopu, by poukładać swoje życie duchowe. Uznałem, że będzie to uczciwe w stosunku do Wiernych, wobec których zawsze starałem się sprawować posługę szczerze i z przekonaniem – poinformował.

OSTRY KOMENTARZ
Ojciec Tymoteusz Szydło „robił karierę na celibacie, nie wyszło”

SPRAWA NIE CICHNIE
Tymoteusz Szydło wraca na afisze. „Lepiej powiedzieć jak jest”
„Moja reputacja jest zdruzgotana”
W dalszej części oświadczenia ksiądz Tymoteusz Szydło nawiązał do plotek o ojcostwie i przerastających go problemach, które pojawiły się w ostatnim czasie w jego życiu.

Plotki, na mój temat podsycane przez media goniące za sensacją, właściwie uniemożliwiły mi refleksję. Co bardzo dla mnie bolesne, zainteresowanie tematem podsycały również osoby blisko związane z Kościołem, poprzez wielokrotne wracanie do domysłów na mój temat. Mam świadomość, że rozpoznawalność, której nigdy nie chciałem, jest związana z funkcjami, które pełni moja Mama – napisał.

Obecnie moja reputacja jako księdza jest zdruzgotana przez plotki i domysły. Z bólem stwierdzam też, że nie udało mi się pokonać kryzysu wiary i powołania. W tej sytuacji nie pozostało mi nic innego, jak złożyć w kurii diecezji bielsko-żywieckiej prośbę skierowaną do Ojca Świętego o przeniesienie mnie do stanu świeckiego, by uregulować moją pozycję kanoniczną i nie pozostawać w konflikcie sumienia – dodał.

Już wiadomo, że Tymoteusz Szydło złożył odpowiednie dokumenty przełożonym. W nich znalazł się też wniosek o… dyspensę od celibatu! Tej jeden szczegół po raz kolejny rzuca cień na młodego jeszcze księdza. Tymoteusz wyraźnie zaznaczył – nie chce dłużej żyć bez seksu.

Czy to jedna z przyczyn jego odejścia od kapłaństwa?

Więcej: https://www.planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “„CHCĘ UŁOŻYĆ SOBIE ŻYCIE” TYMOTEUSZ SZYDŁO WYZNAJE PRAWDĘ. MÓWI O… PIS I OJCOSTWIE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: