NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Biejat apeluje o normalność: krzyż w Sejmie powinien zostać zdjęty

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Posłanka Lewicy Magdalena Biejat w rozmowie z Gazeta.pl zaapelowała o poważne potraktowanie rozdziału państwa i ideologii wyznaniowej.

– W Sejmie są osoby różnych wyznań, także niewierzące. Sejm jest przestrzenią publiczną, miejscem stanowienia prawa dla wszystkich obywateli. Krzyża w takim miejscu być nie powinno – oświadczyła dziś Biejat.

Posłanka zaznaczyła, że żyjemy w Polsce, która jest krajem świeckim, a więc w parlamencie zasady zapisane w Konstytucji powinny być szczególnie respektowane.

– To są dobre standardy demokratyczne – wskazała.

Co dalej z krzyżem? Według polityczki Lewicy powinien zostać zdjęty.

Biejat, ani jej klub parlamentarny nie zamierzają jednak w najbliższym czasie zgłaszać projektu likwidacji symboli religijnych w miejscach publicznych. Dlaczego? Lewica zdaje sobie sprawę, że nie jest w stanie skutecznie przeforsować swojej agendy w tej sprawie w mediach ogólnopolskich, a przy pójściu na wojnę trzeba będzie się liczyć z zmasowanym kontratakiem prawicy za pośrednictwem jej ośrodków propagandowych.

Krzyż w Sejmie został zawieszony samowolnie w 1997 roku przez posłów AWS – Tomasza Wójcika i Piotra Krutula. Podczas wieszania zniszczona została framuga drzwi wejściowych do sali obrad. Sprawcy nie zostali pociągnięci do odpowiedzialności.

Posłanka odniosła się również do apelu Solidarnej Polski, która wezwała do odebrania jej stanowiska przewodniczącej sejmowej komisji. Powiedziała, że jest przekonana, iż podłożem tej awantury są wewnętrzne ambicje frakcji obozu władzy.

– To są sprawy w dużej mierze wynikające z tarć w ramach Zjednoczonej Prawicy. Pamiętajmy, jak wyglądał cały proces wyboru. W toku negocjacji międzyklubowych zgodzono się, żeby przewodniczenie tej akurat komisji przypadło Lewicy – wskazała.

Biejat powiedziała też, że posiada wszelkie kwalifikacje, by komisji przewodniczyć, co powinno być oczywiste również dla konserwatywnych polityków.

– Oprócz tego, że jestem typową reprezentantką lewicy, jestem dość typową reprezentantką polskich rodzin – mam męża, dwoje dzieci, żyję w dość nudnym i przewidywalnym związku. W tym sensie nie sądzę, żeby moja kandydatura była aż tak kontrowersyjna, jak się niektórym wydaje – powiedziała.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Biejat apeluje o normalność: krzyż w Sejmie powinien zostać zdjęty

  1. krzyz byl zawieszony tak jak to robia wlamywacze/zlodzieje …noca !!! dzis chca go zdiac bo nie smierdzi czosnkiem . nastepny krok to zydzi zawiesza ,,gwiazde dawida” tez noca .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: