NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

6 zabitych w stanie New Jersey, w tym policjant

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

JERSEY CITY, NJ (AP) – Sześć osób, w tym policjant i trzech przechodniów, zginęło we wściekłej bitwie pod bronią we wtorek, która wypełniała ulice Jersey City odgłosami ciężkiego ognia godzinami, podały władze.

Umarli obejmowali dwóch napastników, powiedział szef policji Jersey City Michael Kelly.

40-letni detektyw Joseph Seals, zabity oficer, został uznany przez swoich przełożonych za szefa departamentu pod względem liczby nielegalnej broni usuniętej z ulic w ostatnich latach i być może próbował powstrzymać incydent związany z taką bronią, kiedy został przecięty władze oświadczyły, że strzelanina wybuchła w pobliżu cmentarza.

Strzelanie następnie kontynuowano w koszernym supermarkecie około mili, gdzie znaleziono jeszcze pięć ciał, powiedziała Kelly.

Władze uważają, że rynek żydowski był celem bandytów, burmistrz Jersey City Steven Fulop napisał na Twitterze we wtorek wieczorem. Fulop, którego dyrektor ds. Bezpieczeństwa publicznego powiedział wcześniej tego dnia, że nie podejrzewa się terroryzmu, nie wyjaśnił, dlaczego władze uważają, że rynek był celem.

Wiadomości zostawiono we wtorek wieczorem, szukając komentarza na tweecie Fulopa.

„To naprawdę trudny dzień dla miasta Jersey City” – powiedział Fulop. Foki „były jednym z najlepszych oficerów, którzy wydobyli najwięcej broni z ulic. Był dobrym gliną.

Władze podały, że dwóch innych oficerów zostało rannych, ale zostali później zwolnieni ze szpitala.

Kule zaczęły latać wczesnym popołudniem w mieście liczącym około 270 000 osób, położonym po drugiej stronie rzeki Hudson od Nowego Jorku. Foki, które pracowały dla jednostki o nazwie Cease Fire, zostały zastrzelone około 12:30. Następnie bandyta odwiózł skradzioną furgonetkę do wynajęcia w innej części miasta i zaangażował policję w długą strzelaninę.

Kelly powiedział, że kiedy policja zareagowała na teren sklepu koszernego, oficerowie „zostali natychmiast zaangażowani przez ostrzał z karabinów dużej mocy”.

Film nakręcony przez świadka pokazuje policjanta siedzącego na ziemi samochodem, najwyraźniej rannego. Podchodzi do niego inny oficer, pomaga mu wstać i obaj biegną za rogiem, gdy rozlegają się strzały. Kilka sekund później, gdy policyjny krążownik zatrzymuje się przed sklepem, słychać w krótkim odstępie czasu kilkanaście strzałów.

„Nasi oficerowie byli godzinami pod ostrzałem” – powiedział szef.

Władze podały, że w sklepie spożywczym policja znalazła zwłoki, o których wierzyli, że są dwoma bandytami i trzema innymi ludźmi, którzy najwyraźniej byli tam, kiedy napastnicy wpadli do środka. Policja powiedziała, że byli pewni, że osoby postronne zostały zastrzelone przez bandytów, a nie przez policję.

Koszerny sklep spożywczy jest centralnym elementem rosnącej społeczności ortodoksyjnych Żydów, którzy przeprowadzili się do Jersey City w ostatnich latach.

Chabad rabbi Moshe Schapiro, który robi zakupy w sklepie koszernym i chodzi do synagogi obok, powiedział, że rozmawiał z właścicielem sklepu, Moishe Ferenczem.

„Powiedział mi, że właśnie wyszedł ze sklepu do synagogi niecałe pięć stóp dalej, zanim to się stało, a potem nie mógł wrócić godzinami” – powiedział Schapiro. „Jego żona była w sklepie. Powiedział: „Mam nadzieję, że moja żona jest bezpieczna”.

Nazwiska ofiar w sklepie nie zostały natychmiast ujawnione w oczekiwaniu na powiadomienie krewnych.

James Shea, dyrektor ds. Bezpieczeństwa publicznego w mieście, powiedział we wtorek, że władze uważają, że rozlew krwi nie był aktem terroryzmu, ale że nadal był badany.

Strzelanina rozprzestrzeniła strach w okolicy, a pobliska Szkoła Najświętszego Serca została zablokowana jako zabezpieczenie.

Zespoły SWAT, policja stanowa i agenci federalni zbiegli się na miejscu, a policja zablokowała teren, który oprócz szkoły i supermarketu obejmował salon fryzjerski i inne sklepy. Dziesiątki osób postronnych naciskało na barierę policyjną, aby uchwycić akcję na swoich telefonach komórkowych, niektórzy krzyczeli, gdy słychać było wybuchy ognia.

Film nakręcony przez mieszkańców zarejestrował głośne salwy wystrzałów rozbrzmiewających wzdłuż jednej z głównych ulic miasta i pokazał długą linię funkcjonariuszy organów celnych wskazujących broń w miarę zbliżania się, krzyczących do obserwujących: „Oczyść ulicę! Zejdź z drogi!”

„To jak ruszające się petardy” – powiedział Andy Patel, który pracuje w sklepie monopolowym około trzech przecznic dalej. „Strzelali jak szaleni. … gliniarze usuwali wszystkich z ulic. ”

Policja usunęła również z wynajętego pojazdu coś, co opisali jako „urządzenie zapalające” i wysłała je do zbadania przez oddział bombowy. Wyniki tego badania nie były dostępne we wtorek wieczorem.

Foki są w Departamencie Policji w Jersey City od 2006 roku. Oprócz pracy z jednostką zajmującą się nielegalną bronią został powołany do heroizmu podczas incydentu w Wigilię Bożego Narodzenia 2008, w którym on i inny oficer przedarli się przez okno domu i zatrzymali napaść seksualna, która miała miejsce przeciwko 41-letniej kobiecie.

Siódmoklasista Zamir Butler powiedział, że jego klasa wraca do środka z placu zabaw w Sacred Heart, który znajduje się po drugiej stronie ulicy od sklepu spożywczego, kiedy usłyszał strzały. Z początku myślał, że to grzmot, ponieważ wcześniej padał deszcz.

„Wszyscy biegali po schodach, aby dostać się w klasie do bezpieczeństwa” – powiedział. „Kilka dzieci płakało. Powiedzieli nam, żebyśmy pozostali za ścianą i pozostali na dole ”.

Ta historia została poprawiona, aby pokazać, że pisownia imienia rabina, który uczęszcza do synagogi przy rynku, to Moshe Schapiro, a nie Moshe Shapiro.

Powiązani pisarze prasowi Wayne Parry w Atlantic City; Deepti Hajela w Jersey City, Michael Catalini w Trenton, Claudia Lauer w Filadelfii oraz Michael Sisak i Shelley Acoca w Nowym Jorku przyczynili się do tej historii.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: