DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

ŻRĄCO ZIELONA, BULGOCZE I DYMI. W OLSZTYNIE WYBIŁA TAJEMNICZA SUBSTANCJA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_6

Żrąco zielona, parująca substancja wydobywa się z ziemi, na jednej z ulic w Olsztynie.

Wygląda to przerażająco.

Czy jest się czego bać?

Tak zachowujące się ciecze i ich kolory widzieliśmy dotąd tylko na lekcjach chemii i w filmach. Teraz możemy zobaczyć to w Olsztynie.

Tam właśnie doszło we wtorek do dość przerażającego zdarzenia. Z ziemi zaczęła wydobywać się wściekle zielona substancja.

Bulgocząca, parująca, jaskrawo zielona ciecz pojawiła się przy ulicy Wyszyńskiego, tuż obok stacji benzynowej. Sprawą szybko zajęły się policja, straż pożarna oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.

Zamknięto chodnik obok parującego, zielonego źródła, wyłączono też przylegający do niego pas ruchu na ulicy. Przy okazji władze wydały ostrzeżenie, by kierowcy i piesi nie zbliżali się do miejsca wycieku i zachowali szczególną ostrożność

Nic groźnego
Czy mieszkańcy Olsztyna mają się czego obawiać? Ciecz wygląda na żrącą, a już na pewno niepokoi jej kolor i unoszące się ponad nią opary.

Władze twierdzą jednak, że substancja jest zupełnie niegroźna, to tylko… woda. Czemu zielona? Tego nie wytłumaczyli. Wyciek to zaś wina awarii sieci ciepłowniczej.


https://www.planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: