NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Większość Niemców popiera rzucanie świątecznych lampek, ponieważ zmiany klimatu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Sondaż wykazał, że większość ludzi w Niemczech całkowicie ograniczyłaby lub złomowała świąteczne lampki świąteczne, aby zwalczyć zmiany klimatu.

BERLIN, GERMANY - DECEMBER 23: Tarja, age 4, daughter of a fan family of the FC Union football club, which permitted she to be photographed, hold a candle as she sing Christmas carols in the club's stadium on December 23, 2018 in Berlin, Germany. The annual gathering has become a …

Większość Niemców stwierdziła, że z uwagi na ochronę środowiska rozważą zdjęcie świateł. Około 57 procent stwierdziło, że zmniejszy zużycie lampek świątecznych, a nawet całkowicie je porzuci w przyszłości.

Sondaż przeprowadzony przez YouGov wykazał, że 11 procent ankietowanych w ogóle nie będzie miało świątecznych lampek w tym roku, a kolejne 10 procent stwierdziło, że odrzuci tradycję w przyszłości, informuje państwowy niemiecki serwis informacyjny DW.

Niemcy są podzieleni co do tego, czy na ulicach i budynkach publicznych powinno być mniej oświetlenia – 44 procent za, 44 procent przeciw, a 12 procent nie wie.

Breitbart London@BreitbartLondon

Poll: One in Four German Adults Do Not Celebrate Christmas https://www.breitbart.com/europe/2018/12/24/one-four-germans-do-not-celebrate-christmas/ 

Poll: One in Four Germans Do Not Celebrate Christmas

Seventeen million Germans, or nearly one in four, over the age of 18 do not celebrate Christmas and the majority of those are young males.

Mówi się, że tradycja świątecznych lampek rozpoczęła się w Niemczech w XVI wieku, kiedy protestancki reformator Martin Luther umieścił świece na choince swojej rodziny, aby symbolizować zimowe gwiazdy w nocy nad niemieckimi lasami.

Świąteczny nastrój w ostatnich latach słabnie w Niemczech. Ankieta przeprowadzona w 2018 r. Wykazała, że 17 milionów Niemców, prawie jeden na czterech, nie obchodzi Bożego Narodzenia. Ankieta wykazała, że około 20 procent osób, które nie obchodzą Bożego Narodzenia, pochodzi z „środowisk migracyjnych”.

Panika związana ze zmianami klimatu wpłynęła również na świąteczny nastrój w Wielkiej Brytanii. Nauczyciel ze szkoły podstawowej wpadł pod ogień w tym miesiącu za zakazanie kartek świątecznych w swojej klasie. Twierdził, że wymiana kart, tradycja sięgająca 170 lat w szkole, była toksyczna dla środowiska i przyczyniła się do „stale rosnącej emisji dwutlenku węgla”.

Breitbart London@BreitbartLondon

WATCH: Trump Science Advisor Will Happer Says Global Warming Is a 'Scam' https://www.breitbart.com/europe/2019/12/07/trump-science-advisor-will-happer-global-warming-is-a-scam/ 

WATCH: Trump Science Advisor Will Happer Calls Global Warming a 'Scam'

(Madrid, Spain) — President Trump’s former Science Advisor, Dr William Happer, has spoken out against the global warming scare.

breitbart.com

Follow Kurt on Twitter at @KurtZindulka

zrodlo:breitbart.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: