NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sydney zadławiona niebezpieczną mgłą z pożarów krzaków w Australii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

YDNEY (AP) – Pożary we wtorek pochłonęły australijskie miasto Sydney we mgle tak gęstej w niektórych miejscach, że było 11 razy gorsze niż poziom uważany za „niebezpieczny” i było w stanie wywołać alarmy przeciwpożarowe.

Miasto odwołało promy, a niektóre biura w centrum miasta zostały ewakuowane.

Lokalni urzędnicy ds. Zdrowia zalecili osobom przebywającym w pomieszczeniach jak najwięcej, a osobom z problemami z sercem i płucami powiedziano, aby unikały wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu.

„Dym tutaj w Sydney jest dziś bardzo zły, jest to jedna z najgorszych jakości powietrza, jaką widzieliśmy”, powiedział reporterom Richard Broome z Nowej Południowej Walii.

„Ponownie zachęcamy ludzi, aby poważnie potraktowali te (warunki)” – powiedział Broome.

Karetki odpowiadają dziennie na dziesiątki wezwań związanych z układem oddechowym, powiedział szef NSW Ambulance, Brent Armitage.

Sydney Trains ostrzegł, że alarmy przeciwpożarowe na dworcach kolejowych mogą zostać uruchomione przez gęsty dym unoszący się w mieście z pożarów w Sydney.

Regionalny departament środowiska powiedział, że wskaźnik jakości powietrza (AQI) w niektórych częściach miasta był ponad 11 razy wyższy niż 200 odczytów uważanych za niebezpieczne.

Biorąc pod uwagę fatalną jakość powietrza, pracownicy nie powinni być zmuszani do pracy w miejscach pracy na zewnątrz, podczas gdy mgła utrzymuje się, powiedział asystent sekretarza NSW, Thomas Costa.

„Toksyczność jest bardzo, bardzo wysoka”, powiedział Costa.

Wiatry z północy wpychały dym do miasta, przytłaczając nadmorskie bryzy. Prognozy pokazały, że wiatr prawdopodobnie nieco oczyści powietrze, ale także roznieci ogień pędzla.

Sezon pożarów w Australii zwykle osiąga szczyt w lecie na półkuli południowej. Zaczęło się na początku tego roku po wyjątkowo suchej i ciepłej zimie. W ubiegłym miesiącu władze zgłosiły, że ponad 50 pożarów płonie głównie w północnej Nowej Południowej Walii.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: