DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sydney zadławiona niebezpieczną mgłą z pożarów krzaków w Australii

YDNEY (AP) – Pożary we wtorek pochłonęły australijskie miasto Sydney we mgle tak gęstej w niektórych miejscach, że było 11 razy gorsze niż poziom uważany za „niebezpieczny” i było w stanie wywołać alarmy przeciwpożarowe.

banner-wizytowka-1580899038

Miasto odwołało promy, a niektóre biura w centrum miasta zostały ewakuowane.

Lokalni urzędnicy ds. Zdrowia zalecili osobom przebywającym w pomieszczeniach jak najwięcej, a osobom z problemami z sercem i płucami powiedziano, aby unikały wszelkiej aktywności na świeżym powietrzu.

„Dym tutaj w Sydney jest dziś bardzo zły, jest to jedna z najgorszych jakości powietrza, jaką widzieliśmy”, powiedział reporterom Richard Broome z Nowej Południowej Walii.

„Ponownie zachęcamy ludzi, aby poważnie potraktowali te (warunki)” – powiedział Broome.

Karetki odpowiadają dziennie na dziesiątki wezwań związanych z układem oddechowym, powiedział szef NSW Ambulance, Brent Armitage.

Sydney Trains ostrzegł, że alarmy przeciwpożarowe na dworcach kolejowych mogą zostać uruchomione przez gęsty dym unoszący się w mieście z pożarów w Sydney.

Regionalny departament środowiska powiedział, że wskaźnik jakości powietrza (AQI) w niektórych częściach miasta był ponad 11 razy wyższy niż 200 odczytów uważanych za niebezpieczne.

Biorąc pod uwagę fatalną jakość powietrza, pracownicy nie powinni być zmuszani do pracy w miejscach pracy na zewnątrz, podczas gdy mgła utrzymuje się, powiedział asystent sekretarza NSW, Thomas Costa.

„Toksyczność jest bardzo, bardzo wysoka”, powiedział Costa.

Wiatry z północy wpychały dym do miasta, przytłaczając nadmorskie bryzy. Prognozy pokazały, że wiatr prawdopodobnie nieco oczyści powietrze, ale także roznieci ogień pędzla.

Sezon pożarów w Australii zwykle osiąga szczyt w lecie na półkuli południowej. Zaczęło się na początku tego roku po wyjątkowo suchej i ciepłej zimie. W ubiegłym miesiącu władze zgłosiły, że ponad 50 pożarów płonie głównie w północnej Nowej Południowej Walii.

zrodlo:apnews.com

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: