NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1157 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Strasburg, Nationals osiąga rekordową kwotę 245 milionów dolarów, 7-letnia umowa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SAN DIEGO (AP) – Stephen Strasburg wrócił do Washington Nationals z rekordowym kontraktem pierwszego dnia zimowych spotkań, umowa, która stawia koledze z wolnego agenta Gerritowi Cole’owi w pozycji na jeszcze większą wypłatę.

PLIK – na zdjęciu z 9 października 2019 r. Miotacz Washington Nationals, Stephen Strasburg, rzuca pałkarzowi z Los Angeles Dodgers podczas pierwszej inningu w Grze 5 baseballowej ligi National League Division Series w Los Angeles. Stephen Strasburg z World Series MVP zostaje w Washington Nationals. Praworęczny zgodził się na rekordową siedmioletnią umowę o wartości 245 milionów dolarów, osobę znającą się na negocjacjach powiedział The Associated Press w poniedziałek, 9 grudnia 2019 r. Osoba ta mówiła pod warunkiem anonimowości na corocznych zimowych spotkaniach baseballowych, ponieważ umowa nie została ogłoszona. (AP Photo / Marcio Jose Sanchez, plik)

Washington i MVP z World Series zgodziły się na siedmioletni kontakt o wartości 245 milionów dolarów, o zaskakującej wielkości i długości dla 31-letniej prawicy z wznowieniem po urazie.

Strasburg otrzymał najwyższą ofertę za dzban zarówno w łącznej kwocie dolarów, jak i średniej rocznej wartości 35 mln USD. Największym kontraktem na dzban był kontrakt Davida Pricea na 217 milionów dolarów, siedmioletnia umowa z Bostonem, która rozpoczęła się w 2016 roku. Najwyższa średnia wartość to 34,4 miliona dolarów Zacka Greinke’a w ramach sześcioletniej umowy z Arizoną przed 20.5 milionami dolarów Sezon 2016.

„Dla mnie był to wczesny prezent świąteczny”, powiedział kierownik Waszyngtonu Dave Martinez. „Obserwowanie całej jego kariery, myślenie, że zakończy ją tutaj wraz z zespołem, w którym zaczął, jest niesamowite dla niego i jego rodziny”.

Strasburg dostaje 35 milionów dolarów rocznie, z 80 milionami dolarów odroczonymi – nawet 11 428 571 dolarów rocznie – przy 1% oprocentowaniu. Odroczone pieniądze są płatne w latach 2028-30, z odsetkami w wysokości około 4 milionów USD należnymi 31 grudnia 2029 r.

Oczekuje się, że Cole, podobnie jak Strasburg reprezentowany przez agenta Scotta Borasa, wkrótce zniszczy standardy wynagrodzeń w Strasburgu. Cole jest dwa lata młodszy i chociaż odbył pięć podróży na listę osób niepełnosprawnych w latach 2014–2016, od tego czasu nie był odsunięty na bok.

Inne wielkie nazwiska mogą być w grze w tym tygodniu, gdy drużyny rozmawiają o transakcjach, a agenci wystawiają agentów wolnych. Ale ostatnie spotkania były bardziej rozmową niż działaniem.

„Obecnie wydaje się, że domina spadają szybciej niż w przeszłości”, powiedział nowy menedżer aniołów Los Angeles, Joe Maddon, którego zespół uważa się za rywalizujący z New York Yankees o Cole’a. „Musimy jakoś teraz złapać niektóre z tych domino i to rozgryźć”.

W drugim dużym ogłoszonym w poniedziałek kontrakcie Filadelfia sfinalizowała pięcioletnią umowę z Zackiem Wheelerem na kwotę 118 milionów dolarów, która została osiągnięta w zeszłym tygodniu pod warunkiem udanej akcji fizycznej.

Strasburg został opracowany po raz pierwszy przez Waszyngton w 2009 roku i całą swoją karierę spędził w Nationals. Pozostanie w rotacji, w której występują także All-Stars Max Scherzer i Patrick Corbin.

„To wspaniała osoba, wspaniały gracz i prawdziwy mistrz” – powiedział podczas konferencji prasowej dyrektor generalny Nationals Mike Rizzo. „Znamy tę osobę, znamy jej charakter, znamy jego etykę pracy.”

Po tym, jak pomógł zdobyć pierwszy tytuł World Series w 51-sezonowej historii serii Montreal / Washington, Strasburg oddał 100 milionów dolarów, które miał zagwarantowany w latach 2020-23 w ramach siedmioletniej umowy 175 milionów dolarów, na którą zgodził się w maju 2016 i został wolnym agentem.

Miał 18-6 lat z 3,32 ERA w tym sezonie, zdobywając 30 startów po raz drugi w swojej karierze i prowadząc NL z 209 inningami. Udał się 5-0 z 1,98 ERA w pięciu początkach poza sezonem i jednym występem ulgi, w tym wygranych w grach 2 i 6 World Series przeciwko Houston.

W karierze przerwanej przez operację Tommy’ego Johna krótko po jego spektakularnym debiucie w dużej lidze w 2010 roku Strasburg ma numer 112-58, z 3,17 ERA i 1695 strajków w części 10 sezonów. W ciągu tych siedmiu lat odbył 10 podróży na listę osób niepełnosprawnych.

Średnia roczna wartość Strasburga jest na drugim miejscu wśród wszystkich graczy, którzy wyprzedzili Mike’a Trouta za 35,5 miliona dolarów w 426,5 miliona dolarów, 12-letniej umowie z Los Angeles Angels, która rozpoczęła się w ubiegłym sezonie.

Waszyngton dużo zainwestował w rozpoczęcie pitchingu. Scherzer, także klient Boras, zgodził się na siedmioletnią umowę o wartości 210 milionów dolarów przed sezonem 2015. Corbin osiągnął sześcioletnią umowę poza sezonem w wysokości 140 milionów dolarów.

Rizzo potwierdził oczekującą 6,25 miliona dolarów roczną umowę na utrzymanie drugiego bazowca Howie Kendricka, jednej z gwiazd sezonu po sezonie w Waszyngtonie. Trzeci bazowy All-Star Anthony Rendon, kolejny kluczowy element tytułu Nationals, jest również wolnym agentem reprezentowanym przez Borasa.

„Własność zawsze zapewniała nam zasoby do stworzenia świetnego zespołu” – powiedział Rizzo. „Nie oczekuję, że to się zmieni”.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: