NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Spór zbiorowy we wrocławskim ratuszu – związkowcy żądają obniżenia nagród dla kierownictwa urzędu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Związkowcy wyrazili się bardzo jasno. Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia związany z opozycyjną prawicą, ma zmniejszyć kwotę przeznaczoną na wypłatę nagród dla szefostwa urzędu miasta. W minionym roku jego zastępcy otrzymali bonusy od 53 do 61 tys. zł.

Jacek Sutryk, prezydent Wrocławia; źródło: Wikimedia Commons

O sprawie pierwszy raz napisała wczoraj (9 grudnia) Gazeta Wrocławska. Spór zbiorowy zainicjował Związek Zawodowy Pracowników Urzędu Miejskiego Wrocławia. Związkowcy domagają się od prezydenta Sutryka ograniczenia nagród dla kierownictwa urzędu argumentując, iż wysokość nagród przekłada się na sytuację finansową pracowników – nagrody są wypłacane z tego samego budżetu co pensje.

„Prezydent Sutryk długo nie chciał ujawnić wypłaconych kwot. Nakazał mu to dopiero sąd. Wtedy okazało się, że byłym już wiceprezydentom wypłacono od 53 do 61 tys. zł” – czytamy m. in. w Gazecie Wrocławskiej. Opublikowana została również lista tamtejszych urzędników którzy w 2018 r. dostali ponad 20 tys. zł nagrody. Zestawienie otwierają byli wiceprezydenci Wrocławia. Według tej listy najwięcej, ponad 60 tys. zł nagrody, otrzymał w 2018 r. Wojciech Adamski. Ponad 50 tys. otrzymali Maciej Bluj oraz Adam Grehl. Sam Jacek Sutryk, jako dyrektor departamentu, zainkasował 25 tys.

„Najniższe wynagrodzenie starszego specjalisty w Urzędzie Miejskim Wrocławia to zaledwie 3120 zł brutto (na rękę niewiele ponad 2 000 zł). Tylko w 2018 r. nagrody dla kierownictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia wyniosły 35-70 tys. Gdy rząd sobie wypłacił takie nagrody, społeczeństwo było oburzone, choć sprawa dotyczyła najwyższych urzędników. Ministrowie pod wpływem opinii publicznej swoje nagrody zwrócili. Czy kierownictwo urzędu również zwróci swoje nagrody?” – Gazeta Wrocławska cytuje anonimowego związkowca.

Związkowcy wysunęli też szereg postulatów, które mają położyć kres patologii wysokich nagród we wrocławskim urzędzie miejskim. Chodzi m. in. o ograniczenie rocznej kwoty wypłacanej jako bonus wiceprezydentom do 13 tys. zł, w wypadku skarbnika i sekretarza do 12 tys., dyrektora departamentu i jego zastępcy 11 tys., dyrektora biura lub zastępcy 10 tys. i w końcu kierownika działu 9 tys.

Sutryk, jak przystało na prominenta prawicy – kategorycznie odrzuca żądania strony społecznej. Podobno do sporu zbiorowego ma włączyć się mediator.

Sytuacja jest skandaliczna. Warto jednak zwrócić uwagę, iż obłędnie wysokie nagrody we wrocławskim ratuszu to nie nowość. Latem zeszłego roku kwestia ta także była jednym z tematów nr jeden w mediach.

Jarek✌🇵🇱🇪🇺 #NiedlaPiS #SilniRazem@jaroslaw_WR

Panie Sutryk @SutrykJacek proszę odpowiedzieć na pytanie ? Jakie nagrody otrzymał Pan w 2017 i za co ? Ponieważ nagrody otrzymuje się z uzasadnieniem . Jak ja otrzymywałem nagrody to było uzasadnienie a Pan jest Osobą publiczną i powinno to być transparentne dla Obywateli .

Zobacz obraz na Twitterze
Zrodlo:strajk.eu
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: