DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Przy żwirowni znaleziono ciało. „To żołnierz wojsk specjalnych”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
znaleziono ciało żołnierza

CBŚP zatrzymało osiem osób w sprawie uprowadzenia i zabójstwa mężczyzny pod Słupskiem. Zamordowany to żołnierz wojsk specjalnych; miał zostać porwany w związku z nieporozumieniami w rozliczeniach finansowych – podaje nieoficjalnie Radio Gdańsk.

Ciało żołnierza odnaleziono w okolicach wyrobiska piasku i żwirowni niedaleko Słupska.

Jak podaje rozgłośnia, w tej sprawie zatrzymań dokonało CBŚP pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Słupsku.

W związku ze śledztwem Biuro przeszukiwało Szpital Wojewódzki w Słupsku, „gdzie na jednym z oddziałów miał ukrywać się jeden z mężczyzn poszukiwanych w tej sprawie”.

Służby dokonały przeszukań także pod Lęborkiem. To tam – nieoficjalnie informuje radio – znaleziono samochód ze śladami krwi. Ostatecznie zwłoki znaleziono w okolicach kopalni piasku i żwiru pomiędzy Słupskiem a Jezierzycami.

Zabójstwo niedaleko Słupska. Nieoficjalnie: ofiara to były żołnierz wojsk specjalnych

Funkcjonariusz CBŚP - zdj. ilustracyjne / Fot. PAP

Funkcjonariusz CBŚP – zdj. ilustracyjne / Fot. PAP

W okolicach żwirowni niedaleko Słupska znaleziono zwłoki byłego żołnierza wojsk specjalnych. Policja zatrzymała dziewięć osób w tej sprawie, a czterech od razu trafiło za kratki.

Zdarzenie owiane jest tajemnicą. Jak donosi „Radio Gdańsk”, powołując się na nieoficjalne informacje, żołnierz miał zostać uprowadzony i zamordowany w wyniku nieporozumień związanych z rozliczeniami finansowymi.

W okolicach Pobłocia niedaleko Lęborka znaleziono samochód ze śladami krwi. Płetwonurkowie sprawdzali dno rzek Słupi i Łupawy. Ostatecznie ciało znaleziono w okolicach żwirowni niedaleko Słupska.

Śledczy nie chcą ujawniać żadnych szczegółów związanych ze sprawą. Wiadomo tylko, że policja zatrzymała 9 osób w sprawie uprowadzenia i zabójstwa mężczyzny. Akcję prowadzono zarówno na Pomorzu, jak i w Zabrzu na Śląsku. Sąd wydał nakaz tymczasowego aresztowania czterech podejrzanych.

Jednego z podejrzanych zatrzymano w sobotę w słupskim szpitalu. W poniedziałek został doprowadzony do sądu. Był jednak w tak złym stanie, że w trakcie przesłuchania wezwano pogotowie.

Mój klient ma krwiak 6 na 3 cm i pęknięcie czaszki. Zmuszony został pomimo to zeznawać pod nieobecność obrońcy. Przed sądem zdołał powiedzieć, że to nie on, i należy mu wierzyć. W czasie, kiedy doszło do zdarzenia, przebywał w szpitalu – powiedział portali gp24.pl Tomasz Przeworski, obrońca podejrzanego.

Zamordowany to Wojciech N. – wg informacji „Radia Gdańsk” – były żołnierz wojsk specjalnych. Zatrzymani, poza zarzutem udziału w zabójstwie, usłyszeli także zarzuty posiadania narkotyków, broni palnej i gazowej oraz utrudniania śledztwa i zacierania śladów przestępstwa.

Źródło: Radio Gdańsk/gp24.pl//NCzas.com

TVP.INFO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: