NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7335 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
POLSKA - NIEPEŁNOLETNI BEDĄ SZCZEPIENI BEZ PYTANIA ICH O ZDANIE - CZYLI O ICH ŻYCIU , KALECTWIE LUB ŚMIERCI ZADECYDUJE URZĘDNIK ?!
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
Szokujące wyznanie Płk. Mazguły: PiS to mordercy! [WARTO PRZECZYTAĆ]
UWAGA!!! DRASTYCZNE ZDJECIA !!!Zaburzenia miesiączkowania po szczepieniu przeciw Covid19 - doniesienia o obfitych krwawieniach i skurczach.
Tłum przed siedzibą koncernu AstraZeneca. Ludzie weszli na dach
WOJNA W IZRAELU RAPORT OSTATNIE 12 GODZIN MINUTA PO MINUCIE - VIDEO ZDJĘCIA INFORMACJE MEDIÓW OBYWATELSKICH I AGENCYJNYCH - BEZ CENZURY
E171. Barwnik został uznany za rakotwórczy. Sprawdź, gdzie go znaleźć
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przy żwirowni znaleziono ciało. „To żołnierz wojsk specjalnych”

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
znaleziono ciało żołnierza

CBŚP zatrzymało osiem osób w sprawie uprowadzenia i zabójstwa mężczyzny pod Słupskiem. Zamordowany to żołnierz wojsk specjalnych; miał zostać porwany w związku z nieporozumieniami w rozliczeniach finansowych – podaje nieoficjalnie Radio Gdańsk.

Ciało żołnierza odnaleziono w okolicach wyrobiska piasku i żwirowni niedaleko Słupska.

Jak podaje rozgłośnia, w tej sprawie zatrzymań dokonało CBŚP pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Słupsku.

W związku ze śledztwem Biuro przeszukiwało Szpital Wojewódzki w Słupsku, „gdzie na jednym z oddziałów miał ukrywać się jeden z mężczyzn poszukiwanych w tej sprawie”.

Służby dokonały przeszukań także pod Lęborkiem. To tam – nieoficjalnie informuje radio – znaleziono samochód ze śladami krwi. Ostatecznie zwłoki znaleziono w okolicach kopalni piasku i żwiru pomiędzy Słupskiem a Jezierzycami.

Zabójstwo niedaleko Słupska. Nieoficjalnie: ofiara to były żołnierz wojsk specjalnych

Funkcjonariusz CBŚP - zdj. ilustracyjne / Fot. PAP

Funkcjonariusz CBŚP – zdj. ilustracyjne / Fot. PAP

W okolicach żwirowni niedaleko Słupska znaleziono zwłoki byłego żołnierza wojsk specjalnych. Policja zatrzymała dziewięć osób w tej sprawie, a czterech od razu trafiło za kratki.

Zdarzenie owiane jest tajemnicą. Jak donosi „Radio Gdańsk”, powołując się na nieoficjalne informacje, żołnierz miał zostać uprowadzony i zamordowany w wyniku nieporozumień związanych z rozliczeniami finansowymi.

W okolicach Pobłocia niedaleko Lęborka znaleziono samochód ze śladami krwi. Płetwonurkowie sprawdzali dno rzek Słupi i Łupawy. Ostatecznie ciało znaleziono w okolicach żwirowni niedaleko Słupska.

Śledczy nie chcą ujawniać żadnych szczegółów związanych ze sprawą. Wiadomo tylko, że policja zatrzymała 9 osób w sprawie uprowadzenia i zabójstwa mężczyzny. Akcję prowadzono zarówno na Pomorzu, jak i w Zabrzu na Śląsku. Sąd wydał nakaz tymczasowego aresztowania czterech podejrzanych.

Jednego z podejrzanych zatrzymano w sobotę w słupskim szpitalu. W poniedziałek został doprowadzony do sądu. Był jednak w tak złym stanie, że w trakcie przesłuchania wezwano pogotowie.

Mój klient ma krwiak 6 na 3 cm i pęknięcie czaszki. Zmuszony został pomimo to zeznawać pod nieobecność obrońcy. Przed sądem zdołał powiedzieć, że to nie on, i należy mu wierzyć. W czasie, kiedy doszło do zdarzenia, przebywał w szpitalu – powiedział portali gp24.pl Tomasz Przeworski, obrońca podejrzanego.

Zamordowany to Wojciech N. – wg informacji „Radia Gdańsk” – były żołnierz wojsk specjalnych. Zatrzymani, poza zarzutem udziału w zabójstwie, usłyszeli także zarzuty posiadania narkotyków, broni palnej i gazowej oraz utrudniania śledztwa i zacierania śladów przestępstwa.

Źródło: Radio Gdańsk/gp24.pl//NCzas.com

TVP.INFO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: