NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Polak wygrywa pół miliona funtów odszkodowania – Artykuł sponsorowany

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nasz rodak wykonywał na rusztowaniu prace budowlane, kiedy to zrobiwszy krok w tył spadł z rusztowania, które było na wysokości około 2,5 metra nad ziemią. Poszkodowany doznał przede wszystkim poważnego urazu głowy i złamania obojczyka.

Okazało się, że nie została zamontowana bramka w miejscu przeznaczonym do wejścia po drabinie na pierwszy poziom rusztowania. Adwokaci kancelarii Sintons wykazali, że brak jakiegokolwiek zabezpieczenia w tym miejscu było zaniedbaniem ze strony pracodawcy.

Polak wygrywa pół miliona funtów odszkodowaniaNie tylko pracownicy zatrudnieni na etacie, ale także osoby samozatrudnione (self-employed) i pracownicy agencyjni mogą ubiegać się o odszkodowania powypadkowe. (Fot. Shutterstock)

Poszkodowany Polak był reprezentowany przez adwokat Kate Nicklin, specjalizującą się w uzyskiwaniu odszkodowań za poważne urazy głowy, mózgu, kręgosłupa, amputacje oraz zmiażdżenia i skomplikowane złamania.

Mecenas Kate Nicklin zwraca uwagę, iż upadek z wysokości jest główną przyczyną wypadków ze skutkiem śmiertelnym oraz wypadków powodujących poważne i trwałe urazy. (Fot. Sintons)

Mecenas Kate Nicklin zwraca uwagę, iż upadek z wysokości jest główną przyczyną wypadków ze skutkiem śmiertelnym oraz wypadków powodujących poważne i trwałe urazy. Każdego roku około 40 osób ponosi śmierć w związku z upadkiem w pracy, a tysiące innych pracowników doznaje poważnych urazów głowy, złamań i amputacji.

Ze statystyk Health and Safety Executive wynika, że w branży budowlanej upadek z wysokości jest przyczyną 48% wszystkich wypadków powodujących zgon pracownika. Ilość pracowników budowlanych doznających urazów w pracy jest ogromna i wynosi każdego roku około 58 tysięcy.

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>

John Davis, jeden z wiodących brytyjskich prawników zajmujących się poważnymi obrażeniami, który jest konsultantem w specjalistycznym zespole od obrażeń głowy i kręgosłupa w kancelarii Sintons zaznacza, że jeśli zastanawiasz się nad wystąpieniem o odszkodowanie po doznanym obrażeniu ciała, to jedną z najważniejszych decyzji, jaką podejmiesz, może być wybór odpowiedniego adwokata.

Doskonałym przykładem tego jest jedna z ostatnich spraw prowadzonych przez Johna Davisa i Kate Nicklin, w której uzyskali oni dla osoby poszkodowanej ponad 10 milionów funtów. Sprawa ta została przejęta od innej kancelarii prawnej, która poczyniła ograniczone postępy. Po dwóch latach od przejęcia sprawy od innej kancelarii, adwokaci Sintons wywalczyli dla poszkodowanej kobiety kilkanaście milionów funtów.

John Davis, jeden z wiodących brytyjskich prawników zajmujących się poważnymi obrażeniami. (Fot. Sintons)

Mecenas Davis podkreśla, że osoby, które doznały poważnych urazów, powinny bardzo dokładnie przeanalizować profil adwokata oraz kancelarii, którą chcą poinstruować. I tak jeśli doznałeś poważnego urazu głowy, warto upewnić się, czy adwokaci tej kancelarii są akredytowanymi specjalistami APIL od urazów mózgu (Brain Injury Specialist).

Jeżeli natomiast doznałeś poważnego urazu kręgosłupa, warto upewnić się, czy adwokaci tej kancelarii są akredytowanymi specjalistami APIL od urazów rdzenia kręgowego (Spinal Cord Injury Specialist). Wskazane jest także wziąć pod uwagę profesjonalną reputację indywidualnej praktyki, odwołując się do niezależnych publikacji prawnych, takich jak Legal 500 i The Chambers UK.

Warte podkreślenia jest, iż nie tylko pracownicy zatrudnieni na etacie, ale także osoby samozatrudnione (self-employed) i pracownicy agencyjni mogą ubiegać się o odszkodowania powypadkowe. „Ważne jest także, aby poszkodowani mieli świadomość, iż jeśli po wypadku wrócą do Polski, mogą ciągle liczyć na pomoc adwokatów Sintons w uzyskaniu odszkodowania” – dodaje mecenas Łukasz Wójcik.

Mecenas Łukasz Wójcik oferuje obsługę klientom polskojęzycznym. (Fot. Sintons)

Jeżeli miałeś wypadek drogowy lub wypadek w pracy i chcesz skorzystać z pomocy adwokatów mających specjalistyczną wiedzę i wiele lat doświadczenia w prowadzeniu spraw o poważne urazy, polski prawnik kancelarii adwokackiej Sintons udzieli Ci darmowej i niezobowiązującej porady na temat możliwości wystąpienia o odszkodowanie powypadkowe.

Kancelaria ta uzyskuje odszkodowania na zasadzie nie wygrywasz, nie płacisz, co oznacza, że klienci tej kancelarii nie ponoszą ryzyka finansowego.

Wyślij darmowy sms WYPADEK na numer 60777 – zadzwonimy do Ciebie.

Dowiedz się więcej lub porozmawiaj z nami na czacie na: sintons.co.uk/pl

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>

Lub zadzwoń: 0800 093 3060*
* Bezpłatne połączenia z telefonów komórkowych.

zrodlo:londynek.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: