DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polak wygrywa pół miliona funtów odszkodowania – Artykuł sponsorowany

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Nasz rodak wykonywał na rusztowaniu prace budowlane, kiedy to zrobiwszy krok w tył spadł z rusztowania, które było na wysokości około 2,5 metra nad ziemią. Poszkodowany doznał przede wszystkim poważnego urazu głowy i złamania obojczyka.

Okazało się, że nie została zamontowana bramka w miejscu przeznaczonym do wejścia po drabinie na pierwszy poziom rusztowania. Adwokaci kancelarii Sintons wykazali, że brak jakiegokolwiek zabezpieczenia w tym miejscu było zaniedbaniem ze strony pracodawcy.

Polak wygrywa pół miliona funtów odszkodowaniaNie tylko pracownicy zatrudnieni na etacie, ale także osoby samozatrudnione (self-employed) i pracownicy agencyjni mogą ubiegać się o odszkodowania powypadkowe. (Fot. Shutterstock)

Poszkodowany Polak był reprezentowany przez adwokat Kate Nicklin, specjalizującą się w uzyskiwaniu odszkodowań za poważne urazy głowy, mózgu, kręgosłupa, amputacje oraz zmiażdżenia i skomplikowane złamania.

Mecenas Kate Nicklin zwraca uwagę, iż upadek z wysokości jest główną przyczyną wypadków ze skutkiem śmiertelnym oraz wypadków powodujących poważne i trwałe urazy. (Fot. Sintons)

Mecenas Kate Nicklin zwraca uwagę, iż upadek z wysokości jest główną przyczyną wypadków ze skutkiem śmiertelnym oraz wypadków powodujących poważne i trwałe urazy. Każdego roku około 40 osób ponosi śmierć w związku z upadkiem w pracy, a tysiące innych pracowników doznaje poważnych urazów głowy, złamań i amputacji.

Ze statystyk Health and Safety Executive wynika, że w branży budowlanej upadek z wysokości jest przyczyną 48% wszystkich wypadków powodujących zgon pracownika. Ilość pracowników budowlanych doznających urazów w pracy jest ogromna i wynosi każdego roku około 58 tysięcy.

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>

John Davis, jeden z wiodących brytyjskich prawników zajmujących się poważnymi obrażeniami, który jest konsultantem w specjalistycznym zespole od obrażeń głowy i kręgosłupa w kancelarii Sintons zaznacza, że jeśli zastanawiasz się nad wystąpieniem o odszkodowanie po doznanym obrażeniu ciała, to jedną z najważniejszych decyzji, jaką podejmiesz, może być wybór odpowiedniego adwokata.

Doskonałym przykładem tego jest jedna z ostatnich spraw prowadzonych przez Johna Davisa i Kate Nicklin, w której uzyskali oni dla osoby poszkodowanej ponad 10 milionów funtów. Sprawa ta została przejęta od innej kancelarii prawnej, która poczyniła ograniczone postępy. Po dwóch latach od przejęcia sprawy od innej kancelarii, adwokaci Sintons wywalczyli dla poszkodowanej kobiety kilkanaście milionów funtów.

John Davis, jeden z wiodących brytyjskich prawników zajmujących się poważnymi obrażeniami. (Fot. Sintons)

Mecenas Davis podkreśla, że osoby, które doznały poważnych urazów, powinny bardzo dokładnie przeanalizować profil adwokata oraz kancelarii, którą chcą poinstruować. I tak jeśli doznałeś poważnego urazu głowy, warto upewnić się, czy adwokaci tej kancelarii są akredytowanymi specjalistami APIL od urazów mózgu (Brain Injury Specialist).

Jeżeli natomiast doznałeś poważnego urazu kręgosłupa, warto upewnić się, czy adwokaci tej kancelarii są akredytowanymi specjalistami APIL od urazów rdzenia kręgowego (Spinal Cord Injury Specialist). Wskazane jest także wziąć pod uwagę profesjonalną reputację indywidualnej praktyki, odwołując się do niezależnych publikacji prawnych, takich jak Legal 500 i The Chambers UK.

Warte podkreślenia jest, iż nie tylko pracownicy zatrudnieni na etacie, ale także osoby samozatrudnione (self-employed) i pracownicy agencyjni mogą ubiegać się o odszkodowania powypadkowe. „Ważne jest także, aby poszkodowani mieli świadomość, iż jeśli po wypadku wrócą do Polski, mogą ciągle liczyć na pomoc adwokatów Sintons w uzyskaniu odszkodowania” – dodaje mecenas Łukasz Wójcik.

Mecenas Łukasz Wójcik oferuje obsługę klientom polskojęzycznym. (Fot. Sintons)

Jeżeli miałeś wypadek drogowy lub wypadek w pracy i chcesz skorzystać z pomocy adwokatów mających specjalistyczną wiedzę i wiele lat doświadczenia w prowadzeniu spraw o poważne urazy, polski prawnik kancelarii adwokackiej Sintons udzieli Ci darmowej i niezobowiązującej porady na temat możliwości wystąpienia o odszkodowanie powypadkowe.

Kancelaria ta uzyskuje odszkodowania na zasadzie nie wygrywasz, nie płacisz, co oznacza, że klienci tej kancelarii nie ponoszą ryzyka finansowego.

Wyślij darmowy sms WYPADEK na numer 60777 – zadzwonimy do Ciebie.

Dowiedz się więcej lub porozmawiaj z nami na czacie na: sintons.co.uk/pl

Kliknij i skorzystaj z darmowej porady >>

Lub zadzwoń: 0800 093 3060*
* Bezpłatne połączenia z telefonów komórkowych.

zrodlo:londynek.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: