NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Laureat pokoju ogląda sąd ONZ w sprawie ludobójstwa Rohingya

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

HAGUE, Holandia (AP) – Minister sprawiedliwości Gambii zaapelował we wtorek do najwyższego trybunału ONZ o uznanie ludobójstwa wobec mniejszości Rohingya w Myanmarze i zapewnienie, że nie będzie ono kontynuowane, podczas gdy przywódca Myanmaru Aung San Suu Kyi przygotował się do obrony działań wojska swojego kraju.

Dawna ikona pro-demokracji Suu Kyi obserwowała z pierwszego rzędu, jak prawnicy przedstawili Międzynarodowemu Trybunałowi Sprawiedliwości szczegółowe relacje o zabitych mężczyznach, kobietach i dzieciach Rohingya oraz o zniszczeniu dziesiątek tysięcy domów mniejszości muzułmańskiej w północnym stanie Rachan w Birmie.

„Rzeczywiście smutne jest dla naszego pokolenia, że 75 lat po tym, jak ludzkość zobowiązała się do słów„ nigdy więcej ”, na naszych oczach dzieje się kolejne ludobójstwo” – powiedział w sądzie w Hadze minister sprawiedliwości Gambii Aboubacarr Tambadou. „Jednak nie robimy nic, aby to zatrzymać”.

„To plama na naszym zbiorowym sumieniu i nie będzie nieodpowiedzialne, aby ktokolwiek z nas po prostu spojrzał w inną stronę i udawał, że to nie nasza sprawa” – powiedział.

Gambia, naród w Afryce Zachodniej, wniosła sprawę do sądu światowego w imieniu Organizacji Współpracy Islamskiej.

Wojsko Birmy rozpoczęło ostrą kampanię przeciw powstańcom przeciwko Rohindżom w sierpniu 2017 r. W odpowiedzi na powstanie. Ponad 700 000 Rohindżów uciekło do sąsiedniego Bangladeszu, aby uciec od tak zwanej kampanii czystek etnicznych obejmującej masowe gwałty, zabójstwa i podpalenie domów.

Szef misji rozpoznawczej ONZ w Birmie ostrzegł w październiku, że „istnieje poważne ryzyko ponownego ludobójstwa”. Misja stwierdziła również, że Birma powinna zostać pociągnięta do odpowiedzialności na międzynarodowych forach prawnych za rzekome ludobójstwo przeciwko Rohindżom.

Birma zdecydowanie zaprzeczyła tym zarzutom, ale twierdzi, że jest gotowa podjąć działania przeciwko przestępcom, jeśli istnieją wystarczające dowody.

Niedawne oświadczenie na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych stwierdziło, że ponowna presja międzynarodowa była spowodowana brakiem zrozumienia „złożoności problemu i narracji mieszkańców Mjanmy”.

Poza szczegółowym przedstawieniem graficznym gwałtów, okaleczeń i zabijania dzieci przez żołnierzy, zespół prawny Gambii podkreślił, jak twierdził, „trwające ludobójcze zamiary” Birmy i ciągłe podżeganie rządu do nienawiści rasowej.

Gambia poprosiła o tymczasowe środki zapobiegające „pozasądowym zabójstwom lub fizycznym wykorzystywaniu; gwałt lub inne formy przemocy seksualnej; palenie domów lub wiosek; niszczenie ziemi i zwierząt gospodarskich, pozbawienie żywności ”i inne działania„ obliczone na doprowadzenie do fizycznego zniszczenia grupy Rohingya w całości lub w części ”.

Suu Kyi, który otrzymał w 1991 r. Pokojową Nagrodę Nobla za walkę o demokrację i prawa w ówczesnej juntie Mjanmy, siedział uważnie w pierwszym rzędzie, gdy przedstawiciele Gambii przedstawili swoje argumenty. Przewodniczy delegacji Myanmaru do Hagi jako minister spraw zagranicznych.

Mnóstwo zwolenników Rohingya zebrało się przed sądem za sztandarem z napisem „Stop Genocide”. Niektórzy nosili zdjęcia Suu Kyi z napisem „Wstyd” i „agentem wojska”.

Przesłuchanie Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości odbędzie się w środę, podczas której Suu Kyi – niegdyś światowa lampa nadziei na prawa człowieka – ma bronić działań armii, która przez lata była w areszcie domowym.

Grupa siedmiu innych laureatów Pokojowej Nagrody Nobla wezwała Suu Kyi „do publicznego uznania przestępstw, w tym ludobójstwa, popełnionych przeciwko Rohindżom. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni, że zamiast potępić te zbrodnie, Aung San Suu Kyi aktywnie zaprzecza, że te okrucieństwa nawet miały miejsce. „

W podpisanym oświadczeniu przed rozprawą sądową, która trwa do czwartku, napisali, że „Aung San Suu Kyi musi zostać pociągnięta do odpowiedzialności karnej, wraz z dowódcami armii, za popełnione przestępstwa”.

W Birmie setki ludzi zebrali się, by okazać jej poparcie w ostatnich dniach.

Podczas jednego wiecu około 700 osób, w tym wielu członków Partii Narodowej Ligi na rzecz Demokracji Suu Kyi, zebrało się przed ratuszem z czasów kolonialnych w Yangon, największym mieście Birmy.

Gdy tłum machał flagami narodowymi oraz słuchał muzyki i poezji, popularna miejscowa piosenkarka powiedziała im: „Matka Suu jest najodważniejszą istotą ludzką na świecie – jej bronią jest miłość”.

Cook zgłosił się z Brukseli.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: