NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

KARA GORSZA NIŻ ŚMIERĆ OBOZY PRACY W KOREI PÓŁNOCNEJ. „GORZEJ NIŻ W AUSCHWITZ”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_5

Korea Północna to polityka głodu, śmierci i terroru, a Kim Dzon Un to bezlitosny potwór. Do mediów dostają się kolejne informacje jak okrutne egzekucje są przeprowadzane na jego rozkaz.

Okazuje się jednak, że w Korei Północnej można dostać karę straszniejszą niż śmierć.

Czym naprawdę są północnokoreańskie obozy pracy?

W ostatnich tygodnich światowe media obiegła sprawa złodziei części samochodowych z Korei Północnej. Kim Dzong Un skazał ich na kilkanaście lat w obozie pracy. Niektórzy twierdzą jednak, że to najcięższe więzienia w tym komunistycznym kraju i w rzeczywistości są to „obozy koncentracyjne gorsze niż Auschwitz”.

Obozy pracy w Korei Półnoecnej  – szokujące wideo:

Kim Dzong Un zabił żonę? Niepokojące informacje o pierwszej damie
Tam nie ma sensu być człowiekiem, bo inaczej nie przetrwasz. Jesteś zwierzęciem. Ciężko pracujesz, wykonujesz rozkazy i tyle. Zero myślenia, brak wolnej woli. Tylko strach – mówi Hyuk Kim o obozie Jungeori, do którego trafił za próbę przekroczenia chińskiej granicy. (nbcnews.com)

Korea Pólnocna – życie w obozie koncentracyjnym
Lim Hye-jin, która przez wiele lat była strażniczką w jednym z takich miejsc, opowiedziała w mediach jak więźniowie są bici, obcinane są im głowy, a zwłoki zabitych są na pokaz masakrowane.

Kobiety są gwałcone, a jeśli zajdą w ciążę, dokonuje się aborcji np. poprzez wstrzyknięcie do macicy oleju silnikowego. Jak podaje nbcnews.com, noworodki niejednokrotnie są rzucane na pożarcie psom strażników. Zdarzają się też przypadki palenia ich żywcem lub bicia na śmierć. Czasem strażnicy po prostu zabijają ciężarne kobiety.

Lim Hye-jin zeznała, że niektórzy strażnicy na jej oczach dla zabawy podpalali kobiety żywcem i śmiali się, gdy te biegały i krzyczały z bólu. Służba więzienna jest poddawana praniu mózgu, by nie mieć żadnego współczucia i nie traktować więźniów jak ludzi.

Do obozu skazany nie trafia sam. Niejednokrotnie karę ponosi z nim cała rodzina włącznie z małymi dziećmi. Niektórzy otrzymują karę „na kilka pokoleń”. Do mediów docierają też historie o testowaniu nowych trucizn na więźniach, które podawane im są w jedzeniu.

Moim zdaniem obozy koncentreacyjne w Korei Półnonej są gorsze od tych nazistowskich, w których byłem – ocenił sędzia Thomas Buergenthal, który przeżył pobyt w Auschwitz i od wielu lat walczy o prawa człowieka na świecie. (washingtonpost.com)

Kim Dzong Un wydał miliardy na „małe przyjemności”. Szokujące dane

ARMIA W GOTOWOŚCI BOJOWEJ
Korea Północna wystrzeliła rakiety. Zaczyna się wojna światowa?

Korea Północna – praca, głód i śmierć w obozie

Kang Cheol-hwan został skazany na 10 lat w obozie pracy (Camp 15 znajdujący się 110 kilometrów od stolicy), gdy uznano go za wroga kraju. Wyznał, że więźniowie byli zmuszani do patrzenia na egzekucje przez powieszenie, a później rozkazano im rzucać kamieniami w wiszące zwłoki. Wisielcy musieli pozostać na widoku, by inni widzieli jak rozdziobywały ich ptaki.

Widziałem kiedyś film o obozie koncentracyjnym w Auschwitz i myślę, że przeżywaliśmy to samo. Jak wspomina, był zawsze głodny. Wielu współwięźniów zmarło po kilku miesiącach z głodu. By dostarczyć wynędzniałym organizmom zbawiennych protein, więźniowie, jeśli im się udało, jedli węże, szczury i owady – opowiedział Kang Chol Hwan o pobycie w takim obozie. (tvp.info)

Hwan powiedział, że jeśli ktoś nie chciał rzucać kamieniami, trafiał na długo do „specjalnej celi”, bardzo małej i wypełnionej wodą. Nawet jeśli przeżył, to jego ciało zaczynało gnić żywcem.

Więźniowie mają też obowiązek zajmować się zwłokami w obozie. Raz w tygodniu na wózkach zwożą je do wielkich dołów, gdzie muszą je spalić. Bose kobiety są natomiast zmuszane do ciągnięcia pługów i jak wyznała była więzniarka z takiego obozu, „nie wystarczyło iść, strażnicy kazali nam biegać chociaż na ziemi leżało szkło i ostre przedmioty”.

Chudłam, moje włosy były żółte, byłam cała we wszach. Wyglądałam jak trup – powiedziała kobieta, której udało się uciec z obozu. (Journeyman Pictures)

Więźniowie zmuszani są do okrutnie ciężkiej pracy, chociaż nie mają siły, a niektórzy umierają z głodu. Jeden z więźniów wyznał, że drzewa niejednokrotnie przygniatały ludzi przy wyrębie. Nie mieli po prostu siły, by uciec przed spadającym pniem. Strażnicy reagowali na to śmiechem.

Myślisz tylko o jedzeniu. Jeśli masz szczęście uda ci się złapać szczura, wysuszyć mięso i zjeść, zazwyczaj na surowo. Jeśli spróbujesz go ugotować, strażnicy wyczują zapach i ciężko cię pobiją. Za kradzież jedzenia grozi śmierć. Za próbę wykopania czegoś z ziemi jest egzekucja – powiedział Hyuk Kim. (nbcnews.com)

Więźniowie nie mogą też normalnie spać. W Jungeori w małych pomieszczeniach zamyka się po 50 więźniów. Nocami muszą uczyć się też pieśni na cześć przywódców, bo jeśli pomylą na apelu chociaż jedno słowo, to całą grupę czekają surowe kary.

Jeśli myślisz o tym, że kiedyś cię wypuszczą, już jesteś trupem. Myśląc o wolności, nie przystosujesz się do życia w obozie – powiedział Hyuk Kim. (nbcnews.com)

https://www.planeta.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “KARA GORSZA NIŻ ŚMIERĆ OBOZY PRACY W KOREI PÓŁNOCNEJ. „GORZEJ NIŻ W AUSCHWITZ”

  1. słaby ten film ale niektórym prostaczkom przydałaby sie reedukacja takim miedlarkom milicji co chleje i bije innych tuskowi klerowi pedofilom i podobnym POmyleńcom

    inkwizycja była bardziej wyrafinowana

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: