NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dublin: Mieszkańcy pozostawiają na moście ciepłe ubrania dla bezdomnych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Organizacja charytatywna Warm for Winter poprosiła mieszkańców Dublina o pozostawienie niechcianych płaszczów oraz kurtek na moście Ha’penny Bridge, aby pomóc osobom bezdomnym przetrwać zimowe miesiące – poinformowano na stronie Warm for winter na Facebooku.

W specjalnie przygotowanych pudełkach można także zostawić rękawiczki, czapki oraz szaliki.

Dublin: Mieszkańcy pozostawiają na moście ciepłe ubrania dla bezdomnychHa’penny Bridge to jedno z najbardziej znanych miejsc w Dublinie. (Fot. Getty Images)

Kryzys bezdomności w Irlandii cały czas się pogłębia, dlatego każda odzież jest na wagę złota.

„Celem powstania tej strony jest rozpowszechnienie idei tak bardzo, jak to tylko możliwe. Osoby w potrzebie z dostępem do FB mogą polubić tę stronę i dowiedzieć się, kiedy i gdzie mogą spodziewać się kolejnych ciepłych ubrań. Chcemy też na tej stronie informować zainteresowanych o tworzących się kolejnych punktach zbiórki i śledzić dokąd trafiają darowizny. Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Jeśli popieracie tę inicjatywę, polubcie naszą stronę, udostępnijcie ją, a nawet zaproście swoich znajomych” – brzmi informacja na stronie Warm for winter na FB.

Kryzys bezdomności w Irlandii pogłębia się, dlatego każda odzież jest na wagę złota. (Fot. Screenshot FB / Warm for winter)

Wkrótce jednak interwencja pracowników Rady Miasta Dublina spowodowała falę krytyki ze strony mieszkańców. Władze postanowiły „uprzątnąć” pozostawione przez darczyńców ciepłe odzienia.

„Doceniamy wysiłki wszystkich stojących za akcją #warmforwinter. Dziękujemy każdemu kto wsparł kampanię. Chcemy też podziękować Radzie Miasta Dublina za dobrze wykonaną pracę – dbałość o to, by nasze ulice były czyste, a miasto wyglądało schludnie. Jednak nasza kampania będzie nadal wspierać potrzebujących i przekazywać darowizny” – dodano na Warm for winter.

Władze Dublina postanowiły interweniować i „uprzątnąć” pozostawioną dla bezdomnych ciepłą odzież. (Fot. Screenshot FB / Warm for winter)

zrodlo:londynek.net

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: