NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1163 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Białoruś chce wspólnych ćwiczeń z NATO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Białoruś jest gotowa do wspólnych ćwiczeń wojskowych z NATO, powiedział w rozmowie z internetową gazetą „Nasza Niwa” szef Sztabu Generalnego, a obecnie deputowany  Izby Reprezentantów, generał dywizji Oleg Biełokoniew.

„Białoruś jest gotowa do wspólnych ćwiczeń z NATO, trwają nawet  w sprawie możliwych formatów. Ale to będzie możliwe pod jednym warunkiem; że NATO zrozumie, że naszym strategicznym sojusznikiem jest Rosja”- powiedział szef Sztabu Generalnego Oleg Biełokoniew na pytanie dziennikarzy,  dlaczego  może prowadzić ćwiczenia z Rosją i NATO, a Białoruś tylko z Rosją.

Przypomnijmy, że  armii białoruskiej z sojuszem Północnoatlantyckim odbywa się w ramach programu NATO Partnerstwa dla Pokoju, do którego republika dołączyła w 1995 r. Do tej pory nigdy nie przeprowadzono wspólnych ćwiczeń armii białoruskiej z żołnierzami NATO.

Wojskowy powiedział też korespondentowi Naszej Niwy o niedawnej wizycie na Białorusi szefa Sztabu Generalnego Włoskich Sił Zbrojnych, generała Enzo Vecciarelli. Podkreślił, że była to ważna  wszak spośród wysokiej rangi zachodnich dowódców, tylko szef Sztabu Generalnego Łotewskich Sił Zbrojnych odwiedził do tej pory Białoruś.

„Ale  to całkiem inna liga –   Włosi są jednym z liderów NATO”, powiedział Biełokoniew.

„Wspólnie wykonujemy jedno z zadań – rozwój działań w ramach sił pokojowych ONZ, w tym w Libanie. Dziś wykonujemy tam konkretne zadania:  są w strukturach wsparcia i personelu medycznego. Jest tam też dwóch naszych oficerów operacyjnych”- powiedział generał.

Wyjaśnił, że ze swoim włoskim odpowiednikiem konsultował się w kwestiach technicznych, które należy uwzględnić w dokumentach, aby białoruski   wojskowy mógł udać się w ramach sił włoskich do Libanu i wykonywać wspólne zadania z Serbami, Włochami i Polakami.

Szef Sztabu Generalnego RB twierdzi, że Białoruś nie może wysłać własnych sił pokojowych do Libanu, ponieważ decyzję taką podjęło ONZ, a ponieważ szefem kontyngentu w Libanie są Włochy, to  wszystko zależy od nich. Biełokoniew wyjaśnił, że chodzi o żołnierzy kontraktowych, a nie o żołnierzy służby wojskowej.

zrodlo:kresy24,pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: