NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Żył jak król za szmal partii. Działacz od Korwina na celowniku prokuratury

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pobyt w ośrodku SPA, luksusowe ciuchy, najnowsze zdobycze elektroniki, wszystko za partyjne dotacje. Ale skończyła się bonanza i zaczęły się kłopoty. Przemysław W., niegdysiejsza gwiazda środowiska „kuców” będzie musiał się zmierzyć z prokuratorskimi zarzutami. 

Jak informuje portal Oko.press, prokuratura zamierza postawić sześć zarzutów, w tym przywłaszczenia 130 tys. złotych z majątku Fundacji Wolność i Nadzieja Przemysławowi W., byłemu wiceprezesowi partii KORWiN, kandydatowi na prezydenta Warszawy w 2014 roku i byłemu posłowi Prawa i Sprawiedliwości. W. do niedawna był uznawany za numer dwa, po Januszu Korwin-Mikke w kręgach wolnorynkowych fundamentalistów i wielu widziało w nim następcę „Krula”.

Portal przytacza wypowiedź jednego ze świadków w śledztwie, który twierdzi, że W. wyrobił sobie kartę kredytową Fundacji Wolność i Nadzieja, po czym płacił nią za prywatne zachcianki. Zabawa była przednia, bo środków na karcie nie brakowało – przez fundację transferowane były pieniądze, które w ramach subwencji państwowej partia KORWiN zyskała po wyborach w 2015 roku.

W. miał sobie zafundować m.in. imprezę urodzinową w ekskluzywnym lokalu z winami, pobyt w luksusowym ośrodku SPA, zakup sprzętu elektronicznego, a także zakupy w salonach znanych projektantów odzieżowych. Były poseł bujał się po mieście taksówkami – rachunki z tego tytułu wyniosły ponad 800 złotych. Kiedy brakowało gotówki – wypłacał ją z fundacyjnej karty w bankomatach albo pobierał ze sejfu fundacji, który znajdował się w jego domu.

Łącznie, według różnych szacunków, W. miał zdefraudować kwotę od 80-150 tysięcy złotych. Polityk odmawia na razie komentarza. Według przecieków medialnych tłumaczył śledczym, że jego raut urodzinowy był imprezą fundacji. Z funkcji prezesa zrezygnował, jak twierdzi – dla dobra fundacji.

Kilka lat temu Przemysław W. został skazany za naruszenie nietykalności policjanta. Czynu dopuścił się w stanie nietrzeźwym, pod klubem na ulicy Mazowieckiej w Warszawie.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: