NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wray: Raport o rosyjskiej sondzie znalazł „niedopuszczalne” problemy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (AP) – W ogólnym raporcie inspektora Departamentu Sprawiedliwości z pierwszych dni rosyjskiego śledztwa zidentyfikowano problemy, które są „nie do przyjęcia i nie reprezentują tego, kim jesteśmy jako instytucja” – powiedział w poniedziałek dyrektor FBI Chris Wray, szczegółowo opisując zmiany, jakie planuje biuro w odpowiedzi.

W wywiadzie dla The Associated Press, Wray powiedział, że FBI w pełni współpracowało z inspektorem generalnym – który stwierdził w swoim raporcie, że dochodzenie w sprawie powiązań między kampanią Trumpa a Rosją było uzasadnione, ale również przytoczył poważne wady – i zaakceptował wszystkie jego zalecenia.

Wray powiedział, że FBI wprowadzi zmiany w sposobie, w jaki postępuje z poufnymi informatorami, w jaki sposób stosuje się do nakazów z tajnego Sądu Nadzoru Wywiadu Zagranicznego, w jaki sposób prowadzi odprawy na temat wpływów zagranicznych dla kandydatów na prezydenta oraz w jaki sposób organizuje delikatne dochodzenia, takie jak sonda z Rosji w 2016 r. Powiedział, że wznowił także szkolenie w zakresie etyki.

„Bardzo zależy mi na zwinności FBI w radzeniu sobie z zagranicznymi zagrożeniami” – powiedział Wray. „Wierzę jednak, że możesz być zwinny i nadal skrupulatnie przestrzegać naszych zasad, zasad i procesów”.

Wray nie był dyrektorem FBI, kiedy rozpoczęło się rosyjskie śledztwo i jak dotąd unikał dogłębnego komentowania sondy, jednego z najbardziej wrażliwych politycznie zapytań w historii biura i tego, który prezydent Donald Trump wielokrotnie potępiał jako „polowanie na czarownice”. Komentarze Wraya W poniedziałek podkreślono równowagę jego pracy, gdy próbuje on przyjąć krytykę rosyjskiej sondy, którą uważa za uzasadnioną, ograniczając jednocześnie publiczny osąd decyzji podejmowanych przez jego poprzedników.

Powiedział, że chociaż ważne jest, aby nie stracić z oczu faktu, że inspektor generalny Michael Horowitz uznał to dochodzenie za uzasadnione i nie stwierdził, że jest ono skażone stronniczością polityczną: „Naród amerykański słusznie oczekuje, że FBI, gdy działa w celu ochrony kraj zrobi to dobrze – za każdym razem, za każdym razem.

„I – dodał – pilność nie jest usprawiedliwieniem dla nieprzestrzegania naszych procedur”.

Raport wykazał, że FBI słusznie wszczęło śledztwo latem 2016 r. W sprawie tego, czy kampania Trumpa koordynowała z Rosją, aby przechylić wybory na korzyść prezydenta. Ale zidentyfikował również „poważne niepowodzenia wydajności” w łańcuchu dowodzenia biura, w tym 17 „znacznych nieścisłości lub przeoczeń” we wnioskach o wydanie nakazu z tajnego Sądu Nadzoru Wywiadu Zagranicznego w celu monitorowania komunikacji byłego doradcy kampanii Trumpa Cartera Page i późniejszego nakazu odnowienia.

Błędy, jak stwierdził organ nadzorczy, skutkowały „aplikacjami, które sprawiły, że informacje potwierdzające prawdopodobną przyczynę były silniejsze niż w rzeczywistości”.

Wray odmówił stwierdzenia, czy był jeden problem lub krytykę, które uznał za najbardziej niepokojące, ale zauważył: „Ogólnie rzecz biorąc, w sprawozdaniu jest wiele rzeczy, które moim zdaniem są niedopuszczalne i nie reprezentują tego, kim jesteśmy jako instytucja . ”

„To poważny raport – dodał – i traktujemy go poważnie”.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: