NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wiernopoddańcze gesty najwyższych władz państwa pod adresem katolickiego biznesmena

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

W Toruniu po raz kolejny odbyło się kompromitujące państwo polskie widowisko udowadniające, jak pustym dźwiękiem jest konstytucyjny zapis o rozdziale państwa od Kościoła.

28 lat temu powstało Radio Maryja. Z tej okazji w Toruniu spotkali się na urodzinach tego skrajnie radykalnego katolickiego medium przedstawiciele najwyższych władz polskiego państwa. W uroczystościach wzięli więc udział: posłanka Anna Sobecka i poseł Przemysław Czarnek, europosłankę Beatę Kempę. Był też minister prezydenckiej kancelarii Adam Kwiatkowski, minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro, wicepremier Jacek Sasin, posłowie Jarosław Zieliński, Antoni Macierewicz. Listy przysłali: prezes rządzącej partii PiS, prezydent i premier.

List od prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego było rzadkim przykładem lizusostwa i hipokryzji. Według Kaczyńskiego katolicki biznesmen to dar boży. Prezentuje on, jak napisał Kaczyński: śmiałą wyobraźnię, klarowną myśl, hart ducha i nieugiętą wolę.

Z kolei prezydent RP Andrzej Duda pisał w swoim wazeliniarskim liście, że dziękuje codziennie Bogu za to, ‘że jest w Polsce takie radio i że się nazywa Radio Maryja”. Jest ono, jak napisał prezydent dziełem, które realnie wpłynęło na bieg polskiej historii najnowszej, broni dobrego imienia Polski, upomina się o niezbywalne prawa ludzi wierzących. A także, co już naprawdę sięgnęło dna lizusostwa, że Radio Maryja „współtworzy demokratyczny pluralizm opinii” i umacnia wolność słowa.

Nie mogło też zabraknąć hołdów od premiera Polski. Odczytał je Jacek Sasin. Morawiecki stwierdził w liście, że zarówno Telewizja Trwam, jak i Radio Maryja były obiektem nagonek i kłód rzucanych pod nogi, ale „nasze środowisko polityczne” pomogło wygrać tę batalię.

Uroczystości w Toruniu nader dobitnie udowodniły, że rządy PiS to całkowite oddanie państwa polskiego we władania Kościoła katolickiego. Wbrew Konstytucji i zdrowemu rozsądkowi.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: