NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sztorm Brendan o prędkości ponad 160 km/h nadciąga nad Wielką Brytanię

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

Po nawałnicy, jaka nawiedziła wybrzeża Wielkiej Brytanii ostatniej nocy, synoptycy zapowiadają nadejście sztormu o prędkości ponad 160 km / h – podają brytyjskie media.

Sztorm Atiyah, który uderzył ostatniej nocy w południowo-zachodnie wybrzeże Anglii i Walii, spowodował poważne zakłócenia w funkcjonowaniu sieci transportowych i energetycznych.

Sztorm Brendan o prędkości ponad 160 km/h nadciąga nad Wielką Brytanię Sztorm Atiyah, który uderzył ostatniej nocy w południowo-zachodnie wybrzeże Anglii i Walii, spowodował poważne zakłócenia sieci transportowych i energetycznych. (Fot. Getty Images)

Synoptycy przestrzegają przed kolejną nawałnicą – do Wielkiej Brytanii z wiatrem dochodzącym do 170 kilometrów na godzinę, zbliża się sztorm Brendan.

Met Office wydało dziś rano żółte alerty pogodowe dla północno-zachodniej Walii, Isle of Wight i wschodniego wybrzeża od Norwich do Middlesbrough.

Met Office ostrzega przed opóźnieniami wszystkich środków transportu oraz przed krótkotrwałymi przerwami w dostawie prądu na niektórych obszarach.

Ostatniej nocy wiatry o prędkości ponad 112 km/h uderzyły w Culdrose w Kornwalii.

„Na zachodzie i południowym zachodzie jest bardzo wietrznie i tam siła wiatru jest największa” – poinformował Alex Burkil z Met Office. „Kampania na rzecz bezpieczeństwa na wybrzeżu Coastsafe ostrzega mieszkańców, by uważali na przypływy i zanieczyszczenia wyrzucane przez zabezpieczenia nabrzeży w czasie porywistych wiatrów” – dodał.

Met Office ostrzega przed opóźnieniami wszystkich środków transportu. (Fot. Getty Images)

Ze względów bezpieczeństwa zamknięto wczoraj ruch na M48 Severn Bridge.

Deszczowa i wietrzna pogoda utrzyma się do środy, a ponad 2,5 centymetra opadów pokryje większą część kraju do czwartku, kiedy to Brytyjczycy udadzą się do urn wyborczych.

Na ten dzień o 7:00 rano synoptycy zapowiadają temperatury: do -3 st.C w Aberdeenshire, 1 st.C na północy Anglii i 0 st.C na południu. Później w ciągu dnia temperatura wzrośnie do 11 stopni w Plymouth, 5 w Newcastle i 7 w Glasgow.

„Wszędzie będzie też dość ulewny deszcz. Nadchodzący weekend będzie jeszcze chłodniejszy, zwłaszcza na wyższych terenach w północnej Anglii, Szkocji i być może w północnej Walii” – zapowiedział Luke Miall z Met Office.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: