DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sztorm Brendan o prędkości ponad 160 km/h nadciąga nad Wielką Brytanię

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

Po nawałnicy, jaka nawiedziła wybrzeża Wielkiej Brytanii ostatniej nocy, synoptycy zapowiadają nadejście sztormu o prędkości ponad 160 km / h – podają brytyjskie media.

Sztorm Atiyah, który uderzył ostatniej nocy w południowo-zachodnie wybrzeże Anglii i Walii, spowodował poważne zakłócenia w funkcjonowaniu sieci transportowych i energetycznych.

Sztorm Brendan o prędkości ponad 160 km/h nadciąga nad Wielką Brytanię Sztorm Atiyah, który uderzył ostatniej nocy w południowo-zachodnie wybrzeże Anglii i Walii, spowodował poważne zakłócenia sieci transportowych i energetycznych. (Fot. Getty Images)

Synoptycy przestrzegają przed kolejną nawałnicą – do Wielkiej Brytanii z wiatrem dochodzącym do 170 kilometrów na godzinę, zbliża się sztorm Brendan.

Met Office wydało dziś rano żółte alerty pogodowe dla północno-zachodniej Walii, Isle of Wight i wschodniego wybrzeża od Norwich do Middlesbrough.

Met Office ostrzega przed opóźnieniami wszystkich środków transportu oraz przed krótkotrwałymi przerwami w dostawie prądu na niektórych obszarach.

Ostatniej nocy wiatry o prędkości ponad 112 km/h uderzyły w Culdrose w Kornwalii.

„Na zachodzie i południowym zachodzie jest bardzo wietrznie i tam siła wiatru jest największa” – poinformował Alex Burkil z Met Office. „Kampania na rzecz bezpieczeństwa na wybrzeżu Coastsafe ostrzega mieszkańców, by uważali na przypływy i zanieczyszczenia wyrzucane przez zabezpieczenia nabrzeży w czasie porywistych wiatrów” – dodał.

Met Office ostrzega przed opóźnieniami wszystkich środków transportu. (Fot. Getty Images)

Ze względów bezpieczeństwa zamknięto wczoraj ruch na M48 Severn Bridge.

Deszczowa i wietrzna pogoda utrzyma się do środy, a ponad 2,5 centymetra opadów pokryje większą część kraju do czwartku, kiedy to Brytyjczycy udadzą się do urn wyborczych.

Na ten dzień o 7:00 rano synoptycy zapowiadają temperatury: do -3 st.C w Aberdeenshire, 1 st.C na północy Anglii i 0 st.C na południu. Później w ciągu dnia temperatura wzrośnie do 11 stopni w Plymouth, 5 w Newcastle i 7 w Glasgow.

„Wszędzie będzie też dość ulewny deszcz. Nadchodzący weekend będzie jeszcze chłodniejszy, zwłaszcza na wyższych terenach w północnej Anglii, Szkocji i być może w północnej Walii” – zapowiedział Luke Miall z Met Office.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: