DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„SE”: Jarosława Kaczyńskiego czeka druga operacja

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jarosław Kaczyński przeszedł niedawno operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Jak podaje „Super Express”, teraz prezesa PiS czeka kolejny zabieg.

Po tym, jak prezes PiS przeszedł operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego, czeka go druga operacja, tym razem drugiego kolana. Jak ustalił „Super Express”, kolejny zabieg ma odbyć się po majowych wyborach prezydenckich.

Jarosław Kaczyński wyszedł już ze szpitala w Otwocku. Tylko w ten weekend odwiedzili go m.in. minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak oraz kuzyn szefa PiS, Jan Maria Tomaszewski.

O swoich operacjach Jarosław Kaczyński opowiadał wcześniej w „Super Expressie”. „Muszę, niestety, to przeprowadzić. Po najbliższych wyborach przejdę operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego w jednej nodze. Później mniej więcej rok przerwy i kolejna operacja, tym razem druga noga, która jest na szczęście w znacznie lepszym stanie” – opowiadał.

Prezes będzie się teraz poruszał o dwóch kulach. „(…) Co jest dość męczące, już to przechodziłem. Nie da się wtedy normalnie funkcjonować. Ale jak z biegiem czasu zacznę chodzić o jednej kuli, to będzie mi łatwiej się już poruszać” – mówił gazecie Kaczyński.

interia.pl

Więcej w „Super Expressie”.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: