DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Rosyjskie ślady w przecieku na temat rozmów handlowych z USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rosyjskie ślady w przecieku na temat rozmów handlowych z USAPartia Pracy z oskarżeń wobec premiera Borisa Johnsona o to, że chce sprywatyzować NHS, już wcześniej uczyniła główny motyw kampanii przed wyznaczonymi na 12 grudnia wyborami do Izby Gmin

Tajne dokumenty na temat rozmów handlowych między Wielką Brytanią a USA, które przedstawił lider brytyjskiej opozycji Jeremy Corbyn, zostały umieszczone w serwisie Reddit przez właściciela konta powiązanego z poprzednią rosyjską kampanią dezinformacyjną – podał Reddit.

Corbyn przedstawił 27 listopada 451-stronicowy dokument, który został opublikowany w internecie 21 października. Miał on, jak przekonywał lider opozycji, dowodzić, że rząd Partii Konserwatywnej prowadzi tajne negocjacje z USA na temat dopuszczenia amerykańskich firm do publicznego systemu opieki zdrowotnej NHS. Partia Pracy z oskarżeń wobec premiera Borisa Johnsona o to, że chce sprywatyzować NHS, już wcześniej uczyniła główny motyw kampanii przed wyznaczonymi na 12 grudnia wyborami do Izby Gmin.

Pierwsze podejrzenie, że z przeciekiem może być powiązana Rosja, pojawiło się w poniedziałek. Tego dnia naukowcy z uniwersytetów w Oksfordzie i Cardiff, think tanku Atlantic Council oraz firmy Graphika, zajmującej się analizą mediów społecznościowych, oświadczyli, że sposób, w jaki dokumenty były zamieszczane i rozpowszechniane w internecie, przypomina odkrytą na początku roku rosyjską kampanię dezinformacyjną. Badacze nazwali ją „wtórną infekcją”, co było nawiązaniem do sowieckiej kampanii dezinformacyjnej z lat 80. „Infektion”.

Teraz rosyjski trop w przecieku potwierdził serwis Reddit. „Niedawno dowiedzieliśmy się o wpisie na Reddit, który zawierał wycieki dokumentów z Wielkiej Brytanii. Zbadaliśmy to konto oraz powiązane z nim konta i uważamy dziś, że była to część kampanii, o której stwierdzono, że ma źródła w Rosji” – napisał w wydanym oświadczeniu Reddit.

Firma poinformowała, że zidentyfikowała i zawiesiła 61 kont, które próbowały dalej promować wyciek dokumentu. „Wszystkie te konta mają ten sam wzorzec, co oryginalna grupa wtórnej infekcji, co powoduje, że uważamy, iż była ona rzeczywiście powiązana z pierwotną grupą” – dodano.

Rzecznik Partii Pracy odmówił odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób uzyskała ona ujawnione dokumenty i nie odniósł się do kwestii związków Rosji z tą sprawą.

„Dokumenty te ujawniają spisek przeciwko naszemu NHS. I oczywiście ani Wielka Brytania, ani rząd USA nie zaprzeczyły ich autentyczności. Udostępnienie ich dziennikarzom w jasny sposób leżało w interesie publicznym” – oświadczył rzecznik.

W Wielkiej Brytanii od dawna podnoszone są obawy, że Rosja może próbować wpłynąć na przebieg wyborów parlamentarnych. Dodatkowo podsycane są one przez fakt, że rząd odmówił opublikowania przed datą głosowania raportu parlamentarnej komisji na temat domniemanych prób rosyjskich ingerencji w brytyjską politykę.

W imieniu rządu do informacji przekazanej przez Reddit odniosła się brytyjska minister kultury Nicky Morgan. „Z tego, co zostało umieszczone na tej stronie internetowej, rozumiem, że wydaje się, iż nosi to wszystkie cechy charakterystyczne dla jakiejś formy ingerencji. Jeśli to jest ten przypadek, jest to niezwykle poważna sprawa” – stwierdziła w stacji BBC.

Według sondaży, przed czwartkowymi wyborami rządzący konserwatyści mają ok. 10 punktów procentowych przewagi nad Partią Pracy.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: