NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
Dostał pismo z ING. Chcą wiedzieć, skąd ma pieniądze.  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosyjskie ślady w przecieku na temat rozmów handlowych z USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rosyjskie ślady w przecieku na temat rozmów handlowych z USAPartia Pracy z oskarżeń wobec premiera Borisa Johnsona o to, że chce sprywatyzować NHS, już wcześniej uczyniła główny motyw kampanii przed wyznaczonymi na 12 grudnia wyborami do Izby Gmin

Tajne dokumenty na temat rozmów handlowych między Wielką Brytanią a USA, które przedstawił lider brytyjskiej opozycji Jeremy Corbyn, zostały umieszczone w serwisie Reddit przez właściciela konta powiązanego z poprzednią rosyjską kampanią dezinformacyjną – podał Reddit.

Corbyn przedstawił 27 listopada 451-stronicowy dokument, który został opublikowany w internecie 21 października. Miał on, jak przekonywał lider opozycji, dowodzić, że rząd Partii Konserwatywnej prowadzi tajne negocjacje z USA na temat dopuszczenia amerykańskich firm do publicznego systemu opieki zdrowotnej NHS. Partia Pracy z oskarżeń wobec premiera Borisa Johnsona o to, że chce sprywatyzować NHS, już wcześniej uczyniła główny motyw kampanii przed wyznaczonymi na 12 grudnia wyborami do Izby Gmin.

Pierwsze podejrzenie, że z przeciekiem może być powiązana Rosja, pojawiło się w poniedziałek. Tego dnia naukowcy z uniwersytetów w Oksfordzie i Cardiff, think tanku Atlantic Council oraz firmy Graphika, zajmującej się analizą mediów społecznościowych, oświadczyli, że sposób, w jaki dokumenty były zamieszczane i rozpowszechniane w internecie, przypomina odkrytą na początku roku rosyjską kampanię dezinformacyjną. Badacze nazwali ją „wtórną infekcją”, co było nawiązaniem do sowieckiej kampanii dezinformacyjnej z lat 80. „Infektion”.

Teraz rosyjski trop w przecieku potwierdził serwis Reddit. „Niedawno dowiedzieliśmy się o wpisie na Reddit, który zawierał wycieki dokumentów z Wielkiej Brytanii. Zbadaliśmy to konto oraz powiązane z nim konta i uważamy dziś, że była to część kampanii, o której stwierdzono, że ma źródła w Rosji” – napisał w wydanym oświadczeniu Reddit.

Firma poinformowała, że zidentyfikowała i zawiesiła 61 kont, które próbowały dalej promować wyciek dokumentu. „Wszystkie te konta mają ten sam wzorzec, co oryginalna grupa wtórnej infekcji, co powoduje, że uważamy, iż była ona rzeczywiście powiązana z pierwotną grupą” – dodano.

Rzecznik Partii Pracy odmówił odpowiedzi na pytanie, w jaki sposób uzyskała ona ujawnione dokumenty i nie odniósł się do kwestii związków Rosji z tą sprawą.

„Dokumenty te ujawniają spisek przeciwko naszemu NHS. I oczywiście ani Wielka Brytania, ani rząd USA nie zaprzeczyły ich autentyczności. Udostępnienie ich dziennikarzom w jasny sposób leżało w interesie publicznym” – oświadczył rzecznik.

W Wielkiej Brytanii od dawna podnoszone są obawy, że Rosja może próbować wpłynąć na przebieg wyborów parlamentarnych. Dodatkowo podsycane są one przez fakt, że rząd odmówił opublikowania przed datą głosowania raportu parlamentarnej komisji na temat domniemanych prób rosyjskich ingerencji w brytyjską politykę.

W imieniu rządu do informacji przekazanej przez Reddit odniosła się brytyjska minister kultury Nicky Morgan. „Z tego, co zostało umieszczone na tej stronie internetowej, rozumiem, że wydaje się, iż nosi to wszystkie cechy charakterystyczne dla jakiejś formy ingerencji. Jeśli to jest ten przypadek, jest to niezwykle poważna sprawa” – stwierdziła w stacji BBC.

Według sondaży, przed czwartkowymi wyborami rządzący konserwatyści mają ok. 10 punktów procentowych przewagi nad Partią Pracy.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: