NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dwa miesiące kaszlu i nieproszeni goście… w gardle. „Nie zdawał sobie z tego sprawy”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kilka dni temu do szpitala w prowincji Fujian, w południowo – wschodnich Chinach, zgłosił się mężczyzna, którego od dwóch miesięcy męczył uporczywy kaszel. Kiedy lekarze zajrzeli do jego gardła, przerazili się nie na żarty. Okazało się, że dwumiesięczne zakrztuszenie nie było w tym wypadku największym problemem.

Kaszel nie należy do wybitnie groźnych objawów, jakie może dawać ludzki organizm. Chyba że trwa dwa miesiące, wtedy może nieźle dać w kość. Co gorsza, może to świadczyć o tym, że coś… żyje w waszym organizmie.

Pacjent szpitala Wuping, w mieście Longyan, uskarżał się na uporczywy kaszel, męczący go od długiego czasu. Początkowo bagatelizował objawy, ale kiedy zaczął kaszleć krwią, poważnie zmartwił się o swoje zdrowie.

Lekarze skierowali mężczyznę na tomografię komputerową, ale to badanie nie wykazało nic niepokojącego. Zdecydowali się więc na bardziej inwazyjną bronchoskopię, która polega na wprowadzeniu kamery do dróg oddechowych badanego i „spojrzenie” na to, co dzieje się w jego organizmie.

To, co zobaczyli, prawie wyrwało ich z butów. W gardle pacjenta żyła sobie, jak gdyby nigdy nic… pijawka.

Nieproszony gość ulokował się w krtani, około trzech centymetrów pod głośnią. Zszokowani lekarze nie zaprzestali jednak oględzin i postanowili sprawdzić, czy z innymi elementami układu oddechowego mężczyzny wszystko jest w porządku. Nie było. W prawym nozdrzu znaleźli kolejną pijawkę.

– Pacjent nie zdawał sobie nawet sprawy z tego, że coś żyje w jego ciele – mówił po zabiegu usunięcia pasożytów Dr Rao Guanyong w wywiadzie dla lokalnych mediów. – Nie wiedział też, skąd pijawki mogły się tam znaleźć. Naszym zdaniem musiał połknąć je przypadkowo, pijąc wodę ze strumienia. Wtedy mogły być maleńkie, niewidoczne dla ludzkiego oka. Wgryzły się jednak w ukrwione narządy i rosły przez dwa miesiące. Dobrze, że mogliśmy zareagować w porę.

Wszystko na szczęście skończyło się pomyślnie. Pierścienice zostały usunięte z gardła i nosa mężczyzny, uwalniając go wreszcie od uporczywego kaszlu.

Materiał filmowy opisujący tę przedziwną historię, udostępniony przez lokalną stację telewizyjną, szybko stał się popularny w Państwie Środka. Tamtejsze służby sanitarne od lat apelują o to, aby unikać picia wody niewiadomego pochodzenia i gotować ją wtedy, kiedy tylko to możliwe. Czasem wystarczy tylko tyle, aby uniknąć zatrucia czy poważnych problemów związanych z drobnoustrojami, ale także innymi stworzeniami, które można nieświadomie wprowadzić do organizmu.

Powikłania zdrowotne związane z piciem wody z niepewnych źródeł to nadal spory problem w Chinach. Co prawda tam o wiele częściej, niż w Polsce, pija się wodę z dzikich strumieni, ale historia z pijawkami powinna być przestrogą dla wszystkich.
zrodlo:menway.interia.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: