M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE ZAŁÓŻ WŁASNE KONTO

pobrane (1).png

Celebrytka usłyszała zarzuty w sprawie SKOK Wołomin

miejsce-na-reklame.
Screenshot_3

Zarzuty dotyczące wyłudzenia 1 mln zł kredytu zostały postawione celebrytce – Dominice T.-W. w Prokuraturze Okręgowej Warszawa-Praga w związku ze śledztwem w sprawie SKOK Wołomin. Jak przekazał rzecznik prokuratury Marcin Saduś, Dominika T.-W. nie przyznała się do zarzucanych czynów i odmówiła składania wyjaśnień.

Według śledczych Dominika T.-W. we wrześniu 2013 r. „ubiegając się o wsparcie finansowe przedłożyła nierzetelne oraz nieprawdziwe pisemne oświadczenia dotyczące uzyskiwanych przez nią dochodów”.

Prokurator podał, że pracownicy SKOK Wołomin zostali również wprowadzeniu w błąd co do tożsamości osób, na których rzecz kredyt został faktycznie udzielony.

– Na skutek tych działań pracownicy SKOK Wołomin udzielili jej kredytu w wysokości 1 mln zł – wskazał Saduś.

Poinformował również, że beneficjentem „powyższych działań była nie tylko Dominika T.-W., ale także przebywająca aktualnie w areszcie śledczym osoba ze ścisłego kierownictwa SKOK Wołomin”.

Podał także, że w październiku 2018 roku Dominika T.-W. – uprzedzając zarzuty – złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, z którego wynikało, iż to ona sama została oszukana przez osoby działające w SKOK Wołomin.

– Śledztwo prowadzone w tym kierunku zostało umorzone wobec braku cech przestępstwa, a decyzję prokuratora utrzymał w mocy Sąd Okręgowy Warszawa-Praga postanowieniem z dnia 19 września 2019 r. – powiedział Saduś.

Wobec Dominiki T.-W. prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego.Za zarzucane jej czyny grozi do 10 lat więzienia. Dominika T.-W. jest córką prezesa Polskiego Związku Narciarskiego i byłą żoną znanego polskiego piosenkarza.

tvp.info

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

REKLAMA 300 X300.jpg
%d bloggers like this: