NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Protesty w Hongkongu oznaczają 6-miesięczny znak masowym wiecem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Lala Koniecpolska

Hrabina w Arystokracja

HONG KONG (AP) – Niemal ukryta wśród tłumu demonstrantów, którzy maszerowali w Hongkongu w niedzielę, była jedną kobietą, która czołgała się dosłownie na rękach i kolanach po nierównej powierzchni drogi – trafna metafora trudnej ścieżki, którą przemierzył ruch protestacyjny w Hongkongu w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Ciągnąc za sobą cegły i puste puszki po napojach na sznurku, młoda kobieta wywołała okrzyki zachęty ze strony innych protestujących. „Idź po to!” Krzyczeli.

„W jej sztuce performance chodzi o trudność lub powtarzalność demonstracji” – powiedziała jedna z przyjaciółek, która szła obok i identyfikowała się po nazwisku, Chan. „To naprawdę długotrwała walka”.

I taki, który pokazuje niewiele, jeśli w ogóle, oznak flagowania.

Masked protesters (AP Photo/Mark Schiefelbein)

Setki tysięcy demonstrantów tłoczyły się na ulicach Hongkongu, a ich śpiewy odbijają się echem od wieżowców, podczas masowego poparcia dla ruchu protestacyjnego wkraczającego w siódmy miesiąc.

Śpiewając „Walcz o wolność” i „Stań z Hongkongiem” morze protestujących utworzyło wielkiego ludzkiego węża wijącego się na blokach na wyspie Hongkong, od dzielnicy handlowej Causeway Bay do centralnej strefy biznesowej, w odległości ponad 2 kilometrów (1 1/4 mili). Był to jeden z największych zlotów od miesięcy i niezwykle spokojny.

Tłumy były tak duże i gęste, że marsz czasami zatrzymywał się. Protestujący przelali się na wąskie uliczki, wołając: „Rewolucja w naszych czasach”. Organizatorzy stwierdzili, że uczestniczyło w niej 800 000 osób, a policja nie oszacowała natychmiast.

Demonstrantka, która przemierzyła część trasy, nie podałaby swojego imienia. Ale jej protest odwrócił głowę, zamilkł na chwilę i zadał pytanie: jak długo Hongkong może dalej działać, aby zachować swobody, które czynią go wyjątkowym wśród chińskich miast?

Zaoferowała tę tajemniczą odpowiedź.

„Mamy zbyt duży ciężar, ale być może mamy wystarczająco dużo nadziei, abyśmy poszli dalej” – powiedziała.

Wielu maszerujących podniosło pięć palców, aby spełnić pięć żądań ruchu. Obejmują demokratyczne wybory na przywódcę i władzę ustawodawczą Hongkongu oraz żądanie sondowania zachowania policji podczas miesięcy ciągłych protestów.

Marcherzy powiedzieli, że mają nadzieję, że ogromna frekwencja może pomóc w uzyskaniu ustępstw od rządu dyrektora generalnego Carrie Lam. Protestujący obejmowali całe pokolenia. Młody syn jednego mężczyzny maszerował w swoim garniturze Spiderman.

„Tak wielu ludzi wciąż popiera ten ruch. Możesz zobaczyć, jak zdeterminowani są mieszkańcy Hongkongu ”, powiedział demonstrant Justin Ng, 20-letni student.

„Słyszałem małe dziecko krzyczące hasła – 4, 5 lat” – powiedział Ng. „To mnie naprawdę zachęciło, ponieważ nie chodzi tylko o to pokolenie, ale także o kolejne pokolenia”.

A protester’s umbrella and placard backing the 5 demands (AP Photo/Vincent Thian)

Marcherzy stwierdzili, że protesty stały się częścią ich życia od czasu wybuchu masowych demonstracji w czerwcu przeciwko wycofanym obecnie rządowemu środkowi, który pozwoliłby na wysłanie podejrzanych na proces w sądzie kontrolowanym przez Partię Komunistyczną w Chinach kontynentalnych.

Od tego czasu protesty przerodziły się w szeroko zakrojoną kampanię antyrządową, przedstawiając przywódcom komunistycznym w Pekinie poważny ból głowy i niszcząc gospodarkę Hongkongu.

Policja w strojach do zamieszek rozmieszczona w liczbach na obrzeżach marszu. Wcześniej tego dnia aresztowali 11 osób i zdobyli skrzynkę broni, w tym broń palną z ponad 100 kulami. Policja powiedziała, że podejrzani najwyraźniej planowali użyć broni podczas protestu, aby wrobić policję, której oskarżono o użycie nadmiernej siły przeciwko protestującym.

Marchers held aloft phones as darkness fell (AP Photo/Vincent Yu)

Przemoc była ograniczona, bank został zdewastowany, a policja doniosła, że ​​bomby z benzyną zostały wyrzucone przed Sądem Najwyższym w Hongkongu.

Organizator rajdu Eric Lai wezwał do powściągliwości policji i do niestosowania gazu łzawiącego.

„Mamy nadzieję, że będzie to sygnatura dla naszego ruchu po sześciu miesiącach, aby pokazać Carrie Lam, a także światu, że ludzie się nie poddają. Ludzie nadal będą walczyć o naszą wolność i demokrację – powiedział Lai.

Władze, które podczas poprzednich demonstracji swobodnie używały gazu łzawiącego, armatek wodnych i gumowych pocisków, mówią, że siła była niezbędna do rozproszenia twardych protestujących, którzy walczyli z funkcjonariuszami zamieszek, zdewastowanymi sklepami i rzucali bomby paliwowe. Policja zakazała masowych marszów, gdy protesty stawały się coraz bardziej gwałtowne, ale ustąpiły i pozwoliły na niedzielny marsz po kilku tygodniach względnego pokoju.

Zlot został zwołany przez Civil Human Front Front, grupę, która zorganizowała jedne z największych demonstracji, odkąd setki tysięcy protestujących po raz pierwszy maszerowało 9 czerwca przeciwko ustawie o ekstradycji.

A masked marcher (AP Photo/Vincent Thian)

 

Główną skargą protestujących w niedzielę było to, że policja była zbyt ciężka, dokonując tysięcy aresztowań od czerwca.

„Są poza kontrolą”, powiedział Ernest Yau, 28-letni konsultant. Powiedział, że ruch połączył Hongkong.

„Rozumiemy naszego wspólnego wroga” – powiedział. „Rozumiemy, że musimy zjednoczyć się, aby walczyć z Chinami, aby walczyć z rządem, który nie słucha swoich obywateli”.

___

Współtworzona z prasy dziennikarka Katie Tam przyczyniła się do powstania tego raportu.

 

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: