NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
Robert Brzoza: Padła część systemu FED ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dostał pismo z ING. Chcą wiedzieć, skąd ma pieniądze.  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Papież: „Do Europy wraca populizm”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Papież Franciszek stwierdził wczoraj, że do Europy wracają populizm i uprzedzenia, a także ideologie, które doprowadziły do II wojny światowej. Podczas spotkania z jezuitami w Watykanie wyraził opinię, że są one oderwane od rzeczywistości.

W czasie audiencji dla zespołu redakcyjnego włoskiego miesięcznika „Aggiornamenti Sociali”, wydawanego przez jezuitów, papież oświadczył: „W Europie widzimy uprzedzenia populizmów, a kraje się zamykają, wracają ideologie i to nie tylko nowe ideologie, ale wracają i stare, które doprowadziły do II wojny światowej”.

Papież: "Do Europy wraca populizm"Papież zauważa niepokojące trendy w Europie… (Fot. Getty Images)

„Dlaczego? Dlatego, że nie słucha się rzeczywistości takiej, jaka jest. Jest projekcja tego, czego ja chcę” – dodał Franciszek. Postawę tę opisał następująco: „chcę, aby myślano tak, aby tak było”. W ten sposób, zaznaczył papież, chce się zastąpić Boga.

„Przejmujemy kontrolę nad sytuacją i działamy; rzeczywistość to jest to, czego ja chcę. Nakładamy filtry. Ale rzeczywistość to coś innego. Rzeczywistość jest suwerenna, czy to się podoba, czy nie. Trzeba prowadzić z nią dialog” – mówił papież.

Franciszek przestrzega przez ideologiami, które doprowadziły do II wojny światowej. (Fot. Getty Images)

W podobny sposób na temat populizmu w Europie Franciszek wypowiedział się podczas spotkania z jezuitami z Azji podczas spotkania w stolicy Tajlandii, Bangkoku pod koniec listopada. Zapis tej rozmowy ogłosiło obecnie związane z Watykanem jezuickie pismo „Civilta Cattolica”.

Papież mówił wówczas, że wobec uchodźców stosuje się czasem „politykę odrzucenia”.

„Muszę przyznać, że narracja, jaką słyszę w Europie na temat granic, budzi moje zgorszenie. Populizm nabiera siły. W innych stronach są zaś mury, które oddzielają nawet dzieci od rodziców. Przychodzi mi na myśl Herod. A dla narkotyków nie ma murów” – stwierdził.

Franciszek skrytykował też „filozofię obrony, która każe wierzyć w to, że można się bronić tylko strachem i umacniając granice”.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “Papież: „Do Europy wraca populizm”

  1. a chrzescijanstwo to niby nie populizm? chrysyus byl oligarcha? acha nie dlugo wyjdzie ze 1 i 2 ws to populisci wywolali no przekret historyczny wszechczasow . to juz nie bedzie winny faszyzm , bolszewizm tylko lud roboczy czyli cholota jak to ,,wielcy” tego swiata nazywaja ludzi pracy …….no…no …ciekawe czasy ida ….ciesze sie ze juz wiekiem mam blizej niz dalej i tej parszywej przyszlosci nie bede ogladal ….mam nadzieje ze dzieci moje i wnuki ..itd. jakos w tym pojebanym swiecie dadza sobie rade …….syjon jebany w natarciu …..

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: