DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Niemiecki minister wzywa do dalszych działań przeciwko Rosji w sprawie zabijania

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BERLIN (AP) – niemiecki minister obrony wzywa rząd do zwiększenia nacisku na Rosję w związku z zabójstwem w Berlinie, które według prokuratorów zostało wydane przez władze rosyjskie lub czeczeńskie.

Niemcy wypędziły w środę dwóch rosyjskich dyplomatów z powodu bezczelnego zabicia Gruzina na ulicach Berlina w sierpniu. Niemieccy prokuratorzy federalni powiedzieli, że dowody sugerują, że zabójstwo zostało zlecone przez Moskwę lub władze w rosyjskiej republice Czeczenii.

„Teraz strona rosyjska musi w końcu przyczynić się do wyjaśnienia tej zbrodni” – cytowała niedzielna gazeta Bild am Sonntag, minister obrony Annegret Kramp-Karrenbauer, która jest także liderem partii kanclerz Angeli Merkel. „Będziemy musieli omówić dalsze decyzje w rządzie niemieckim i zdecydować o nich”.

Kramp-Karrenbauer nie określił, jakie mogą być te środki.

Rosja odrzuciła oskarżenia i zagroziła konsekwencjami wydalenia dyplomatów. Szef personelu Merkel, Helge Braun, powiedział, że „absolutnie nie rozumie, że Rosja jest oburzona, a nawet rozważa środki zaradcze” po miesiącach, w których nie poparła dochodzenia.

Podejrzany przebywa w areszcie w Niemczech.

Merkel ma zobaczyć prezydenta Rosji Władimira Putina na wcześniej zaplanowanym czterokierunkowym spotkaniu w Paryżu w poniedziałek z prezydentami Ukrainy i Francji. Merkel i Putin planują również spotkanie dwustronne.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: