NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Niszczycielski pożar fabryki zabija co najmniej 43 w stolicy Indii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NEW DELHI (AP) – Pożar, który prawdopodobnie spowodowany został zwarciem elektrycznym, ogarnął budynek w stolicy Indii w niedzielę, w którym torebki i inne przedmioty były wytwarzane przez pracowników zarabiających zaledwie 2 dolary dziennie, zabijając co najmniej 43 osoby.

Policjanci kordonują miejsce pożaru na wąskim pasie w New Delhi w Indiach, w niedzielę, 8 grudnia 2019 r. Lekarz w rządowym szpitalu twierdzi, że dziesiątki osób zginęło w wielkim pożarze w centrum Nowego Delhi. (AP Photo / Manish Swarup)

Płomień w dzielnicy Karol Bagh w New Delhi, sieć wąskich uliczek z okablowaniem elektrycznym zawieszonym na hełmie, była drugim poważnym pożarem w tym roku. W lutym 17 osób zginęło w blasku, który rozpoczął się w nielegalnej kuchni na dachu w sześciopiętrowym budynku.

Karol Bagh zawiera największy w mieście rynek hurtowy artykułów gospodarstwa domowego, znany jako Sadar Bazaar. Starzejące się budynki w okolicy są ułożone w stosy z mieszkaniami, sklepami, magazynami i jednostkami produkcyjnymi.

Asystent komisarza policji w New Delhi, Anil Kumar Mittal, powiedział, że „pożar prawdopodobnie został spowodowany zwarciem elektrycznym”, dodając, że władze badają, czy fabryka działa legalnie. Prawa budowlane i normy bezpieczeństwa są rutynowo lekceważone w New Delhi, dzięki czemu pożary są powszechne.

Mittal powiedział, że właściciel budynku, Rihan, który nazywa się jednym imieniem, został zatrzymany pod zarzutem morderstwa, które nie jest równoznaczne z morderstwem.

Władze podały, że strażacy musieli walczyć z ogniem z odległości 100 metrów (jardów), ponieważ wybuchł on w jednej z wielu uliczek w okolicy, zaplątał się w przewód elektryczny i był zbyt wąski, aby umożliwić dostęp do pojazdów.

Mieszkaniec tego obszaru, Mohammed Naushad, powiedział, że obudzili go ludzie płaczący około 4:30 rano. Wyszedł na zewnątrz, by znaleźć dym i płomienie wystrzeliwujące z budynku w pobliżu Bazaru Sadar. Wewnątrz odkrył, że czwarte piętro płonie. Jedno piętro niżej widział „od 20 do 25 osób leżących na podłodze”.

„Nie wiem, czy byli martwi, czy nieprzytomni, ale się nie poruszali”, powiedział Naushad.

Powiedział, że wyniósł co najmniej 10 osób z płomieni na ramionach i w ramiona służb ratowniczych.

Maisuma Bibi, robotnik wytwarzający plastikowe torebki, przetrwała blask. Powiedziała, że śpi w pokoju z około 18 innymi kobietami i dziećmi na pierwszym piętrze budynku, kiedy obudziła się, by znaleźć worek pełen plastikowych elementów w ogniu. Jej szwagier zapewnił jej bezpieczeństwo.

Przed kostnicą, która była pilnowana przez dziesiątki policjantów, niektórzy krewni robotników twierdzili, że otrzymywali telefony od uwięzionych w środku mężczyzn, którzy błagali ich o wezwanie straży pożarnej. Członkowie rodziny zidentyfikowali zmarłych na podstawie zdjęć na telefonach policjantów.

Według krewnych wielu mężczyzn było pracownikami migrującymi ze zubożałego stanu granicznego Bihar we wschodnich Indiach. Zarabiali zaledwie 150 rupii dziennie (2,10 USD), robiąc torebki, czapki i inne ubrania, śpiąc w fabryce między długimi zmianami.

Według Yogesh, rzecznika policji, który używa jednego imienia, wiele ofiar spało, kiedy zaczął się blask.

Dr Kishore Singh powiedział, że ratownicy przynieśli ofiary do jego rządowego szpitala i dwóch innych w mieście. Singh powiedział, że kolejne 16 osób było leczonych z powodu oparzeń lub wdychania dymu i było w stabilnym stanie.

Policja zabroniła krewnym wejścia do szpitala Lok Nayak, gdzie zabrano niektóre ofiary. Krewni robotników płakali, pocieszyli się i przepychali za informacje.

„Ktoś powiedział mi, że mój siostrzeniec jest w środku, ale go nie widziałem” – powiedział Mohammad Moti, który szukał swojego 22-letniego siostrzeńca, Mohammada Chedi.

Szef Straży Pożarnej Atul Garg powiedział, że ugaszenie ognia zajęło 25 wozów strażackich. Około 60 osób, w tym niektórych zmarłych, zostało zabranych z budynku, powiedział Mittal, zastępca komisarza policji.

Główny minister New Delhi, Arvind Kejriwal, pojawił się na miejscu pożaru, obiecując odszkodowanie rodzinom ofiar.

Premier Narendra Modi określiła pożar jako „wyjątkowo przerażający”.

„Moje myśli są z tymi, którzy stracili swoich bliskich. Życząc rannym szybkiego powrotu do zdrowia ”Modi napisał na Twitterze.

Współtworzył fotoreporter prasowy Manish Swarup w tym raporcie.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: