DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

MSZ pozbywa się złudzeń: Apel o zaprzestanie stosowania przemocy na Białorusi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Po sobotniej brutalnej pacyfikacji Białorusinów, którzy próbowali w Mińsku uczcić 99. rocznicę proklamowania Białoruskiej Republiki Ludowej, polskie  „z niepokojem odnotowuje sposób”, w jaki zachowały się białoruskie władze.

„Prewencyjne zatrzymania i aresztowania, jak również zastraszanie dziennikarzy i działaczy niezależnych organizacji, do których to aktów dochodziło zarówno w minionym tygodniu, jak i w dniu protestu, w tym przeszukanie lokali organizacji „Viosna”, a także utrudnianie manifestantom dotarcia na miejsce demonstracji w Mińsku, to przykłady łamania podstawowych swobód obywatelskich i praw człowieka w ostatnim czasie na Białorusi” – czytamy w komunikacie polskiego ministerstwa spraw zagranicznych, przekazanym w niedzielę rano.

Podstawy, na których UE chce budować trwałe relacje z Białorusią, to poszanowanie praw człowieka i podstawowych wolności, w tym wolności słowa, prawa do zrzeszania się i zgromadzeń oraz przestrzeganie praw politycznych wszystkich ruchów społecznych, zgodnie z międzynarodowymi standardami i zobowiązaniami

– podkreśla MSZ w komunikacie.

Według  „” przed sobotnim,niedoszłym protestem zatrzymano co najmniej 631 osób. Niezależna gazeta internetowa „” szacuje natomiast liczbę zatrzymanych w stolicy na ok. 900 osób. Według informacji „Naszej Niwy” po kilku godzinach od zakończenia protestu większość jego uczestników zaczęto wypuszczać z posterunków bez spisywania protokołów.

Kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

4 thoughts on “MSZ pozbywa się złudzeń: Apel o zaprzestanie stosowania przemocy na Białorusi

  1. Niech te ROBACZNICE i inne KANALIE ”BARDASZANO”-ŚCIEKOWE z tak zwanego ”polskiego” MSZetu … zajmą się swoim obsranym dupskiem i komentują wydarzenia z PACYFIKACJI przeprowadzanych przez Naszą Umiłowaną Policję … a nie Białorusią … jedynym jeszcze Niezależnym – nie mylić z Demokratycznym – Krajem w Europie .

    Jak już , to niech skomentują i wyrażą swoją KONTESTACJĘ na temat niedawnego Policyjnego mordu w Koninie …. na pewno wyszło by im to na zdrowie i poprawiło wizerunek publiczny .
    A , tak jak zawsze … wyszła ”kicha” odbytnicza i kaszana … no , ale trzeba pamiętać , że to jest ”polska” .

    … chce się powiedzieć … BRAWO ŁUKASZENKA … tak się robi porządek z miejscowym ”kodziarstwem” … w każdym bądż razie krwi nie widzieliśmy a i reakcja ze strony OMONU także bardziej ”wyluzowana” prewencyjnie .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: