DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Korea Północna przeprowadziła „bardzo ważny” test na kosmodromie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Lider KRLD Kim Dzong Un w wiadomościach telewizyjnych w Korei Południowej

Korea Północna poinformowała w sobotę o udanym „bardzo ważnym” teście na kosmodromie Sohae, który może wpłynąć na strategiczną pozycję kraju – podaje Koreańska Centralna Agencja Prasowa (KCNA).

„Akademia Nauk Obronnych Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej przedstawiła wyniki tego ważnego testu Centralnemu Komitetowi Partii Pracy KRLD. Wyniki tego testu mogą po raz kolejny wywrzeć istotny wpływ na zmianę w najbliższej przyszłości strategicznej pozycji KRLD” – głosi komunikat.

Tego samego dnia, 7 grudnia, przywódcy USA i Republiki Korei Donald Trump i Mun Jae-in po raz pierwszy od siedmiu miesięcy przeprowadzili półgodzinne rozmowy telefoniczne, w czasie których szczegółowo omówili różne drogi osiągnięcia postępu w sprawie ustanowienia pokoju na Półwyspie Koreańskim. Trump i Mun Jae-in odnotowali konieczność przeprowadzenia w najbliższym czasie konsultacji na najwyższym szczeblu i ustalili, że będą do siebie dzwonić w dowolnym momencie, tak często, jak wymagać tego będzie sytuacja.

Wcześniej KRLD zapowiedziała na koniec grudnia posiedzenie centralnej komisji Partii Pracy Korei, na którym zapadną ważne decyzje „podyktowane zmieniającą się sytuacją w kraju i na świecie”. W ostatnich miesiącach władze Pjongjangu coraz częściej przypominają, że pod koniec roku upływa wyznaczony przez USA termin, do którego Waszyngton ma przedstawić KRLD nowe propozycje uregulowania sytuacji na Półwyspie Koreańskim.

Zdaniem północnokoreańskiego MSZ Pjongjang wystarczająco długo szedł na rękę USA. I jeśli teraz Waszyngton nie poczyni kroków odwetowych, dostanie stosowny „prezent na Święta”.

sputniknews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

na pierwszych stronach
%d bloggers like this: