NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Iran twierdzi, że nowy budżet kosztuje amerykańskie embargo na ropę, korzysta z rosyjskiej pożyczki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TEHRAN, Iran (AP) – Prezydent Iranu powiedział w niedzielę, że jego kraj będzie mniej zależał od dochodów z ropy w przyszłym roku, w nowym budżecie, który ma oprzeć się paraliżującym embargom handlowym USA.

Prezydent Iranu Hassan Rouhani przemawia podczas przedkładania parlamentowi przyszłorocznej ustawy budżetowej w Teheranie, Iran, niedziela, 8 grudnia 2019 r. Rouhani powiedział, że jego kraj będzie mniej zależał od dochodów z ropy w przyszłym roku, w nowym budżecie zaprojektowanym tak, aby był odporny na okaleczenia Embarga handlowe w USA. (AP Photo / Vahid Salemi)

Iran przeżywa kryzys gospodarczy. USA ponownie nałożyły sankcje, które blokują Iranowi sprzedaż ropy naftowej za granicą, po decyzji prezydenta Trumpa o wycofaniu się z umowy nuklearnej Teheranu z mocarstwami światowymi w 2015 roku.

„Budżet przesyła światu wiadomość, że pomimo sankcji będziemy zarządzać krajem”, powiedział prezydent Hassan Rouhani na sesji otwierającej Parlament.

Powiedział, że proponowany budżet będzie przeciwdziałał „maksymalnej presji i sankcjom” ze strony USA.

Irańskie media, w tym półoficjalna agencja informacyjna Tasnim, podały, że przedłożony budżet podniesie podatki, sprzedaje część nieruchomości rządowych i doda więcej obligacji rządowych. Ale z wypowiedzi Rouhani nie było od razu jasne, czy proponowane środki w pełni zrekompensują gwałtowny spadek dochodów z ropy.

Rouhani dodał, że Iran również skorzysta z finalizowanej pożyczki w wysokości 5 miliardów dolarów od Rosji.

Powiedział, że USA i Izrael pozostaną „beznadziejne”, pomimo ich celu osłabienia Iranu poprzez sankcje.

Stwierdził, że budżet ma na celu udzielenie większej ulgi i „usunięcie trudności” dla biednych ludzi poprzez znaczne zaspokojenie potrzeb żywnościowych i medycznych.

Następny irański rok podatkowy rozpoczyna się 20 marca, wraz z nadejściem perskiego Nowego Roku. Budżet ma wynieść około 40 miliardów dolarów, około 10% więcej niż w 2019 r. Wzrost ten następuje, gdy kraj cierpi z powodu 40% stopy inflacji.

Parlament ma czas do początku lutego na omówienie projektu budżetu. Rada Strażników, strażnik konstytucyjny, musi zatwierdzić projekt ustawy, aby stała się ona prawem.

Nieszczęścia gospodarcze Iranu częściowo podsyciły gniew obserwowany podczas szeroko zakrojonych protestów w zeszłym miesiącu, które irańskie siły bezpieczeństwa brutalnie stłumiły. Amnesty International twierdzi, że w wyniku zamieszek zginęło ponad 200 osób. Iran jak dotąd nie spowodował śmierci w całym kraju.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: