NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Do Sejmu wraca normalność? Opłatek z księdzem już nie taki jak kiedyś

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Lewica wreszcie wyłamuje się, zgodnie ze swoimi przekonaniami, z dominującej do tej pory atmosfery religijnego przymusu uczestniczenia w uroczystościach o charakterze wyznaniowym.

Jednym z takich sztandarowych projektów, pełnym hipokryzji, był tzw. opłatek. W towarzystwie hierarchów katolickich posłowie wszystkich ugrupowań przełamywali się opłatkiem na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. Padało wówczas mnóstwo fałszywych, słodkich słów, wezwań do zgody i pojednania, które od początku do końca były kłamstwem, zapominanym zaraz po wyjściu z parlamentu, by na następnej sesji wrócić do niesłychanej agresji, chamstwa i wzajemnej wrogości.

Dobrze się więc stało, że przynajmniej część posłów Lewicy wyraźnie oświadczyła, że nie zamierza brać udziału w tej imprezie. Obecny ma na niej być  kardynał Kazimierz Nycz.

Posłanka Marcelina Zawisza, wiceprzewodnicząca klubu Lewicy otwarcie zakomunikowała, że przyświeca jej zasada świeckiego państwa i zamierza ją respektować również w parlamencie, zatem nie widzi powodu, by na opłatku być.

„Jeżeli ktoś chce się prywatnie spotykać z kardynałami tego świata, to jego prywatna sprawa. Uważam, że moja obecność tam nie będzie nikomu potrzebna” – cytuje wypowiedź Zawiszy portal Interia.pl.

Nie przyjdzie też Anna Maria Żukowska, rzeczniczka klubu Lewicy.

„Ja jestem niewierząca i nie będę szła na żaden opłatek. To nie jest typowe spotkanie świąteczne firmowe, które nie jest obudowane oprawą religijną, ale z księdzem, z modlitwą, z opłatkiem, który jest elementem religijnym. Więc nie. Jak ktoś chce się spotykać, niech się spotyka, ale beze mnie” – mówiła Żukowska.

Nie przyjdzie na opłatek posłanka Agnieszka Dziemianowicz-Bąk z Wiosny, podobnie jak jej koleżanka Wanda Nowicka, która słusznie zauważyła, że Sejm jest miejscem, gdzie uchwala się prawo świeckie a nie kanoniczne, zatem uroczystości o charakterze religijnym w tym miejscu są niestosowne.

Ośmieleni postawą lewicowych posłów, nawet niektórzy reprezentanci innych ugrupowań deklarowali, że nie przyjdą na opłatek. Nie będzie Barbary Nowackiej, Klaudii Jachiry, Moniki Rosy.

Dobry przykład jednak działa.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: