NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W Soczi ważą się losy Białorusi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Na spotkaniach o pogłębionej integracji z Rosją nie rozmawiamy o instytucjach ponadnarodowych, a w negocjacjach wciąż jest jeszcze 16 nieuzgodnionych kwestii – poinformował w piątek w Mińsku  Siargiej Rumas, przed wylotem do  na  ze swoim rosyjskim odpowiednikiem Dmitrijem Miedwiediewem.

Tymczasem w Soczi podczas spotkania polityków,  Białorusi proponuje Miedwiediewowi „zajęcie się rozwojem integracji”;

„Bardzo się cieszę z naszego kolejnego spotkania, z możliwości przedyskutowania tych kwestii, których nie mogli uzgodnić nasi ministrowie . Wczoraj wieczorem obejrzałem Pański wywiad i oczywiście nie mogłem nie zauważyć kwestii związanej z naszą integracją związkową. Moim zdaniem bardzo słusznie powiedział Pan, że musimy cenić i chronić to, co osiągnęliśmy w naszym Państwie Związkowym. W pełni podzielam sposób w jaki Pan to akcentuje, bo my na Białorusi również uważamy, że przez 20 lat nasze Państwo Związkowe przekształciło się w bardzo potężne stowarzyszenie integracyjne. Ale tutaj chciałbym tylko dodać frazę: „i rozwijać integrację, czym proponuję się dziś zająć” – powiedział Siergiej Rumas.

Na takie dictum  nie mógł się nie zgodzić ze swoim odpowiednikiem;

Po tym jednak formuła negocjacji przewidywała rozmowy „face to face”.

Przypomnijmy, że wczoraj Dmitrij Miedwiediew telewizyjnej konferencji prasowej, odpowiadając na pytanie o stosunki z Białorusią, powiedział, że nie należy bać się integracji i związanej z tym częściowej utraty suwerenności.

Wezwał do „odważnych decyzji”, które leżą u podstaw rozwoju Państwa Związkowego na przyszłe lata.

Siergiej Rumas dziś rano przedstawił swoje stanowisko. Jak powiedział,  oczekuje od Rosji sprzyjających warunków dostępu do rynku gazu, dostępu dla białoruskiej produkcji do rosyjskiego rynku zbytu, i nie zaniechanie kwestie integracji politycznej.

W zależności od rezultatów spotkania premierzy zaproponują pakiet dokumentów do rozpatrzenia przez prezydentów.

 

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: